Рицарки на бялото кантарче - 06.08-12.08.

  • 25 789
  • 855
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 2 487
    Добро утро  Heart Eyes

  Джопче Hug Пуки  Hug

   Отчета.

   В събота - волна програма  Laughing

   Вчера.

   10 сини сливи
   2 малки праскови
   1 круша
   кофа мляко
   400 гр краставица
   200 гр домат
   100 гр телешко с лук и малко майонеза
   шепа слънчоглед
   две филийки от моя хляб
   разделихме си с Хънчето един кренвирш , ама тя изяде повечето  Laughing

   Вода почти не пих.

   Движение - кръстосвах кълки пред телевизора  tv

   Вчера бях с две кила отгоре  badscale Днес само с едно  goodscale

   Хубав ви ден и седмица  Hug

   Аз ще започвам по малко да събирам багажи за ваканцията , че изнасяме хамен цялата къща в планината  Mr. Green

# 841
  • Мнения: 2 040
Добро утро  Grinning

Айче, Попче, Пуки  Hug

Още ме боли окото от снощи.  #2gunfire
Днес няма да ги слагам пущините.

След снощната тотална издънка днес се чувствам гузна  Embarassed
Продължавам по режим.
Закусих малко парче пиле - по-чудо останало от снощи.
Сега пия кафе с подсладител.
Мисля да си спретна една кетоза следващите няколко дни - и няма да се меря преди сряда сутрин.

Мариетка не се обаждала от вчера сутринта  Rolling Eyes

ТАя сутрин очаквам служебно нашокване по репичката  #2gunfire

а на вас пожелавам хубав ден   bouquet

# 842
  • Мнения: 1 369
Дубрутру слънчеви  Hug
Айче, Хъфи, Джопче, Пуки  Hug
След волната програма (Айче  Hug) тия два дена, поражения по старото кантар не се забелязват (или поне се правя, че не ги забелязвам  hahaha). От днес продължавам както си трябва, че след 2 седмици излизам в отпуска и се надявам да разкарам още нещичко дотогава  Crazy
Забранявам всякакви дупки - Сатурнови, Матурнови, к'вит ще да са - нЬе, не става  Naughty

На всички желая хубав ден и успешна седмица   bouquet

# 843
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Как сте? Май след уинкенда няма минуси ...
Ако има свободен ден, той трябва да е един седмично, не повече. Това е опитно доказано (върху мен). Вярвам, че вместо безумна лакомия, по - добре един ден по-широчко около врата да е.
Аз май успях да си почина малко. Хубава разходка, малко хапване (пак хубаво), съвсем малко сън и ... днес съм по-добре.

Айя, колко време ще липсваш? Ще ми е мъчно без теб... Ама да си се разходиш планински за всички ни   bouquet 

Мариетка издържа ДО присаждането. И аз така, потропвам с краченце вече всеки ден да видя как е, що е ... Simple Smile

Успешен ден на всички!

# 844
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от мен куклички!!!

# 845
  • Мнения: 2 956
Добър ден красавици  Hug
Аз със кантара се разбирам...200гр по-малко от вчера,ама си е по-малко все пак  Laughing

Сатурновите, които се проявават ококло датата ти на раждане... Може да те хване и след рождения ден, но предимно те спохожда преди това. ...
С точност- 30 дни преди и 10 дни след роженната дата.
Литълчо и да забраняваш кака нЕма избор при някои хора  Laughing  Hug
Айче, Попче, Пуки, Хъфи, Литълчо, Бебче, Асса и всички липсващи и нелипсващи
Желая ви успешна седмица, лек и усмихнат ден   bouquet
Отиваме на разходка докато не се е сгадясало времето съвсем  Simple Smile

# 846
  • Мнения: 1 488
Здравейте рицарки wavey!Кажете ми как едно   261uu като мен може да се присъедини към вас? Grinning

# 847
  • Мнения: 4 806
Хъфи, просто едно мое сещане: в периоди на чистене, правя следното - карам кетоза от сутринта до вечерта (закуска, обяд междинни) и само вечер добавям умерено салата. Определено добре ми се отразява. Особено добре се получава в дните с фитнес, защото след тренировка зеленчука попълва добре гликогеновите запаси (т.е. на сутринта няма да ми треперят ръцете). Закуската и обяда в тези дни е някакво чисто печено месо. И много вода.

Уси, здрасти! Как ли? Обикновено се минава тест за "свежест". Не, не дъха, а на отношение към живота Simple Smile Казвай си досието и ще помислим Simple Smile По принцип всички нови са добре дошли ...  Hug

# 848
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Слънчева седмица Дами  Hug
Айче , НЕблагородно ти завиждам за планината  Heart Eyes
Чакам включване от Ванчето , ако Мариетка не се появи .
И темата вече е доста голяма , кой ще се престраши за новата ?
Уси ( така ли да ти казваме  ) , в началото повече инфо за теб - килца , които искаш да махнеш, режим , който си си избрала ... ядеш ли магданоз  Heart Eyes


А, тя била тук -  Мариетка   bouquet
И на Мимс  Hug

# 849
  • София
  • Мнения: 8 348
Нимога са събудя. Вие пак писали. Не спите, а пишете, за да имам после да чета. Не вий срам.

Отивам за кафе.

Роси - гуш и на теб.

# 850
  • Мнения: 1 369
...Ако има свободен ден, той трябва да е един седмично, не повече. Това е опитно доказано (върху мен). Вярвам, че вместо безумна лакомия, по - добре един ден по-широчко около врата да е...
newsm43  smile3519  Hug

...Литълчо и да забраняваш кака нЕма избор при някои хора  Laughing  Hug ...
К'от кайш наборе, ти си по-голям  Mr. Green  Hug
Роси  Hug

# 851
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=214248.new#new

# 852
  • Мнения: 1 479
Привет от морето! Гопе-долу съм долре!Спазвам стриктно всимко, пък се видим резултатите! Целувки на всички!

# 853
# 854
много ми хареса истинноста на думите ви-аз съм нова (със стари проблеми).да дариш живот е трудно,но да го откледаш-дважди по-трудно...искам да дам кураж на всички ,които си мислят,че са изгубили себе си в излишните килограми.родих малката преди 2 години,наддадох 17кг. Thinking.дори доктора ми се кара Tiredтокова ме мореше безсънието,че продължавах да си хапвам след като я родих.смело мога да кажа ,че не свалих никакви килограми 1 година,но сега вече паднаха 5-от пролетта насам.искам да посъветвам всички над 30 да не бързат-организма сам си го показва.а колкото напредват годините става по-трудно newsm78и нали сме оставили голяма и красива следа  Joy Joy Joyуспех и кураж на всички мами по-горе,че не помня имена Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт