дали заради това не става

  • 4 250
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
По някой път и един път е достатъчно, моя приятелка след първото секцио трябваше да се пази. Но след една година, иска та иска ......... в нея. Уж изчисляваха, уж не е в овулация............а сега чака второто. Така, че гаранция няма. Успех на всички. Grinning

# 31
 predi godini 4uh ot prababa mi, 4e na vremeto edin nein vui4o(lekar), kato se omujila q posyvetval: do dve godini da si bremenna, ina4e 6te ti izsyhnat qi4nicite:( a vsy6tnost ima 3 deca, sus zna4itelni razliki pomejdu si(imam predvid v godinite)  Simple Smile

no prostete, az ne vijdam logika:( kakto ne vijdam logika v tova, spermatozoidite da bydat othvyrleni, za6toto 4ove6kiqt organizym  e taka proektiran....da se vyzproizvejda:) zatova ne trqbva da gi othvyrlq:)

# 32
Много се извинявам за латиницата  Sad 

# 33
  • Мнения: 1 984
хм, може да е вярно само ако в това време майката започне да изработва антитела срещу сперматозоидите. ама то тва може да стане и след 2 м съжителство.... така че .... а иначе след 10 г просто сте по възрастни, съответно шанса намалява.... аз затва си свърших работата млад....  Embarassed

# 34
  • Мнения: 481
.... а иначе след 10 г просто сте по възрастни, съответно шанса намалява.... аз затва си свърших работата млад....  Embarassed
поздравления, тонев! Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 1 946
Що не бяха всички мъже такива..  Rolling Eyes
Омръзнало ми е да слушам, че съм се разбързала излишно..

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 23:31 от saxophone

# 36
  • Мнения: 218
И аз да се включа ни в клин,ни в ръкав! За мен това,което се коментира в темата не е много логично, ама де да знам вече. Rolling Eyes То като е отчаян човек в какво ли няма да повярва.та да ви кажа и аз онзи ден какво ми "изръси" 1 приятелка на свекърва ми, жена на преклонна възраст,която твърди,че на времето и тя имала проблеми със зачеването и нейната свекърва й била казала,ЧЕ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ПОВТАРЯ И ОТ ВТОРИЯ ПЪТ СТАВАЛО #Crazy
И сега, какво да ви кажа,морни ,потни  и немити ша съ завтаряме, Joy ко да праим,може па и да помогне.Предложиението ми се струва по-приемливо отколкото да сменям мъжа Wink

# 37
  • Мнения: 481
била казала,ЧЕ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ПОВТАРЯ И ОТ ВТОРИЯ ПЪТ СТАВАЛО #Crazy
И сега, какво да ви кажа,морни ,потни  и немити ша съ завтаряме, Joy ко да праим,може па и да помогне.Предложиението ми се струва по-приемливо отколкото да сменям мъжа Wink
newsm34
ГЛУПОСТИ! Peace Naughty
Е, по приемливо е от това да сменяш мъжа,   Laughing но е толкова глупост, колкото и твърдението от темата. Между другото такива акъли от жени на преклонна възраст...кво да ти кажа, те въобще знаели ли са какво е овулация и какво сперматозоид newsm78
Теди, с най-добри чувства съм, да не помислиш друго заради прямия отговор  Hug

# 38
  • Мнения: 218
Таи,не се притеснявай,мила,аз съвсем не съм от тънкообидните,а и освен това си знам,че това са глупости,но се опитвах уж да внеса малко весело настроение, че на всички ни е нужно,особено на мен напоследък  bouquet А иначе се улавям сама,че в отчаянието си съм лабилна и склонна да повярвам на какви ли не небивалици, ама "русият ми акъл" все пак се обажда от време на време Joy

# 39
  • Мнения: 2 005
Това е Божа работа Rolling Eyes Няма подобно нещо newsm78 Просто се отпуснете , спри да мислиш за това и , когато най-неочаквате , то тогава ще стане Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 226
И аз да се включа ни в клин,ни в ръкав! За мен това,което се коментира в темата не е много логично, ама де да знам вече. Rolling Eyes То като е отчаян човек в какво ли няма да повярва.та да ви кажа и аз онзи ден какво ми "изръси" 1 приятелка на свекърва ми, жена на преклонна възраст,която твърди,че на времето и тя имала проблеми със зачеването и нейната свекърва й била казала,ЧЕ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ПОВТАРЯ И ОТ ВТОРИЯ ПЪТ СТАВАЛО #Crazy
И сега, какво да ви кажа,морни ,потни  и немити ша съ завтаряме, Joy ко да праим,може па и да помогне.Предложиението ми се струва по-приемливо отколкото да сменям мъжа Wink
Миличка това е само ако не искаш да забременееш и контрацептива ти е прекъсването. Ако до час или два (не помня колко точно) се повторите съществува риск да забременееш от някой оцелял сперматозоид от първия път. Естествено трябва да е в подходящия ден и да няма никакви други пречки.
 Така стават изненадите. Но когато работите за бебе това не важи.
 

# 41
  • Мнения: 3 416
Аз само да споделя мнение-бебче се получава,когато не мислиш за бебеправенето в момента,а правиш любов(или секс) с много желание и харесваш партньора си.Тогава се случва! Дори и двойката много време да е заедно,като се посъживят малко емоциите става! Казвам го от личен опит,защото ние сме 7 г.заедно,бяхме заети с работа,учене(все още) и куп други неща,които ни поотдалечиха,но решихме,че време за бебче-е не ставаше 8 мес.Реших,че имам проблем и отиох на преглед от който научих,че хващам едва ли не от въздуха..ии реших,че тогава причината е в него..депресирах се и тъкмо мислехме скоро да почнем изследвания,когато се случи нещичко,което ни накара да преосмислим някои неща и колко ни е хубаво заедно.Мога да кажа,че секса стана различен даже знам и кога е станало Peaceмалко дълго стана,успех на всички  bouquet
Мисълта ми беше,че само с диаграми и дебнене не става,трябва да има и друго...изключвам наличие на здравословен проблем разбира се,имам впредвид случаите,когато уво-то е редовно и уж всичко е ок,ама бебе нъц

# 42
  • Мнения: 65
Бих искала да изкажа и друго мнение, но без да ми се сърдите. Съгласна съм с това, че не трябва да се мисли за самото оплождане, а да се прави любов. Но имам три приятелки, които са с партньорите си - едната от 2 години, а другите две от цели 9 години. Когато решиха да имат деца, забременяха доста бързо, не защото са правили любов с много желание и страст, а защото са преценили точно кога им е овулацията и са го направили с ясното съзнанието, че само тогава ще се получи. И при едната се получи още на първия месец, а при другите 2 през втория месец. Иначе споделиха, че ако го бяха оставили на случайността, са щели да чакат щастливото събитие по-дълго.
Е, това е само един споделен опит от тяхна страна. Вярно, че при други двойки не става с нацелване, а с много любов.
Това е. Аз за съжаление не спадам към първата групичка с нацелването. Дано да се получи с любов.
Какво да ви кажа. Доста се натъжих, когато ми разказаха, защото при мен не се получава в продължение на 5 цикъла с нацелване-мерене на температури, сигнали на тялото, тестове за ову. Сега отново съм в очакване. Казах си, че от следващия цикъл ще зарежа всички методи и ще наблегна само на единият-СЕКС.
Ама как да не се впрегнеш като чуеш за такъв ясно осъзнат успех.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 16:57 от sisely

# 43
  • Мнения: 3 416
sisely,съглсна съм,че има всакакви случаи,но просто се отпусни и не мисли да се отдаваш на ласки само с  цел бебеправене,това исках да кажа,наслаждавай се на любимия си и бебчето няма да закъснее! Ако правите и в дните около и по време на ову естествено е най-добре,но просто немисли! Аз си бях казала когато и както стане,не бързам-и стана!желая ти успех и ще другия месец с две чертички  bouquet

# 44
  • Мнения: 65
 Flowers Sunflower
Много ти благодаря, sladurka!

Общи условия

Активация на акаунт