СПЕШНИ НУЖДИ

  • 51 959
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 144
Яна Плачкова, звънях на мобилния ви, но явно не можете да говорите в момента. Моля, пратете ми на лични адрес, на който да пратя дрешки и бельо за домовете, за които сте координатор. Дрешките са много запазени, за момченце на 1 г и за момченце на 5 г, ще ги пратя по пощата за моя сметка, разбира се.

# 286
  • Мнения: 2 577
Stella Maria , изчисти си пощата Hug

# 287
Здравейте,
нова съм тук, но имам желание да даря мои дрехи и запазени спортни и есенни обувки номер 36, дрехите са за деца около 15-18 години.Аз съм от Бургас,разбира се мога да пратя нещо с колет за моя сметка,може ли някои от координаторите или хората ,които се занимават с това да ми напишат с кой да се свържа и на кой да пратя дрехите и обувките! Благодаря ви предварително!

# 288
  • Мнения: 21
Здравейте,
нова съм тук, но имам желание да даря мои дрехи и запазени спортни и есенни обувки номер 36, дрехите са за деца около 15-18 години.Аз съм от Бургас,разбира се мога да пратя нещо с колет за моя сметка,може ли някои от координаторите или хората ,които се занимават с това да ми напишат с кой да се свържа и на кой да пратя дрехите и обувките! Благодаря ви предварително!

Здравейте! Аз  от скоро пиша във форума, но искам да ви предложа къде да изпратите колет.Разбира се ,ако вие желаете или може на някой друг да изпратите нещата, тъй като има много нуждаещи се.В крайна сметка вие си преценявате.Може да изпратите колет на семейството с 8 деца от София.
Веселка 41 години, 165 см, 95 кг обувки номер 39/40
Криил    36               175      90                             42/43
Камелия 22               172     70                              38/39
Паулина 19              170      55                              40/41
Цветелина 12           150     35                             36/37
Кристина    7             120                                      31/32
Кирил         7              120                                      31/32
Янис           6              120                                       30/31
Борислав  11 месеца           74 см
Владислав 11 месеца           74 см

На този линк във форума е темата за семейството http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356457.0

# 289
Забравих да добавя,че имам също и 1 кашон с нови плюшени играчки,всякакъв размер,ако се сетите къде мога да ги даря и къде ще ги приемат?

# 290
  • Мнения: 21
Мисля си ,че може да изпратите някоя играчка и на децата от това семейство.Също така може да изпратите играчки в някой дом за деца.

# 291
  • Мнения: 3 634
На тризначета в София педиатърката е казала, че ако не започнат процедури с инхалатор ще влязат в болница. Децата са на 1г и 4м.
Не разбирам от инхалатори, но ако е технически възможно ни е необходим временно.  Praynig

Намерихме! Благодаря на ДейзиГ, тя е нашата Спешна помощ за тризнаците за пореден път!  Hug

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 20:03 от Михалко

Общи условия

Активация на акаунт