Оги за белите забрави! Най-послушно ЮЛЧЕ ти бъди!!!

  • 16 718
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 261
Според мен става и "Ментов носорог". Аз след малко все пак мисля да се разходя до "Барбарони - 3" да видя какъв им случая и ще пиша. Те се намират до моето училище, а бившите ми съученички, които живеят до него, викат, че имало и дворче с люлки  Wink . Какво ще кажете и да си разменим подаръци за децата - като томболата последния път на коледното, на цена между 5 и 7 лв.? Само за торта не знам дали ще успеем...

# 46
  • Мнения: 3 926
Пари за тортата има у мен. 32 лв. Grinning Ама ще трябва да поканим и августинчетата, че тогава бяхме заедно и паричките са общи Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 6 261
Юлска среща - общ рожден ден

Утре, 16.08.2007 г. (четвъртък), от 17 часа в детски парти-клуб "Барбарони - 3"- ето и адрес с карта: http://www.barbaroni.com/map.htm .


Клубът работи до 21 часа, така че може да дойдете и по-късно! Казах им, че сигурно ще сме около 10-на майки, но  има място и за още, така че не се притеснявайте. Много е хубаво - просторно, с масички вътре и отвън. Дворчето е заградено, с райграс, пързалка и люлка. Цените са като в другите клубове.

За подаръчетата - ясно: между 5 и 7 лв., а, Асе, разчитаме на тортата за тебе   bouquet , аз ще се опитам да взема една свещичка-двойка. Дано само има някоя мама с кола да ти помогне, че наблизо няма проверена сладкарница. Разчитам на теб и да пуснеш съобщение на августинките и юлки '06, че си "по-гъста" с тях  Hug !

И още една молба, този път не само към Асето - дайте да се преброим. Дотук май сме само 3 - аз, Асето и Галето.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 261
От нашата темичка вече сме четири - ще дойде и Ели (velinap). Може и oще една съученичка да намине - тя живее точно до "Барбарони - 3". Всъщност тя ме зариби колко е хубаво. А виждам, че и от '05 вече проявяват интерес...

# 49
  • Мнения: 669
Хей никакви ви няма. Кажете как мина юлския рожден ден. Чакаме и снимки.

Ние продължаваме с напикаването и опитите за отучване - за сега без особен успех. От време на време става номера в гърнето, но по налучкване, а не по казване от негова страна. Вчера даже ми каза че има ако, и го сложих на гърнето и се изака, което много ме зарадва, но малко след това се изпишка без никакви индикации. Започвам обаче да забелязвам една по-особена поза с разкрачен стоеж, която заема малко преди да се изпишка и одеве се опитах да го хвана в крачка малко преди да свърши работата, но го секнах в бързината си и пак не успях. Абе много дълга и продължителна ще е тая работа, ама да видим до къде ще я докараме.

# 50
  • Мнения: 277
Хора, днес Габи направо ми изкара акъла.Ние ходим на плаж често и тя става все по-уверена и безстрашна, днес ве4е се разхождаше смело из морето и непрекъснато се отдалечаваш от мен.На една от поредните и обиколки тръгна към брега, но там нали точно преди да излезе от морето става по-дълбоко и тя залитна и падна.Аз бях след нея на около 3-4 метра по-навътре от нея.И я виждам как главата й остава под водата и не може да се изправи.Добре 4е имаше едно моми4е точно до нея че я вдигна веднага, ина4е аз във водата не можех да сваря да бягам бързо, трудно е.И като излезе това дете с ей такива  Shocked ококорени уплашени очи и почна да преглъща водата с която се е нагълтала си викам:"гледай, до нея съм и какво става".Чудя се в такива моменти те имат ли инстинкт да спират да дишат за да не вдишат вода? Ох, направо ми призля, днес целия ден е кофти, дано утре е по-добър.Другото е че откакто се нагълта с вода днес се изтърва в гашите, не може да устиска, дали има връзка? Много ми е своенравна Габи, прави си каквото си реши, няма страх от нищо, не се пази, направо понякога ми е много трудно, не слуша и прави опасни неща.Има деца, които майките им хвърлят просто по един поглед от разстояние и като им кажат нещо слушат, докато при нас аз съм все след нея за всичко и ако кажа нещо се прави точно обратното, кога ще започват да слушат ве4е? Щура и ината е..

# 51
  • Мнения: 56
Здравейте момичета. Мнооогооооо отдавна не съм влизала във форума, ама тая нощ нещо са ме хванали лудите та реших и аз да попиша.
Първо да честитя рожденните дни на всички двугодишковци. Да са много здрави, послушни и щастливи с мама и тате.
Ние още се гледаме с Марти, не ни взеха в детската ясла, ама така или иначе нямаше да го пусна, та съм си взела неплатеното майчинство. Иначе Марти расте и става все по-непослушен. Говори много, по едно време се притеснявах че нашите приятелчета започнаха някакви срички да повтарят а той нищо, ама сега неможеш да му затвориш устата. С памперса се справихме преди 5 месеца и то без много усилия, сега се мъча да не слагам и през ноща защото в повечето случаи е сух, но има аварии.... за съжаление.
В понеделник ще го водим на море, много е развалнуван и постоянно повтаря да купим басеин, и как ще рови в пясъка. Ще го видим другата седмица.
Май месец ходихме двамата с него на дълго пътуване със самолет, при сестра ми в Щатите. Много се притеснявах но бих казала че се справи геройски с дългия полет. Видяхме си братовчедката и още куп неща. Много беше хубаво.
Това е общо взето. Качила съм малко снимки да ни видите колко сме големи вече.

# 52
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
ето ни и нас за малко. не сме за съжаление не сме си в БГ,като всяко лято,седим си тук дружно  Sad новини има много около нас,но ще разкажа най-вече за памперсните истории.вече окончателно сме без памперс през деня,но от известно време сякаш се е вернала назад Герито- за пишкането си казва и стиска,дори навън припикаваме градинките като кутрета,но виж акането е голям проблем  ooooh! преди си казваше и го вършеше,сега е почнала да се инати и стиска до последно,докато няма вече как и се изаква където и падне и във всякакви ситуации.като е топло вкъщи е буквално гола,сама се съблича между другото,не знам как ще е зимата  Rolling Eyes и така нудистката минира цялостно апартамента.заема тази смешна поза,както казва Краси на Емчо,стиснала краката и дупето малко приповигнато даже и се съпротивлява до последно,но накрая се случва.няколко пъти я оставям вечер сама във ваничката на Стамен,докато го оправя и накърмя,тя се пличка там,после идва и ми казва "пиш" така казва на акото и като погледна-тя се изакала във ваничката.не мога да разбера,уж схваща всичко вече,някакво обяснение от психологична гледна точка ще да има,но нямам време да се ровя и чета дебелите книги.
последната новина е,че "кърми" своето бебе,както аз брат и.идва онзи ден при мен с куклата на ръце и казва "пачи беб'то" плаче бебето демек,вдига си тениската и го слага на цица  Mr. Green много комична беше,иначе се насира де.кой беше писал,че пее и всичко останало,а е с мокро дупе.е ние пък онзи ден бяхме даже начервени,но с осра. г.з из града  hahaha

# 53
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
е ние пък онзи ден бяхме даже начервени,но с осра. г.з из града  hahaha

 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
не-ам думи! така се смях Grinning

аз пак оставих детето (за втори път този сезон) при баба. сега сме си двамата плюс кучето. постоянно се оглеждам да си търся детето. уф!
давайте снимките от ден-ден-а.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 261
давайте снимките от ден-ден-а.

Да, Гале, Асе, давайте, че ние нали не си носехме фотото  Embarassed !

# 55
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
 Thinking обаче се оказва, че по време на най-тържествения момент, аз съм снимала клипчета  ooooh!, а иначе на 3-4 снимки имам само Оги.
А Асето най-рано след 10тина дни ще може да качи нейните снимки  Whistling.


Аз обаче каня най-отговорно наша Ритка да разкаже как се чувстват с Майчето-Зайчето -Байчето  Heart Eyes, едната като проекто-кака на бебе овенче, а другата - като личност, съчетала в себе си две туптящи сърца  Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 1 698
ЕЕЕ, ще трябва да чакаме снимки значи Sad, хич не ме бива в това. Laughing

Риткааа, къде си, признавай бързо, да честитим ли?!? Wink Wink Wink

# 57
  • Мнения: 3 926
Ааа, Ритката си е направо за честито Hug ГОЛЯЯЯЯМО ЧЕСТИТО  bouquet
А за снимките Галето ви е казала. Ще може чак след почивката, че при нас е доста сложно ooooh!
Айде, ние от утре сме морски, живот и здраве, а тази вечер си имаме гости на Шипка - Яна, Дидо и таткото - утре тръгваме заедно Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 6 261
Thinking обаче се оказва, че по време на най-тържествения момент, аз съм снимала клипчета  ooooh!, а иначе на 3-4 снимки имам само Оги.

Гале, ми дайте клипчетата  Hug . Само момичетата трябва да напишат пак къде можеше да се качат  Peace .

# 59
  • Мнения: 22
Ритка, честито  bouquet Много се радвам за теб - пожелавам ти леко бременеене Hug

Общи условия

Активация на акаунт