Имате ли картини в домовете си?

  • 24 447
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох, картини не слагам, майка ми има две мои, но аз си падам по плакати - голяма шарения и повечето хора се натоварват от стотина лица, гледащи от стените, но на мен ми е много приятно... Няма да показвам, не е по темата, но обичам много.

# 106
  • Мнения: 3 360
Jaly   bouquetИ аз съм очарована!
По въпроса дали може или не в дневна и кухня да се слагат картини,смятам,че е изцяло въпрос на вкус HugТук няма позволено или не,нали?Като ти харесва тази картина да стои тук и да и се наслаждаваш ежедневно-слагаш я! Peace

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Имаме, основно от брат ми, но няма как да покажа сега.
Харесвам много и разнообразни стилове за рисуване. Дори пана от картини се замислям да слагам.
Тази тема ми идва дюшеш, тъй като точно сега ми е необходима идея за пано на стена, а тук има прекрасни неща.
В кухнята също имам триптих от пейзажи - миниатюри на Щъркелов /репродукции, разбира се/.

# 108
  • Мнения: 5 476
Да,преди всичко  пейзажи.

# 109
  • Мнения: 1 180
Имам две картини и две-три икони. Картините - една репродукция на Дали и една на Едмонд Дермеджиян / така ли се пише?/ - оригинал.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ама никой не фота и не показва... Cry

# 111
  • Мнения: 264
Браво на всички, ама пускайте снимки де Mr. Green

# 112
  • Мнения: 2 700
Да. Много семейни портрети, репродукция на "Македонката" на Мърквичка, пейзажи, графики.
Преобладаващо са ми наследство.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ИСКАМ ДА ВИДЯЯ!!!

# 114
  • Мнения: 153
Повечето са икони. Картините са големи и отпътуваха за вилата.

# 115
  • Мнения: 491
Имам, за сега са само тези.... непретенциозни, просто.... цветни петна за дома:))
http://jaly1.multiply.com/photos/album/7

Jaly, влюбих се в картините ти!

# 116
# 117
  • София
  • Мнения: 204
Jaly,картините ти са чудесни.Ако някой ден решиш да продаваш,обади се.Бих искала да имам подобна картина.  bouquet

# 118
  • София
  • Мнения: 1 951
Харесвам пейзажи,а също и цветя,

# 119
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Имам две картини, както и няколко снимки в рамки - на сина ми

Общи условия

Активация на акаунт