Рицарки на бялото кантарче - 06.08-12.08.

  • 25 810
  • 855
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 2 040
оправих се момичета
благодаря ви  newsm51
днес ми беше 2ри ден
ще упорствам тоя месец - пък ще видим - те са за 1 месец  - до тогава трябва да свикна - ако не - ще се откажа

# 826
  • Мнения: 1 531
някой ще гледа ли персеидите?

# 827
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
някой ще гледа ли персеидите?


какво е това?

# 828
  • Мнения: 1 369

Накратко:
newsm01  eat  eat  eat  Drunk  eat  blahblah   sleepuu   food010  eat  lalalala  eat  newsm01  beer  smile3529  newsm43  newsm46  Hug

Лека и спокойна нощ  Heart Eyes

# 829
  • Мнения: 2 956
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Литълчо така ме разсмя,че скоро няма да заспя сега  hahaha hahaha hahaha
Хъфи  Hug
Утре най-вероятно ще пропусна тичането...за сметка на това сега на "дървения" ми матрак ще изкълчотя един пилатес и после ще нанкам...нещо ме е ударила съчмата тия дни яко...  ooooh!
Попче Hug внимавай молА ти се...иди дупката - нали рождени дни се задават  Heart Eyes

Лека нощ и от мен   bouquet

# 830
  • Мнения: 1 531
персеидите са звезден поток

# 831
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
къде се виждат?

и какво е общото между рожденните дни и дупките?

# 832
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
трябва да се виждат като метеоритен дъжд.  Съни, мерси - изръгах мъжО, ама понеже отпред свети лампта от улицата, а отзад - лампата на съседа, който си осветява двора като че ще чисти ориз там през нощта - излизаме с колата на хълма, белким видим нещо. То не е много тъмно тук, че сме много на север, но се виждат звезди на небето - като никога, не е облачно  Hug

# 833
  • Мнения: 2 492
пуки, мисля по твоя въпрос с въглехидратния глад. аз имах такива периоди в началото, хем аз съм човек, който не обича сладко. но като започнах режима, едвам удържах. тогава ипо ми вдигна плодовете за деня. другото, което е, наистина да следиш да се храниш по пет пъти на ден и ако трябва по 6. също така, вече съм го писала, пия от време на време едни витамини за диабетици. те са от типа поливитамини, но са така десенирани, че да регулират инсулиновата секреция и да не се изпада в хипогликемии. казват се алфа бетик и са американски.
не ми се сърди, но е много вероятно да имаш някакви дискретни отклонения в глюкозния толеранс. всички по-пълнички ги имаме и е добре да помислиш и в тази насока. каквото още се сетя, ще ти го напиша.
но, ако има такова нещо, то за теб диета с много ниско ниво на въглехидратите няма да е много полезна (макар и ефективна), защото ще започнеш да изпитваш много силен и неконтролируем въглехидратен глад. тогава нещата не опират до воля, а до доминанта, организмът ти ще те постави в състояние, в което трябва да задоволиш този глад.

Нямам никакви отклоненения , правени са ми пълни изследвания .
Правиха ми натоварване с глюкоза , изследваха ме за хипер инсулин .
Отделно кръвна захар и въобще всички хормони свързани с цикъла , кисти , репродукция и т.н.
Отделно компютърна томография , още някакво натоварване с някакви препарати ( така и не разбрах какво беше ) .
Според последните трима лекари , килограмите са от ненужно лечение с хормони , заради кистите .
Не е от липса на въглехидрати при мен наяждането , нито е заради това , че съм се хранила на рядко .
Проблема беше въпрос на много лошо настроение и силно притеснение - затова се спасих , както често преди диетата правех с ядене .  Crazy
Сега заради лакомията си не мога да спя , защото жлъчката ме сви . Нали се сещаш цял шоколад наведнъж какво ми е ...  #Crazy

# 834
  • Мнения: 2 492
оправих се момичета
благодаря ви  newsm51
днес ми беше 2ри ден
ще упорствам тоя месец - пък ще видим - те са за 1 месец  - до тогава трябва да свикна - ако не - ще се откажа

Хъф аз нося лещи от 4 год  , но цветни ( без диоптри )  и отначалото също много трудно се справях .
После се свиква и вече може да го правиш с едно движение .
На мен поне сега ми е много лесно - поглеждам нагоре , а с показалеца леко натискам лещата и я приплъзвам надолу . Вече отлепена я прихващам с показалеца и палеца и цък - готово - отново съм кафеви очи .  Laughing

# 835
  • Пловдив
  • Мнения: 14 099
И други караконджули има значи  Party

# 836
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
И други караконджули има значи  Party

аха. оглеждах се за персеидите. аз знам КАТО какво изглеждат, ама не знам къде да гледам, тааа - нищо без половина. Гледам нов филм сега Mr. Green . По-късно днес - първи работен ден след отпуска то 23 работни дни. Поне така мисля  Laughing

# 837
  • Пловдив
  • Мнения: 14 099
Аз си свалих лещите и нищо не виждам  Embarassed И само се надявам принцесата ми да не се събуди в ранни зори  Crazy

# 838
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро рицарки!

Литъл много ти е добро обяснението, думите са излишни  Joy

Ж - персеидите се виждат като падащи звезди, ама над София незнам доколко се виждат, поради чистотата на смога  Sick. Аз лично съм наблюдавала Персеидите на морето във вилата и беше страхотно. Дупките имат много общо с рожденните дни, най-вече Сатурновите, които се проявават ококло датата ти на раждане - изпадаш в гадни депресии и те гони карък. Може да те хване и след рождения ден, но предимно те спохожда преди това. Има хора, които много яко ги тресе, аз съм от средно лошите случаи  Mr. Green

Тъй - не съм качила много - само половин кило, а определено съм с мускулна треска - доволен съм!

Пожелавам ви успешна и приятна седмица! За мен ще бъде доста тежка откъм работа, дано поне вкъщи е спокойна!

# 839
  • Мнения: 2 492
И други караконджули има значи  Party

Вещи за последните три дена имам по два часа сън ...
Да видим днес след това недоспиване как ще издържа до три .
Слава богу тази седмица съм първа и ще мога и да си поспивам и да спортувам и въобще ще съм бял човек .
Днес не посмях да се претегля , а и нямах никакво настроение - все пак съм будна от 2 ч .
След работа съм пак на солариум и после съм на Spa процедури за краката ...
В сайта на салона описанието на процедурата е
SPA терапия за ходила - аромо вана, пилинг, масаж, маска и хидратиращ крем в релаксираща обстановка
Да видим дали ще ми хареса .  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт