Много обичал малки деца...

  • 4 307
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 629
И как да ги попитам тия познати и роднини без да стане сконфузено положението?
Това е много деликатен въпрос всъщност.
Веднъж го обсъдих с една приятелка, дето следваше психология, но тя каза че си въобразявам прекалено. Може би все пак трябва да се видя със специалист.

Търсих в нета, но не намерих нищо по въпроса. Нещо като указание "Как да разпознаем педофила" няма.

 Когато го наблюдавам ту ми се струва нормален дядо, ту мазник, ту че я гледа особено дъщеря ми. Ох, не знам.

# 46
  • Мнения: 263
Сподели със съпруга си като му кажеш, колко несигурна се в тези си догадки! Така ще наблюдавате двама и ако и двамата ви подразнят някои моменти и ви се сторят подозрителни: най-вероянто има проблем!

# 47
  • Мнения: 4 324
Педофилията.
Характерни поведенчески индикации на педофила:


Лица, които безпричинно се движат в района на училище или детско заведение, но при въпрос защо присъстват в района винаги имат обяснение;
Стремят се да осъществят контакт с децата. Купуват им различни лакомства и им правят дребни подаръци;
Децата се обръщат към тях с "чичко" или "батко";
Педофилът е любезен, добродушен, търпелив и много внимателен с децата;
Кротък и неагресивен;
Понякога е възбуден;
Проявява особена любов към децата и се стреми да им помага;
Познава много добре детската психика;
Когато се опитва да изведе детето от района на училището или детското заведение, обикновено го води за ръка;
Избягва срещи с полицията и с охранителите.

# 48
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Говори с майка си, нали тя го е чула да говори за пишкането и т.н... сподели с нея, че винаги ще си нащрек, че те е страх и така ...и на мъжа си кажи ... говори с тях, кажи им какво знаеш, как ти изглежда, пък може да пробиеш нечия черупка

# 49
  • Мнения: 1 942
Педофилията.
Характерни поведенчески индикации на педофила:


Лица, които безпричинно се движат в района на училище или детско заведение, но при въпрос защо присъстват в района винаги имат обяснение;
Стремят се да осъществят контакт с децата. Купуват им различни лакомства и им правят дребни подаръци;
Децата се обръщат към тях с "чичко" или "батко";
Педофилът е любезен, добродушен, търпелив и много внимателен с децата;
Кротък и неагресивен;
Понякога е възбуден;
Проявява особена любов към децата и се стреми да им помага;
Познава много добре детската психика;
Когато се опитва да изведе детето от района на училището или детското заведение, обикновено го води за ръка;
Избягва срещи с полицията и с охранителите.

Toва е смехотворно  hahaha ПВ психологическия профил ще откриете много свои близки и познати. И аз явно съм педофилка  Crazy

# 50
# 51
  • Мнения: 3 423
И оня ден го ловнах че се загледа по дупето на дъщеря ми. Дори каза нещо.
Да си трая и да дебна и това е май. По-добре да не го раздувам засега, защото може пък само и да си въобразявам.

Нямаш право да си траеш!
Постави го на мястото му,
без да ти мигне окото, но
и инструктирай детето си!
Ако трябва му вържу висящата
камбанария на фльонга на тоя!
Отлагането и търпеливото
дебнене са бомби със закъснител!

Когато го наблюдавам ту ми се струва нормален дядо, ту мазник, ту че я гледа особено дъщеря ми. Ох, не знам.
Смятам, че е дълг на всеки родител,
ако забележи или почувства нещо
нередно, което би могло да застрашава
децата му, да реагира своевременно!
Никакви скрупули, никаква срамежливост!
Имаме усти, езици точно затова, за да не
се налага да използваме разни други мускули!

Чудя се на всичките тези примиренчески
съветчета от ленивите майченца по-горе!
Алоу, събудете се! Светът не е толкова розов!

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 02:23 от Liska

# 52
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И оня ден го ловнах че се загледа по дупето на дъщеря ми. Дори каза нещо.
Да си трая и да дебна и това е май. По-добре да не го раздувам засега, защото може пък само и да си въобразявам.

Нямаш право да си траеш!
Постави го на мястото му,
без да ти мигне окото, но
и инструктирай детето си!
Ако трябва му вържу висящата
камбанария на фльонга на тоя!
Отлагането и търпеливото
дебнене са бомби със закъснител!

Когато го наблюдавам ту ми се струва нормален дядо, ту мазник, ту че я гледа особено дъщеря ми. Ох, не знам.
Смятам, че е дълг на всеки родител,
ако забележи или почувства нещо
нередно, което би могло да застрашава
децата му, да реагира своевременно!
Никакви скрупули, никаква срамежливост!
Имаме усти, езици точно затова, за да не
се налага да използваме разни други мускули!

Чудя се на всичките тези примиренчески
съветчета от ленивите майченца по-горе!
Алоу, събудете се! Светът не е толкова розов!

!!! Е по-добре не мога да го кажа.... Много важно, че бил роднина ???! Ако ще собствения ти баща да е, пак трябва да реагираш !

# 53
  • Мнения: 4 380
Вие май забравяте че няма нито един конкретен факт. "Майка и го засичала УЖ да казва"....дрън- дрън. Майките често са с много богата фантазия да приписват качества на хора които не понасят. Или да приписват милион хипотетични опасности за любимите си внучета. Могат да им "намерят" и сто болести и да ги помъкнат по доктори за щяло и нещяло.

Еди-кой си ми каза, това не е НИЩО.


Фактът "забелязах му погледа"...също нищо не ми говори. Погледите понякога шарят, понякога се спират на някои области не заради самите тях, а по много други причини (пъстра дрешка или старческа патология в зрението).


Няма реални никакви факти да се вдига врява. Аз съм на мнението на приятелката ти, че си въобразяваш. Което не пречи да го следиш разбира се. newsm78

# 54
  • Мнения: 1 942
Чудя се на всичките тези примиренчески
съветчета от ленивите майченца по-горе!
Алоу, събудете се! Светът не е толкова розов!

Права си Лиске, не на всички ни стиска куража да натискаме смело бутона ентър, както и да опозорим човек публично без да се замислим много. Още утре ще се поправим!

Имаше един дразнещ филм с Унона Райдър, дето наред клеветеше хората, че са вещици и взеха, че профилактично ги изгориха - много ще ти хареса .........

# 55
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Много филми гледате - какви доказателства трябва да намери ?! Ако е късно, когато ги намери, не дай си Боже, а ? Щом е усетила, че нещо не е в ред, че и да пише тук, за да търси помощ? И защо да го унизява публично ? Да го сбара насаме и да му каже, че не й харесва интересът му към детето й, че то се плаши, че се притеснява и  т.н. Това не е някакво си притеснение за болест... Не става въпрос за смелост, а за детето й! Още, когато бях във втори клас съм се сблъсквала с един педофил, покрай моето училище, който лъжеше приятелката ми, че го е ударил ток и затова "пишка бяло"... И на нея й беше интересно и сподели с мен, че искала да ми го покаже... Да, но аз веднага казах на майка ми и се взеха съответните мерки и повече не го видяхме ... И тогава ли трябваше да се търсят доказателства и да стане прекалено късно ? Пак повтарям, не става въпрос за съдебно дело, а за сигурността на детето !

Сигурна,несигурна-ти си пазиш твоето дете!И по-добре да сбъркаш в мнението си за него,отколкото с това дали да кажеш на някого или не....Нали знаеш-страх лозе пази....

 Peace

# 56
  • Мнения: 920
Много сте отворени всичките.
А ситуацията е изключително сложна. Как да кажеш такова нещо на мъжа си за баща му. А може да се окаже и че не е вярно.

# 57
  • Мнения: 4 752
Момичето потвърди ли, че става въпрос за свекър и?

# 58
  • Мнения: 920
Момичето потвърди ли, че става въпрос за свекър и?

Не. И името и адреса не е казала.

# 59
  • Мнения: 4 752
Айде сега ирония.Няма нужда, питам защото в началото някой изказа съмнения, но авторката не го потвърди.

Общи условия

Активация на акаунт