Колко пъти са ви казвали/сте казвали "Обичам те" в живота си?

  • 2 371
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 211
Говорим си с мъжо, и той ми каза една цифра, която за мен е нереална.  Shocked
Ама той да не би да е броил всичките пъти, в които ти е казвал, че те обича??? Shocked     Whistling

Аз съм казвала само на един мЪж. И съм му го казвала безброй пъти. И всичките пъти съм го мислела Flushed

# 46
  • Мнения: 2 122
мноого, от 25.02.2007 по стотици пъти на ден Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 154
Много. Непрекъснато го повтарям. Като сектантка - фанатичка съм. #Crazy
Казвам го на детето, на мъжа, на родителите си, на приятелите, на блендера - още не мога да му се нарадвам как бързо реже, кълца и мели вместо мен...

# 48
  • София
  • Мнения: 1 176
Имам достатъчно време да казвам и чувам...  Crazy животът ми сега започва  Crazy

 

# 49
  • Мнения: 984
Мноого обичам мъжа си и затова му казвам всеки ден, че го обичам.
Обожавам дъщеря си за това всеки ден й казвам, че я обичам.
Отвръщат ми по същия начин.
Обичаме се, това е. Flutter

# 50
  • Мнения: 4 406
Верги, обичам те- ето станахме трима  Laughing

# 51
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ми много пъти, не съм броила.  Laughing Надявам се, че са били искрени.
Щото аз не съм била. Преструвана мръсна.  Mr. Green
Когато наистина обикнах, ми стана трудно да казвам "Обичам те".

# 52
  • Мнения: 4 733
Аз съм романтичка, изпитвам ежедневна нужда да го казвам.

# 53
  • Мнения: 2 386

Защото чета целите теми, не само въпроса .. а то си е казано после  Grinning

Пределно ясно е, че никой не може да сметне колко пъти е казвал (са му казвали), че обича.. ooooh! Би било нелепо да опитваме дори!

Авторката не се е изказала съвсем точно, но пък като вложим малко здрав разум - и сами се досещаме, че ни питат за бройката на хората  Wink

# 54
  • Мнения: 2 161
Нямам представа защо,но на мен лесно и бързо ми го казват.Преди да се омъжа приемах с леко раздразнение такива изцепки.Някак си изведнъж връзката става сериозна,след като ти го кажат.На мен винаги ми е трябвало много време за да кажа Обичам те,и пак го смотвах някак си.

# 55
  • Мнения: 154
Посрамувах се в ъгъла, поразмислих и реших да си призная (па дано съм разбрала правилно темата)! Казвала съм само на един мъж, че го обичам. И се омъжих точно за него. Другите някак не успяха да ми го изкопчат. Естествено, не става въпрос за дечко, татко и приятелите от мъжки пол, които си обичам.

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Някак си изведнъж връзката става сериозна,след като ти го кажат

И аз така мисля. За това казах, че единия път, когато ми е казвано, май и самият той искаше да се убеди, че е сериозно. Този път. Найсти по ред.
Трудно им се откъсва на мъжете.

# 57
  • Мнения: 3 423
Някак си изведнъж връзката става сериозна,след като ти го кажат
Трудно им се откъсва на мъжете.
А, не, не мисля, че им се откъсва трудно!
Виж, Шанел е права, става страшно, след
като го чуеш за първи път от някого! Но пък
не си длъжен да се правиш на папагал, нали!

# 58
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
здравейте,дами,мами!
предните ми гаджета никога не ми бяха казвали "обичам те!"аз също не бях ги изричала тези думички!
когато прасчето,с което живея,ми каза "обичам те!" направо откачих Embarassedне знаех какво да му отговоря Embarassed Embarassedтрудно ми беше да му кажа същото!не че не изпитвах това чувство...един ден му пратих sms с вълшебните думи и от тогава си го казваме всеки ден,вече почти 3 години по 1 000 000 пъти на ден Laughingтолкова е хубаво Laughingповелавам на всички да се събуждат и да заспиват с думите "ОБИЧАМ ТЕ"

# 59
  • Мнения: 1 339
Не е било повече от 10 пъти.   Rolling Eyes  Но пък като ми го кажат и знам, че е истина и не са се изтъркали тези думи.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт