А сега накъде?!

  • 3 835
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 290
roxanne ,не мога да ти помогна в тълкуването на тези резултати,но мога да те  Hug и да ти пожелая много сили и вяра.Не се отчайвай,за всичко се намира решение стига да сте обичате и да сте заедно със съпруга ти.Вярвай и на лекарския екип.Успех,миличка

# 61
  • Мнения: 1 950
roxanne25, това с този един сперматозоид ми е много странно newsm78
Може би означава, че няма обструктивен проблем, но не съм доктор да не те подведа. Изчакайте си часа при д-р Кацаров, той ще ви обясни, може би ще се наложи биопсия. Не се отчайвайте, давай му кураж има много семейства като вас, вече прегърнали своите деца.
Успех и кураж  bouquet Hug

# 62
  • Мнения: 7 716
Roxanne25, има надежда. Може да има причина и да има лечение, но ако няма има възмоност пак за ИКСИ.
Roxanne25, всичко ще се нареди, ще успеете.

# 63
  • Мнения: 397
Не се отчайвай и вървете напред! Вярвам, че ще успеете! Довери се изцяло на д-р Кацаров.

# 64
Не се отчайвай и вървете напред! Вярвам, че ще успеете! Довери се изцяло на д-р Кацаров.


Наистина новината е лоша, но само със вяра и постоянство ще преодолеете болката и ще стигнете до вашето щастие. Hug

# 65
  • Мнения: 3 453
Силно те прегръщам и ви пожелавам успех по пътя към сбъдване на мечтата! Hug
Д-р Кацаров е добър специалист и прекрасен човек. Доверете му се и питайте! Ще отговори на всичките ви въпроси! Peace

# 66
  • Мнения: 4 306
Роксан, новината е добра. Показва, че няма обструкция и дава надежди за възстановяване на сперматогенезата. За съжаление това не става толкова бързо, колкото на нас ни се иска. Но все пак, мисля че не бива да имаш напразни надежди. Дори да се възстанови сперматогенезата, то ще е в степен да се приложи АРТ метод. Но дори това си е добра новина, предвид тежестта на биопсията при всяко ИКСИ.
Възможно е  д-р Кацаров, да му предпише хормонална стимулация.

# 67
  • Мнения: 989
Рокси, не знам какво да ти кажа - не съм наясно с мъжкия фактор, но знам, че ще успеете. Ти си силна жена, умна, интелигентна и с добро сърце. Не се съмнявам, че и милото е такъв. Сигурна съм, че хора като вас и като всички в този форум, които толкова силно желаят бебче ще успеят. Знам, че в момента ти е трудно да мислиш за каквото и да е, знам че страдаш и заради двамата, но повярвай ми - това ще бъде просто поредното изпитание. Всичко ще си дойде на мястото, ще хванете посоката и ще стигнете до крайния резултат - вашето детенце. Това вероятно ще се проточи във времето повече отколкото сте очаквали, но е неизбежно. С всеки преглед при съответния специалист, малко по малко, нещата си идват на място и започват да се изясняват, което си е успех и крачка напред. Прегръщам те и искам да ти кажа:"Ако можеш, не плачи много - няма смисъл. Нашите бебчета ни чакат и със сигурност ще дойдат при нас. Ако пък ще се почувстваш по-добре, поплачи си. После избърши сълзите, вдигни глава и се усмихни. Така бебчо ще иска да дойде по-бързо при усмихнатата си мама."  Hug Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 20:49 от Scarlet_

# 68
  • Мнения: 2 422
Рокси знам , че каквото и да кажа ще прозвучи тривиално но все пак има изход от ситуацията. Ние също сме като вас даже по лошо минахме вече два курса на лечение Sad едното назначено от д-р.Кацаров иииии сме категорично за ИКСИ Sad.
НО не се отказваме  Winkтака че горе главата мила HugЗнам че е трудно но трябва да се борим Peaceако искаме деца Wink

# 69
  • Мнения: 712
Момичета, имаме резултат и от хормоналните изследвания. Д-р Кацаров поиска само FSH - в  норма е, резултат 11.32 при реф. стойности 1.5-12.4.
И сега какво? Явно хормона е наред, къде да търсим причината? Това, че хормона е в норма добре ли е? В смисъл, това възможността за по-малкия проблем ли отхвърля, или обратно?
Знам, че лекарят ще ни каже най-добре, обаче чакането ме измъчва много. Виждам, че и той тотално се е сдухал тия дни...  Whistling дано поне тази новина го зарадва  Praynig Мен обаче ме гризе отвътре  Rolling Eyes Моля ви, помагайте!
извинявам се на тези, които досаждам  Embarassed, защото питах за същото и в Зачатие, но засега нямам отговор. И място не мога да си намеря...

# 70
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Въпреки че е в граница, не е ли много близо до горната?

Общи условия

Активация на акаунт