Много обичал малки деца...

  • 4 298
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И оня ден го ловнах че се загледа по дупето на дъщеря ми. Дори каза нещо.
Да си трая и да дебна и това е май. По-добре да не го раздувам засега, защото може пък само и да си въобразявам.

Нямаш право да си траеш!
Постави го на мястото му,
без да ти мигне окото, но
и инструктирай детето си!
Ако трябва му вържу висящата
камбанария на фльонга на тоя!
Отлагането и търпеливото
дебнене са бомби със закъснител!

Когато го наблюдавам ту ми се струва нормален дядо, ту мазник, ту че я гледа особено дъщеря ми. Ох, не знам.
Смятам, че е дълг на всеки родител,
ако забележи или почувства нещо
нередно, което би могло да застрашава
децата му, да реагира своевременно!
Никакви скрупули, никаква срамежливост!
Имаме усти, езици точно затова, за да не
се налага да използваме разни други мускули!

Чудя се на всичките тези примиренчески
съветчета от ленивите майченца по-горе!
Алоу, събудете се! Светът не е толкова розов!
!!! Е по-добре не мога да го кажа.... Много важно, че бил роднина ???! Ако ще собствения ти баща да е, пак трябва да реагираш !
[/color]

Какво значи "Много сме отворени" - тука не си мерим нищо ... Акцента е, че тя се страхува за детето си ! Всяка майка би била "отворена", а повечето са и агресивни - инстинкт, бе, кво да го правиш  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 6 182
Моята свекърва и майка ми, често радвайки се на дъщеря ми казват "ох ще ти изям сладкото дупе" и в това не виждам нищо нередни. Ако обаче свекър ми или баща ми го кажат вероятно би ми прозвучало леко странно. Може би авторката може да сподели със съпруга си или близък, че се чувства неловко от подобно отношение на мъж към малко момиченце.
От друга страна и баща ми и свекър ми, често пощипват дъщеря ми по дупето когато минава край тях и това не ми се вижда странно  newsm78 Мисля, че няма да го намеря за странно ако го направи и моят вуйчо например, който се води "по-далечен дядо", но може би, защото се чувствам сигурна в тях. Ако някой предварително ми е пуснал мухата доста бих се впрегнала от такива "невинни" жестове.
Може би и един разговор с майката, от където идват първите съмнения, за да се изясни каквото може би бил полезен.

Общи условия

Активация на акаунт