Колко пъти са ви казвали/сте казвали "Обичам те" в живота си?

  • 2 375
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 494
ОООООооо,нямат преброяване!Като включародителите ми,сестра ми, влюбванията...после това,че с двете ми деца си го казваме "под път и над път"....няма как да ги преброя,дори да искам(блазе ми...) Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 5 758
Май повечето писали разбират не колко човека, а колко пъти  Crazy Може би ако се редактира заглавието ще има по-точни отговори  Wink
По темата - на трима мъже съм го казвала. И съм сигурна, че е било взаимно. На мен са ми го казвали общо 5 мъже.

# 62
  • Сопот
  • Мнения: 165
Не мога до кажа точна цифра.
Винаги когато го почувствам съм го казвала.
А колко пъти съм чула: "Обичам те!"-май повече отколкото са били истина...
Важното е че сега живея с човек на когото вярвам че ме обича ,както и аз него!
Миналото е минало.

# 63
  • Мнения: 6 167
... и сте повярвали, че е наистина?  :mrgreen

ами сега ще кажа пълно клише, но мъжът ми ми казва, че ме обича по десетина пъти дневно.

иначе - двама, трима мъжа.

# 64
  • Мнения: 595
Много,доста...като се знам каква съм по рождение-гледам лошо и съм все намусена и недоволна...

# 65
  • Мнения: 223
много пъти на един и същи човек,но когото истински съм обичала и обичам Sunglasses

# 66
  • София
  • Мнения: 1 320
В живота си на двама мъже, с единия се разделихме трудно ред сълзи, ред сополи, но е било за хубаво, а другия е баща на сина ми. И от двамата съм чувала "обичам те" и знам, че е било истина. От други мъже в живота си също съм го чувала, но незнам дали е било истина или поне мойте чуства не са отговаряли на тяхните.
Всеки ден казвам на сина си "обичам те".
За съжаление доста рядко на родителите си, но съм сигурна, че те знаят, че е така.

Общи условия

Активация на акаунт