(ПАРАДОКС) На жена ми й е писнало от ...

  • 6 685
  • 97
  •   1
Отговори
# 45


Извинявам се,но това са големи глупости!Големи!!!!
Защо ми се струва,че такива жени не знаят какво е това оргазъм!!!!
Никого не искам да обидя!!!Но аз съм сексолог и това са пълни абсурдности!Пиша анонимно,за да не ви обидя,уважавам ви и ви познавам!!!

Не се обиждам, защото наистина знам какво е оргазъм, за човек който 6год не е изпитвал оргазъм, мисля, че като го получиш няма как да го сбъркаш с нищо друго! никога не съм симулирала и с други мъже, като съм била, никой не ме е питал свърши ли???Бройката я написах, като информация- не се хваля с нея, за нея знаем аз и мъжът ми! бях писала в предния постинг, че с предишния си приятел, който беше преди да срещна съпруга си, с който всъщност за първи път разбрах що е оргазъм бях стигала до 4 пъти!Но аз не мога да свършвам, когато той иска аз си имам две пози, в който сама си определям темпото и само благодарение на които мога да свършвам по няколко пъти,в нито една друга поза не съм свършвала!както казва мъжът ми имаш си заучено упражнение, чак понякой път  ти доскучава, че е едно и също!
  Не са глупостиии изобщо- един мъж трябва да има търпение да изучи една жена, за да открие слабите и места! Само така секса ще има подобаващ завършек! Без желание и достатачно търпение, както и достатъчно време прекарвайки заедно,един мъж няма как да достави удоволствие на една жена! Цитирам моя мъж, "след 5 год заедно и със затворени очи знам къде да те пипна, за да ти доставя удоволствие!"
  Но примерно секс за една вечер- за мен това е абсурд- жената да получи оргазъм!!!И причината е една, партньорите не познават телата си, ако щете и душите си, за да се насладят максимално на секса!

# 46
  • Мнения: 145
даниела1234    thumbsup

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
даниела1234, нещо не мога да те разбера- хем оргазма ти зависи изцяло от позата и темпото, което ти налагаш, хем партньорът ти трябва да познава тялото и душатата ти за да те доведе до края Rolling Eyes

# 48
даниела1234, нещо не мога да те разбера- хем оргазма ти зависи изцяло от позата и темпото, което ти налагаш, хем партньорът ти трябва да познава тялото и душатата ти за да те доведе до края Rolling Eyes

това се опитвам да кажа, и посочих , че само с 2ма съм стигала до оргазъм и то след продължителна връзка, имала съм и други краткотрайни връзки, но явно душата и тялото ми са се противяли,-всичко си е било чист секс!А и с възраста, една жена се научава максимално, как да извлече удоволствие от секса! Пак ще се повторя, започнах сексуалниа си живот на 19- малко късно ще кажат някои, но явно тялото ми все още не е било готово и чак след 6г,успях, защото се намери човек, който реши,че трябва да ми покаже, как да изпитам удоволствие! Аз до 25 си годишнина изобщо не се замислях защо не получавам оргазъм! За което и до ден днешен съм благодарна на този човек!
 По-вещите от мен в тази област са го казали, за да получиш оргазъм трябва да се слеят душа и тяло в едно! А когато гледаш на партньора, само като сексуален обект, без да влагаш нищо друго- няма оргазъм, независимо от позите! Wink

# 49
  • Мнения: 25 808
даниела1234, нещо не мога да те разбера- хем оргазма ти зависи изцяло от позата и темпото, което ти налагаш, хем партньорът ти трябва да познава тялото и душатата ти за да те доведе до края Rolling Eyes

Е, тоя танц се играе все пак от двама, нали?  Wink

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Явно аз съм чешит, но не го разбирам.

# 51
Не съм предполагал че потокът на разсъжденията ще поеме в такава насока ... Не съм целил да се карате заради това което съм задал като тема .. Започнах я защото ми се стори странно противоречие между това което обичайно се счит аза жеснко оплакване - не липсата на , а на наличието на много. Нямам сексуални проблеми с жена ми .. Тя се чувства по този начин , който съм посочил в темата, аз не съм ощетен физически от това защото тя казва че няма нищо против да ми доставя удоволствие но иска малко да си почине .. Да, от собствен опит знам че оргазмът може да е умопомрачителен .. Говоря от мъжка гледна точка .. Опитвам се да я разбера , но чисто мъжкото ми самолюбие донакъде е засегнато и то по необяснима ми причина .. Второто е , че аз искам тя да се чувства задоволена ... Трябва да е доста философски погледнато ад я задоволявам сексуално  по несексуални начини.. НЯМА ДА ХОДИМ НА СЕКСОЛОГ Simple Smile!!! Даниела 1234 струва ми се че ти разбираш състоянието на жена ми .. поне ми звучиш като нея ... Как следва да постъпи мъжа .. в подобна ситуация ?? Благодаря на всички заели позиция по въпроса .. Simple Smile!!!!

# 52
  • Мнения: 483
Аз ще ви пиша без да се крия зад анонимни постинги.
Аз изпитвам многобройни оргазми. Нямам рекорд Mr. Green защото в това състояние не мога да "броя". Но съм стигала до 30 че и повече. Няма майтап.
Става дума за отделни ясни оргазми. За анонимната "сексоложка" имам едно нещо да кажа: НЕ, не е вярно че има един разтърсващ и няколко по-леки затихващи. При мен определено стават по-силни с всеки следващ. Случвало се е да карам мъжът ми да спира защото в един момент по-скоро се чувствам свръх възбудена отколкото задоволена...почти до болка. Не става всеки път с толкова много оргазми де Mr. Green но по няколко да. Не бих издържала толкова разтърсваш секс непрекъснато.

# 53
  • Мнения: 25 808
Явно аз съм чешит, но не го разбирам.
Исках да кажа, че ако зависи само от позата и това, дали жената определя темпото и т.н., няма да има разлика между мъж и вибратор. А не е така, определено! И не става въпрос само за температурата на ..., хм, инструмента.  Laughing
Иначе съм напълно съгласна, че има голямо значение позата при множествения оргазъм. Твърдя го от личен опит. Също съм съгласна, че не винаги жената го желае. Който го е изпитвал, знае защо. Нека това да не се приема като отказ от оргазъм въобще, въпреки, че и такива случаи познава историята...   Wink Whistling

# 54
  • Мнения: 46 580
Извинявам се,но това са големи глупости!Големи!!!!
Защо ми се струва,че такива жени не знаят какво е това оргазъм!!!!
Никого не искам да обидя!!!Но аз съм сексолог и това са пълни абсурдности!Пиша анонимно,за да не ви обидя,уважавам ви и ви познавам!!!

Пожелавам ти да ти да го преживееш, после пак ела и се разпиши в темата.

# 55
  • Мнения: 3 500
Никол, доколкото разбрах XL е мъж. Едва ли ще "отиде" да ги преживее. Но ако е сексолог наистина, сигурно е прав, но просто не е обяснил както трябва какво иска да каже.
Даниела1234 как така са ти се "противяли душата и тялото", ти направо ме уби с твоите писания. ooooh!

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Явно аз съм чешит, но не го разбирам.
Исках да кажа, че ако зависи само от позата и това, дали жената определя темпото и т.н., няма да има разлика между мъж и вибратор. А не е така, определено! И не става въпрос само за температурата на ..., хм, инструмента.  Laughing
Тук съм съгласна Peace

# 57
Аз ще ви пиша без да се крия зад анонимни постинги.
Аз изпитвам многобройни оргазми. Нямам рекорд Mr. Green защото в това състояние не мога да "броя". Но съм стигала до 30 че и повече. Няма майтап.
Става дума за отделни ясни оргазми. За анонимната "сексоложка" имам едно нещо да кажа: НЕ, не е вярно че има един разтърсващ и няколко по-леки затихващи. При мен определено стават по-силни с всеки следващ. Случвало се е да карам мъжът ми да спира защото в един момент по-скоро се чувствам свръх възбудена отколкото задоволена...почти до болка. Не става всеки път с толкова много оргазми де Mr. Green но по няколко да. Не бих издържала толкова разтърсваш секс непрекъснато.
След 30 оргазма се чувстваш свръх възбудена ,а не задоволена? Това просто не са оргазми - дерзай повече за да разбереш какво наистина е оргазма. Много забавно - колко жени не са наясно със собствения си оргазъм и бъркат.

# 58
  • Мнения: 2 336
Ей, каква хубава темичка, а аз чак сега я виждам.

# 59
  • Мнения: 3 500
Тук някои хора направо ме изумяват  ooooh! Joy

Общи условия

Активация на акаунт