за наднорменото тегло

  • 4 470
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Aз съм ходила в център за отслабване преди няколко години и всичко беше супер там-диета,движение,гимнастика-свалих 7кг за 20дена ,но сега не мога нищо да сваля,явно това се дължи и на всички хормонални таблетки с които се тъпчем.Сега съм спряла всякакви хапове-ще мина на билки-дано помогнат.

# 16
  • Мнения: 507
Карина,
Аз също се бях замислила за лечение с билки, но не го направих по други причини. Аз си мисля, че ако не помогнат, поне няма да навредят. Още не е късно да пробвам. Ти каде ще ходиш да се консултираш, какво да пиеш? Ако попаднеш на добро място, похвали се. Успех  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 507
Момичета,  Flutter
Изпращам Ви една диета, която имам от една приятелка и от която имало голям ефект. Вижте я:
АНГЛИЙСКА  ДИЕТА

I-ви и  II-ри ден :
Закуска - 1 ч. чаша прясно мляко + 1 филия хляб.
Обяд - 1 чаена чаша прясно мляко + 1 филия хляб.
16 ч. - 1 чаена чаша прясно мляко.
Вечеря - 1 чаена чаша прясно мляко.
- В избрано от Вас време - изпийте 1 чаена чаша доматен сок.

III-ти и  IV-ти ден:
Закуска- 1 филия хляб, 1/2 суп. Лъжица масло, 1/2 суп. Лъжица мед, чашка кафе с мляко.
Обяд - 1 чашка бульон месен или рибен,150 - 200 гр. Месо или риба, 2 суп. лъжици грах, 1 филия хляб.
16 ч. - 1 чаена чаша прясно мляко или чай с 1/2 чаена лъжичка мед.
Вечеря - 2 твърдо сварени яйца или 50 гр.кашкавал, или 100 гр. месо или риба, или 1 чаша кисело мляко с 1 филия хляб.

V-ти и  VI-ти ден:
Закуска - 2 портокала или 2 ябълки
Обяд - порция зеленчукова супа без картофи - подправена с 1 супена лъжица олио, салата според сезона, 1 филия хляб.
16 ч. - ябълка или друг плод.
Вечеря - салата според сезона, 1 чаша чай с 1/2 супена лъжица мед.

След това диетата се повтаря от III-я ден. Продължителност 3 седмици.Очакван ефект 10 кг.

Задължително се пият поливитамини!!!

Успех

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
тази диета е толкова калорична, че не вярвам да се свали и килограм от нея, особено пък за 3 седмици. плюс това съдържа достатъчно витаминозни храни, за да има нужда от допълнителни поливитаминни препарати.

и нещо друго! препоръчителният темп на отслабване е 4-5 кг. на месец...

# 19
  • Мнения: 507
Jam,
Аз лично познавам хора, които са отслабнали от тази диета  Simple Smile  и то доста, не за 3 седмици, а с повтаряне на диетата от третия ден. Изпратих поросто за да я видите.  Embarassed  А който иска може да я пази  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт