Анкета за именце

  • 4 339
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 183
От двете имена Янислав ми допада пове4е.
Максимилиян докато го произнеса, свят ми се завива.
Виж ако беше Максим  newsm78, можеше и да се замисля  Wink

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Повече ми допада Янислав.Успех в избора.

# 62
  • Мнения: 891
Янислав  Peace
Максимилиян е прекалено дълго.

# 63
  • София
  • Мнения: 431
Янислав е страхотно име, поздравявам те за идеята  Peace. Иначе аз много си харесвам името Максим (обаче съм супер пристрастна, както се вижда от подписа ми), но не и Максимилиян - доста претрупано ми се струва. Затова от двете имена гласувах за Янислав  Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 36 045
Янислав  Peace
но иначе Максим ми наресва повече

# 65
  • София
  • Мнения: 4 294
От двете изброени - Янислав .

# 66
  • София
  • Мнения: 1 249
Яни или Максим. Peace

# 67
  • Мнения: 990
И двете ми харесват ,но Янислав повече  Peace

# 68
  • Мнения: X
извинявай миличка,но не ми харесват тези имена.по добре МАКСИМ.

# 69
  • Мнения: 306
Максим е много хубаво име за момче,лично аз ако второто ми е момче бих го кръстила така.

# 70
  • до канала
  • Мнения: 518
Янислав

# 71
  • Мнения: 617
Максимилян  Peace

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Най-добре ми звучи и ми харсева Максим

# 73
  • Мнения: 140
Много ви благодаря момичета за мненията.Мисля че вече съм наясно.В началото беше идеята само за Янислав но след това ми доиде Максимилиян . Мъжа ми си хареса Максимилиян , а пък аз като яе ли бях повече за Янислав защото ми харесва как звучи галено - Яни, но в крайна сметка той каза аз да взема крайното решение.Мисля , че в крайна сметка ще се казва Максимилиян а ще му казвам галено Максим.(пък и останалите имена ми се връзват повече с Максимилиян).А що се отнася до това , че е доста дълго и тежко име, аз смятам че детето трябва да има като порасне хубаво и сериозно име с тежест(осбено ако пък е и момченце), а не пред теб да стои хубав и голям мъж и изведнъж някои да се извика -Милко или Ванко например, но това си е лично мое мнение.Благодаря осте веднъж за помоща. Grinning Joy

# 74

Общи условия

Активация на акаунт