Вече нямам желание за секс

  • 2 343
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 289
Аз още не съм станала фурия, а бебчо е на 7 месеца.... Приоритети.
Ма й се броят на пръстите на едната ми ръка newsm78

# 31
  • Мнения: 195
Не се притеснявай,нека мине още малко време.Недей да мислиш за това като за проблем.Хубаво е да поговориш с мъжа си,за да не те кара(без да иска,разбира се),да се чувстваш виновна,че не искаш секс.Ах,колко им е лесно понякога на тез мъже!... smile3516
Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 5 757
Позната история.  Tired И по време на бременността рядко ми се правеше, сега също не се сещам толкова често, колкото преди. Само като наближи овулация, така и усещам кога е всъщност.  Crazy

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Ох, същия проблем го имам и аз. Престанахме да правим секс още като разбрах, че съм бременна. Е, естествено задоволявам мъжа си по други начини, но все още не сме правили "същински" секс, с всичките му салтанати. Нямам никакво желание, непрекъснато си мисля за бебето, което спи на креватчето си до нас, пък и като гърдите не могат да участват заради кърменето, съвсем ми се отщява.

# 34
  • Мнения: 1 367
Чета тук отговорите и си мисля,че сякаш аз съм ги писала. Синът ми вече е на 6 месеца,а мога да преброя на пръстите на едната си ръка колко пъти сме правили секс след раждането му. Куриозното е,че и двамата нямаме желание за това. Или може би не желание,а сили.Аз по обясними причини,той-защото се връща скапан от работа. А иначе си разменяме сериозни уверения,че ще оправим нещата.... Laughing Като се замисля обаче,липсата на секс има и една положителна страна-предпазваме се от "трудови злополуки",докато синът ни е още малък. Пък като решим,че е дошло време за второ,може и да се активизираме,знам ли...То иначе не става Laughing

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 289
Момичета, а мен започна да ме гризе "червейчето да съмнението" че може вече да ме е заместил, тъй като още почти в началото на бремеността трябваше да спрем. А сега сме и в различни стаи - просто нямаше друг начин.
Естествено отхвърля подмятанията ми за друга - няма да си признае я.
Ама знам ли го - на плажа по цял ден - не че и друга година не е там, но сега е по-различно.

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 15:37 от antineq

# 36
  • Мнения: 105
И при мен е същото - желание 0. Но проблемът е , че ме боли защото при шиенето явно са ми дръпнали повечко месце и сега от другата страна ми дърпа. Аз си мислех, че ще стана като попски ръкав...а той едва влиза! doh newsm62 newsm62

# 37
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз си мисля, че всичко е въпрос на време. Хормоните ще се успокоят, детенце ще поизрастне, ще свикнеш с грижите около него. Пък и да незабравяме следродилната депресия, която при всички се проявява различно...
Ще видиш, че всичко ще си дойде по местата. Сексът в един момент ще започне да ти липсва...Желая ти успех!!! Peace

# 38
  • Мнения: 3 500
Ще ти мине.

Общи условия

Активация на акаунт