(ПАРАДОКС) На жена ми й е писнало от ...

  • 6 676
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 568
Аз ще ви пиша без да се крия зад анонимни постинги.
Аз изпитвам многобройни оргазми. Нямам рекорд Mr. Green защото в това състояние не мога да "броя". Но съм стигала до 30 че и повече. Няма майтап.
Става дума за отделни ясни оргазми. За анонимната "сексоложка" имам едно нещо да кажа: НЕ, не е вярно че има един разтърсващ и няколко по-леки затихващи. При мен определено стават по-силни с всеки следващ. Случвало се е да карам мъжът ми да спира защото в един момент по-скоро се чувствам свръх възбудена отколкото задоволена...почти до болка. Не става всеки път с толкова много оргазми де Mr. Green но по няколко да. Не бих издържала толкова разтърсваш секс непрекъснато.
След 30 оргазма се чувстваш свръх възбудена ,а не задоволена? Това просто не са оргазми - дерзай повече за да разбереш какво наистина е оргазма. Много забавно - колко жени не са наясно със собствения си оргазъм и бъркат.




Странна работа!И аз мисля така,има някакво противоречие тук или пък може би е болестно състояние....шарен свят!дано не обидя никого,просто си разсъждавам,но всичко това много си противоречи,как така "свършваш" и в същото време си незадоволена,а пък болка има.....само когато нещо не ти е на ред,в смисъл има на лице някакво заболяване!Но като се замисля,че светът е шарен..... newsm78

# 61
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Joy Joy Joy
Някои оргазма ги държи по 3 дена, други след всеки следващ са все по-възбудени... ooooh! Crazy hahaha

# 62
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами не знам дали се прави разлика между гъдел преди оргазъм и самия оргазъм.

# 63
  • Мнения: 3 500
Joy Joy Joy
Някои оргазма ги държи по 3 дена, други след всеки следващ са все по-възбудени... ooooh! Crazy hahaha
Laughing И аз това имах предвид с
Тук някои хора направо ме изумяват  ooooh! Joy

# 64
 hahaha Noel,човек открива много неща,които го изумяват всеки ден.
                Ако няма да пишеш по темата ходи да спамиш другаде.

# 65
Даниела1234 как така са ти се "противяли душата и тялото", ти направо ме уби с твоите писания. ooooh!

Имам предвид, че когато на някакво подсъзнателно ниво усещаш, че с мъжа с който правите секс не сте един за друг, защото мисля, жените ги усещаме тези неща- няма как да стане или на по- прост език казано, ако не си влюбена в мъжа! Сори, не знам иначе как да се изразя, дано ме разбра, не съм психолог за съжаление!

Даниела 1234 струва ми се че ти разбираш състоянието на жена ми .. поне ми звучиш като нея ... Как следва да постъпи мъжа .. в подобна ситуация ?? Благодаря на всички заели позиция по въпроса .. Simple Smile!!!!

Ами ще кажа конкретно за мен и за моя съпруг, съвет не мога да дам при всеки си е индивидуално! Аз отказвам по някой път и след два оргазма, да на мъжът ми не му е приятно, но няма сега заради него да  припадна някой път от изтощение! Знам кога да спра!По нагоре една потребителка беше казала, че с всеки следващ оргазъм става по-силен и по- изтощителен и това е вярно и друго , което е казала "Случвало се е да карам мъжът ми да спира защото в един момент по-скоро се чувствам свръх възбудена отколкото задоволена...почти до болка" И при мен го има този момент и тогава наистина чувството е адски неприятно! И тогава няма удоволстве от секса, а нали като правят двама души секс трябва да им е приятно, а като при единия се появява дискомфорт- мисля няма смисъл да се продължава!Да на партньора ми му е неприятно по някой път ми казва, че нарочно му казвам да не продължаваме, защото не ми се прави секс, но проблема не е  в правенето на самия секс, а в свръх възбудата!

# 66
  • Мнения: 3 500
hahaha Noel,човек открива много неща,които го изумяват всеки ден.
                Ако няма да пишеш по темата ходи да спамиш другаде.
Ще правя каквото си искам. Всичко, което съм писала е по темата, за разлика от тебе...

# 67
Отклонявате се от темата и се отдавате на "флейминг". На който не му е ясно значението да провери. Благодаря на жените, които разбират какво питам и ми отговарят конкретно. Разбирам, че не само жена ми се чувства по този начин. Вече съм по-склонен да проявя разбиране към желанията й Simple Smile. Всичко хубаво , с което се прекалява, става неприятно Simple Smile. Дами ,  благодаря ви!

# 68
Отклонявате се от темата и се отдавате на "флейминг". На който не му е ясно значението да провери. Благодаря на жените, които разбират какво питам и ми отговарят конкретно. Разбирам, че не само жена ми се чувства по този начин. Вече съм по-склонен да проявя разбиране към желанията й Simple Smile. Всичко хубаво , с което се прекалява, става неприятно Simple Smile. Дами ,  благодаря ви!
По-скоро ситуацията ми прилича на това,че на жената и е писнало да симулира. И явно е една от тия дето се изхвърлят тука с разкази за по 30 оргазма, дето ги държат по 3 дни.
Даниела 1234 - по време на секс освен оргазъм има и други приятни усещания - не се бъркай с оргазмите - свръхвъзбуда? - мъжът ти просто не може да те доведе до финала.

# 69
  • Мнения: 25 695
По-скоро ситуацията ми прилича на това,че на жената и е писнало да симулира. И явно е една от тия дето се изхвърлят тука с разкази за по 30 оргазма, дето ги държат по 3 дни.
Даниела 1234 - по време на секс освен оргазъм има и други приятни усещания - не се бъркай с оргазмите - свръхвъзбуда? - мъжът ти просто не може да те доведе до финала.


Ти като шопа, когато видял за първи път жираф: "Те такова животно нема! NaughtyJoy
Това, че не си изпитала (или чел, ако си мъж) нещо, не значи, че не съществува.
И аз не мога да повярвам, че отзад било кеф (сигурно при всяко ходене по голяма нужда оргазмуват, хеле при запек!  Crazy), ама щом хората го твърдят, може и да го има.  Thinking

# 70
Отклонявате се от темата и се отдавате на "флейминг". На който не му е ясно значението да провери. Благодаря на жените, които разбират какво питам и ми отговарят конкретно. Разбирам, че не само жена ми се чувства по този начин. Вече съм по-склонен да проявя разбиране към желанията й Simple Smile. Всичко хубаво , с което се прекалява, става неприятно Simple Smile. Дами ,  благодаря ви!
По-скоро ситуацията ми прилича на това,че на жената и е писнало да симулира. И явно е една от тия дето се изхвърлят тука с разкази за по 30 оргазма, дето ги държат по 3 дни.
Даниела 1234 - по време на секс освен оргазъм има и други приятни усещания - не се бъркай с оргазмите - свръхвъзбуда? - мъжът ти просто не може да те доведе до финала.

Чети по-внимателно, мисля, че много добре съм ги разграничила двете понятия- оргазъм и свръхвъзбуда, едното няма нищо общо с другото! Свръхвъзбудата не винаги води до оргазъм!!  hahaha
 С това искаш да кажеш, че май ти никога не си стигала до края и за теб секса е удоволствие и без оргазъм така ли - не че има нещо лошо????? hahaha

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Малеее, и в тая тема се скараха......... Embarassed

Аз пък се чудя в този спор всички ли отчитат разграничението между "свършване" и "оргазъм" ?

А в тази връзка възможно ли е 30 оргазма в един сеанс? Не се ли има предвид 30 свършвания?

Никой не искам да обиждам, да се заяждам и т.н., да бъда разбрана правилно. Искам да определим понятията, около които се върти темата.

# 72
  • Мнения: 25 695

Аз пък се чудя в този спор всички ли отчитат разграничението между "свършване" и "оргазъм" ?


 Shocked
А не са ли синоними? Какво свършва без оргазъм? Самият секс? Да, някои и така го правят, ама моето свършване е с оргазъм.  Wink Laughing

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495

Аз пък се чудя в този спор всички ли отчитат разграничението между "свършване" и "оргазъм" ?


 Shocked
А не са ли синоними? Какво свършва без оргазъм? Самият секс? Да, някои и така го правят, ама моето свършване е с оргазъм.  Wink Laughing

Има разлика между двете. Можеш да свършиш, но да не е точно оргазъм. Оргазъмът е частен случай на свършването.

# 74
Отклонявате се от темата и се отдавате на "флейминг". На който не му е ясно значението да провери. Благодаря на жените, които разбират какво питам и ми отговарят конкретно. Разбирам, че не само жена ми се чувства по този начин. Вече съм по-склонен да проявя разбиране към желанията й Simple Smile. Всичко хубаво , с което се прекалява, става неприятно Simple Smile. Дами ,  благодаря ви!
По-скоро ситуацията ми прилича на това,че на жената и е писнало да симулира. И явно е една от тия дето се изхвърлят тука с разкази за по 30 оргазма, дето ги държат по 3 дни.
Даниела 1234 - по време на секс освен оргазъм има и други приятни усещания - не се бъркай с оргазмите - свръхвъзбуда? - мъжът ти просто не може да те доведе до финала.

Чети по-внимателно, мисля, че много добре съм ги разграничила двете понятия- оргазъм и свръхвъзбуда, едното няма нищо общо с другото! Свръхвъзбудата не винаги води до оргазъм!!  hahaha
 С това искаш да кажеш, че май ти никога не си стигала до края и за теб секса е удоволствие и без оргазъм така ли - не че има нещо лошо????? hahaha
hahaha hahaha hahaha Ти май въобще не четеш, мила Даниела. Не съм казала нищо подобно и добре правя разлика между оргазъм и свръхвъзбуда - щом изпитваш незнам си колко оргазма при един полов акт,а не си задоволена,а все още свръхвъзбудена след тях - очевидно не си наясно с оргазма. Има и други приятни усещания по време на секса - не е оргазъм, но е хубаво - може би именно тях бъркаш с оргазъм,а до такъв не достигаш - от там свръхвъзбудата и болката.

Общи условия

Активация на акаунт