Въпрос за корема след секцио

  • 7 372
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 007
Индивидуално е. Родих със секцио и коремът ми се прибра за 1 месец без коремни преси и упражнения. Sunglasses
А за леката болка - усещах я доста време след секциото, но само при силен натиск и само отляво.

# 16
  • Мнения: 438
Моя корем в момента е на половина и почти съм си върнала килограмите. Първо раждане ми е секцио, но съм на 20год. Докторката ми ми каза, че най рано 2 месеца след раждането мога да правя упражнения, беше ме старах нещо да не ми стане затова не съм правила още. А за болката незнам,мен не ме боли и имам вече почти пълна чувствителност. Консултирай се с лекар Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Моят се прибра напълно чак 6 месеца след операцията.Понаболяваше ме,но след 2 прегледа всичко си беше наред/според ехографа/.

# 18
  • Мнения: 1 183
За жалост и моят корем стърчи, все едно съм в 6-7 месец бременна. Той че много ми порасна докато бях бременна, много , ама сега пък прибиране сякаш няма  newsm78. Много съм несериозна в отношение на коремните преси - ту почна, ту спирам. Болка нямам в корема, но пък кръст, гъз, ръце..... увредих се отвсякъде!
Оххх, и аз съм така  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 092
а вие правите ли упражнения за коремната мускулатура?На мен в родилния дом ми казаха най-рано 6 месеца след операцията и аз не съм и посмяла да си мисля за коремни преси и т.н. Embarassed,но от прочетеното тук оставам с впечатление че два месеца след операцията можеш да правиш упражнения - правилно ли съм разбрала newsm78

# 20
И при мен корема се стопяваше доста дълго време,а аз никога не съм имала проблем поне в тази област.Дори и сега все още не е като преди. А за болката, консултация с лекар едва ли ще е излишна,но от собствен опит ти казвам,че ще трябва да мине време за да се възстановиш напълно.

Общи условия

Активация на акаунт