С последния триместър вече се фукаме, а Октомври месец с бебче ще си гукаме!

  • 11 110
  • 269
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 100
Ивон, вие имате ли планове после да си вземете кученцето или искате да го давате за постоянно?  Sad

# 241
  • Мнения: 214
здравейте, мам4ета Laughing Laughing Laughing
приятен weekend на всички
аз ще се поразтърся в нета за бебешки покупки, 4е съм много назад...
за родилния дом ще следвам списъка от нашата страни4ка
целувки Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 125
Здравейте!   bouquet
Коки, Илонита  благодаря ви! Разбрах къде е клиниката, аз там ходих в клиника Олимед.  doh  Прегледа ми е в 15.45 и ако искате да се видим, то  пак да е около 11.
Надя, как си с  Toilet ? Аз последно време съм много добре  Rolling Eyes. Но пак се притеснявам, че за последна седмица имах два пъти разстройство  Embarassed . то от едната крайност в другата  33uu .
Купих си вчера няколко чифта евтини бабешки гащи за след раждане, ще ги ползвам за еднократни. Още си купих бикини с широк плътен ластик (пояс) пак за след раждане.Много си го харесах,а и съвсем евтини Blush .
Момичета, как да си избирам памперси? Има ли нещо като за новородени или по килограми се оринтират в размери? Ох, дали разбрахте какво питах?
Айде, отивам да ям!  eat

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 10:57 от Alyona

# 243
  • София
  • Мнения: 1 555
Добро ви утро, момичета!  Hug

Наде - родителите ми са в 22бл. така че пак сме близко. Супер, ще ги разхождаме честичко малките шушулки и ще се виждаме там.  newsm44

galentinass - Сори, ама съм много загубена.... ooooh! Аз честно казано се чудех дали е майтап или наистина заглавие....но ей сегичка го слагам.  Peace

Джиджа - ами за постоянно ще го дадем. В момента в апартамента, в който живеем е под наем и хазяйката не иска да се гледат животни, а ще останем тук до април поне. Така че по-добре да си свикне с новите стопаните и те да имат възможност да и обръщат внимание, че ние с малкото бебе.  ooooh!

Хайде, за сега ще съм малко по кратка.....чакам майка ми и ще започнем да чистим кухненските шкафове, а мъжът ми си работи по ремонта. Но пък ми е обещал следобяд една разходка до Пигис хаус... Mr. Green


Да не забравя - май днес от 4 часа ще има "Такъв е животът: дом Шейново" по БТВ.Simple Smile Ако ви се гледат малки бебчета..... Heart Eyes Проблемът е, че във вестника го пише сигурно от 2-3 седмици, а дават някаква глупост за пластични операции. Тази седмица го пише и в програмата на сайта на БТВ и се надявам наистина вече да го пуснат.  Thinking

# 244
  • София
  • Мнения: 1 555
Темичката наближава края си и имам едно предложение - ще направя един потребител примерно Октомври'07 и ще публикувам паролата на сайта. После ще пускам новите теми от този потребил. Целта е, ако не мога да поддържам темичката по някаква причина да имате достъп до нея и някой друг да поеме тази задача. Пък и като започнем да раждане ще трябва така често да си прехвърляме щафетата.

Какво ще кажете?

П.С. Ако искате може да кажете предложения и за друго име на потребителя.  Party

# 245
  • Мнения: 22 473
Добро утро и от мен. )))
Излюпих се преди малко и закусвах. )))
Продължавам си с хремата и вече направо ми лази по нервите, но няма как. )))
Еххх, как завиждам на софийските мами, че можете да си правите срещички. ))))

Alyona, аз вчера разговарях с една приятелка, нейният мушморок е вече голям (е, на година и 2месеца) и тя каза че имало и памперси за новородени, но те са от 2-5кг. По-добре е да се взимат директно тези, които са 3-6кг. Още ме посъветва да не се презапасявам, тъй като доста бързо се израствали. Зависи разбира се колко кг се роди бебчето и как наддава. Но нейният мъж на 1м. вече е бил 5.500кг. )) На месец отивали 2големи пакета (73бр).

За бабешките гащи, майка ми ми е дала една опаковка от 5бр. )) Аз като ги погледнах и и казах, че е луда и че това ще ми е огромно. )))) Но...обувам ги аз да ги пробвам....и О,ужас!!!!! ама те ми стоят идеално. ))) После като ги събух и като гледам какъв з...к съм направила, зле ми стана. )) Съвсем съм си загубила ориентацията за габаритите. )

Щях да ви питам, вие мислите ли да си купувате колан за след раждане? Има доста противоречиви мнения, но вече от няколко приятелки чувам, че са много доволни и не са имали никакви проблеми. Било хубаво още на 2-3ден да се сложи колана.
Иначе слава богу в Плевен си намерих магазин за бременни, в който се продават и сутиени за кърмачки, но мисля по-нататък да си купя. Че ако пак се промени размера на сутиена ще се гръмна вече. ) Между другото в магазина имаше страхотни неща, но прецених, че няма смисъл да си купувам нищо, разкарвам се тук с разни роклички. )

Относно подаръците за първа и последна родила мама аз съм съгласна, само ще трябва да измислим как тези, които не са от София да ви изпратим парички. )))

# 246
  • Мнения: 2 100
Ивон, питам те, защото и ние имаме такъв проблем...по скоро е емоционален, незнам как ще се справя с раздялата с малчо Heart Eyes, въпреки, че ще е само временно и ще го дадем на приятели на близо. А аз само отлагам, че ще ми е адски мъчно по цял ден сама без да ми "мърка" наоколо и да мечи Heart Eyes

Mirama, аз мисля да си взема такъв колан, най малкото, за да се успокоя, че нещо съм направила ако не даде резултат (нали и мъжа ми ще види, че съм се постарала)  Laughing Blush Иначе мазила против стрии и т.н. не признавам, ама колан...ще се взема  Peace

# 247
  • Мнения: 1 919
 Hug срещата мина много приятно а меги си купи голямо ПРАСЕ за нейната бебка Mr. Green

в албумчето ни сложих още няколко снимки дето е ПРЕДСТАВЯНЕТо на МЕГИ,прасето и МАМА МИА как щурмуват магазина...аз съм фотографа  Mr. Green тъй,че и да се озъртате НЯМА ДА МЕ ВИДИТЕ
ИНАЧЕ нова среща се разбрахме ПАК СРЯДА-тъй,че Алъонче душа ша та чакаме...значи
Среща: 15 август -сряда
място: на козирката
аиде другит еот варна дотътрете си дупетата
за сега сме:
MEGI.Mama mia,galentinass i koki

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 14:31 от galentinass

# 248
  • Мнения: 276
Ехооооооо  wavey
galentinass като фотограф те признавам ама може ли да не се кордисаш и ти на кадро? Меги изби рибата с това прасе   smile3532 много е сладко!Еее браво момичета че сте си изкарали чудесничко! Но забелязвам че морските ни мами изглеждат просто много добре! Еми морето си е море братче! Меги и за тебе се отнася - ти си наполовина морско чедо!

Mirama и аз така гледам гледам и си казвам аааааа ми това е огромно ама пробвам и .......тамън ми става  Shocked
Ивонче а мойте родители живеят в 21 блок! Много се радвам че ще се събираме на разходки защото честно казано се замислях преди как самичка ще обикалям по улиците с дребо   Weary
Alyona да ти кажа за известно време бях ОК ама от една седмица пак съм се стиснала здраво! Даже и желязото не си пия щото с него е просто невъзможно!

Еййй дано да дават наистина такъв е живота - обожавам го!
А сега отивам да си вдигна кълките на високо и да си чета "Кенгурото"

# 249
  • Мнения: 113
Ха добър ден,Аз днес рано рано се пръкнах,спираха водата снощи,и тази заран като дойде и се чува едно бълбукане от банята ,а тя водата дошла,че се разсъних,сега си пия кафето тука и ви чета.

Меги страшно туй гусенце.Сега ще пробвам да сложа поне една снимка на ваничката тука,да се пробвам.
Абе момета никой не каза,дали знаете тези комплекти за количка дето се постилат вместо чаршавче в Бг колко струват,вчера ги гледах тука,само един модел има,различни цветове,не ми хареса много модела,ами струва към 70 $.Ми сякаш много  пари .

И да питам Галентинас ,абе къде са тези снимки от срещата днес,аз гледах в албума на Варненските срещи и не видях нови снимки? newsm78Пък може и да не съм довидяла ,нали сега ставам
Айде туй от мен,после пак. Hug

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 16:46 от mishonka95

# 250
  • Мнения: 1 919
снимките от днес са в албумчето дето всяка мама си е качила снимката  newsm78 м ащо там ги сложих -незнам

# 251
  • София
  • Мнения: 1 524
Eдно прасе е гушнало друго прасе  Joy  Joy  Joy

Много ми се спи, ама чакам да видя дали има такъв е живота и ако няма се трупясвам в леглото.

Мъжо се хили на прасето- вика леле сега само прасета в къщи ще мъкнеш- нали бебоците ще са ни родени в годината на прасето- та ще стане една свинска работа в къщи.

Наде пробвай с овесени ядки с прясно мляко, топло сутрин на гладно.

Днес ми направиха страшен комплимент - казаха ми : тумбакът ти е толкова голям, че дупето вече не ти изглежда осмоъгълно  Whistling сега се чудя какво отмъщение да заформя  newsm78

Премерен тумбак през пъпа - 114см - страшна талия, а на мен ми изглежда малък.

# 252
  • Мнения: 276
Толкова се развълнувах.........пожелавам на всички раждане като на Даниела!!!
нищо че повтарят серийте - мога да ги гледам отново и отново! Егати ревлата съм станала!
Много мила картинка!

# 253
  • Мнения: 1 919
Толкова се развълнувах.........пожелавам на всички раждане като на Даниела!!!
нищо че повтарят серийте - мога да ги гледам отново и отново! Егати ревлата съм станала!
Много мила картинка!
мале ма как роди таз жена за 30 мин..ужас тръбки ме побуха Simple Smile

# 254
  • София
  • Мнения: 1 524
Стига бе аз как ще стигна от Младост до Бояна за 30 мин, ако има задръстване  Shocked  Shocked
Това второ бебе ли и беше, че не разбрах  newsm78 - ама готина мишле, представета си даже бих казала красиво новородено, чак аз се чудя на себе си - до момента бебетата новородени ми изглеждаха точно като мишки.

Забравих да кажа ИВОН прави регистрация на октомври07 с кратка парола да речем 2007 и ще можем да нанасяме новости в темите, а не да тормозим само един.

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 18:29 от meggyv

Общи условия

Активация на акаунт