след махането на конците

  • 1 466
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
На мен третия път ми бяха сложили дренаж,вече така правели.Но предните два пъти и аз имах твоя проблем.Ако много се притесняваш,или ако наистина бързо се мокри марлята,отиди да те видят. Grinning

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Нямаше такова нещо при мен,но щом си ходиш редовно на преглед не се притеснявай.

# 17
Ох.не искам да те плаша,но при мен беше 3 месеца.Към края на първия месец почти зарастна,но продължаваше да излиза гной.Казаха ми,че вадя конци които не са се абсорбирали.Мажех с Йодасепт и си взех стерилни марли вместо да тичам все на превръзки си ги правих вкъщи.Дано при теб мине бързо,защото е ужасно.

# 18
  • Мнения: 1 986
  И при мен беше така,и НЕ беше нормално NaughtyОказа се,че имам забравени конци,и ме срязаха втори път ConfusedПо-добре се консултирай с хирург Peace

# 19
  • Мнения: 1 085
Незнам как седят нещата просто исках да ти честитя бебчето да ти е живо и здраво и много да те радва!  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 100
И от мен честито бебче!   bouquet Много, ама много да се радвате един на друг, да ти е живо и здраво!!! Чак ти завиждам, че си минала вече през "непознатото"   Blush

Общи условия

Активация на акаунт