Оги за белите забрави! Най-послушно ЮЛЧЕ ти бъди!!!

  • 16 736
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 262
Момичета, знам, че Теди и Ида са на море, но да ви кажа, че са ги "хванали в кадър" на урока ни по плуване и са ги публикували в сп. "Тема". Аз още тогава й разправях, че този "татко" с професионалния фотоапарат ще да е от някое списание, та уж се крихме, ама те явно безуспешно  Laughing .

# 61
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
ООООО, Риткооооо, давай повече данни!  Praynig всичко да е наред и лекичко да мине! Майчето е готово детенцето за отговорности  Grinning


# 62
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
честито на Ритка и от мен!!!  newsm51 леко и безаварийно бременеене и желая и да бъде това което си намислят (братче предполагам  stork-boy )
ние сме с нови снимки също в подписа отдоло

# 63
  • Мнения: 496
Привет, дами, ние малко се бяхме поизгубили по не приятен повод - наложи се бързо да ходим до Бг, понеже свекър ми почина... Но сега сме си пак на линия Peace

Гогата от снощи (12 часа) е с яко разтройство и много повръщаше цяла нощ, днес спа вече 2 пъти и сега изглежда по-добре, но аз за една нощ събрах 3-4 перални пране  Tired Абе, малчо да се оправя само се моля Praynig

Честито Ритка и от нас, само положителни емоции  Peace Hug

# 64
  • Мнения: 277
Ритка, честито!! Леко ново бременеене и едно сладко беб4е овенче Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 6 262
Гале, питам те тебе  Hug , че Асето нали е морска  grinning039 , какво представляват сертификатите за тортите, че вдругиден ще трябва да внесем пак една в Барбароните за един импровизиран рожден ден. Ако някой друг също знае, то моля, нека да ми каже  Hug .

# 66
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Ами, Сия, така и не разбрах, но Ася ми каза, че  от сладкарница НЕделя, всички торти ги давали със сертификат  Heart Eyes.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 262
Аз предполагам, че е едно етикетче с размера на визитка, на което пише фирмата производител, дата на производство и трайност, както и вида на тортата, но не съм сигурна. Все пак мерси   bouquet , най-много утре да й звънна на Асето да я питам  Sunglasses .

# 68
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Много жалко,Буб  Hug
Гогата ще се оправи, сигурно е хванал летния ентеро-вирус, гледай само да не се обезводни, ние вече минахме през него - около една седмица си дриска.

# 69
  • Мнения: 496
Ентеро-вирус ли  newsm78 Това да не идва от Ентерол  Laughing

Мерси, Дани, за подкрепата, той вече е добре и дори е позапечен Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 6 262
Ентеро-вирус ли  newsm78 Това да не идва от Ентерол  Laughing


 hahaha Връзката е по-скоро обратната  Hug .

# 71
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
пропуснахме рождения ден  Cry, поне някой да даде снимки  Praynig

Ритка, честито ти коремче  Hug Heart Eyes...лесно и леко бременейкане.....(и а3 искам вече бебе пьк Crazy )

Бубка, бьр3о о3дравяване на Гогата  Hug Heart Eyes

момичета, ако някой има желание 3а кафе и игри, ние си пристигаме другата седмица в неделя Peace....ще останем до 09.09. в София, после минаваме пре3 Бургас и до 15 сме на Влас....на 16 летим обратно.....тааааааа, поканата е отправена, ще се радвам да има желаещи  Hug Heart Eyes

хубав ден от мен  Hug Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 6 262
момичета, ако някой има желание 3а кафе и игри, ние си пристигаме другата седмица в неделя Peace....ще останем до 09.09. в София, после минаваме пре3 Бургас и до 15 сме на Влас....на 16 летим обратно.....тааааааа, поканата е отправена, ще се радвам да има желаещи  Hug Heart Eyes

amei, май абсолютно се разминаваме - вие идвате в София на 2, ние заминаваме за морето на 3; после вие заминавате за морето на 9, ние тогава се връщаме обратно  Sad .

# 73
  • Мнения: 3 116
Здравейте момичета Simple Smile

Хванахте ме значи, нищо не може да се скрие от вас Simple Smile

Много ви благодаря за пожеланията, страхотни сте Simple Smile

Засега мога да кажа че имаме плодно сакче и жълто тяло и за моя огромна изненада обърната матка (миналия път матката си беше в правилната посока, кога се е обърнала не знам)  Crazy Термина ми е 14 април, живот и здраве Simple Smile Някои от вас сигурно са чели една тема в проблемното в която помолих момичетата да помагат. Няколко дни след оплождането ми направиха ренген на корем (не бях сигурна че съм бременна) който беше едва ли не животоспасяващ пък после се оказа грешна диагноза. Гинеколога който ме изражда препоръча аборт. Аз обаче реших да направя консултация с други гинеколози, д-р Нивея Бейби, медицински радиолог и всички ме убедиха че опасност за бебето няма и решихме да си го оставим, то и без това си беше планирано Simple Smile Беше ми лошо миналата седмица, тази е по-добре, само дето много ми се спи и не ми понася бирата (за мой ужас)  Rolling Eyes  Цигарите ги спрях и тъй Simple Smile

За проекто каката какво да кажа, махнахме дневния памперс, казва за пиш, но за ако твърде често пропуска  Mr. Green И както казва Мая "Голяма омазвация стана"  Laughing Много говори и много щурее Simple Smile Също така е станала много миличка, много често ме гали по бузките и казва "Мамичко, Мая те обичам"  Heart Eyes Просто е прекрасна Simple Smile Е, има си и лошите дни, но е човече в крайна сметка Simple Smile

Преди 3-4 дни и тя изкара един стомашно чревен вирус та доста ни поизплаши, но да чукна на дърво вече е добре. На всичкото отгоре и откриха бактерии в урината, които не е ясно дали са от замърсена проба или наистина ги има и сега се чудя дали да й давам антибиотик или не. Покрай бактериите посетихме д-р Буева (детски нефролог) и тя ми даде един съвет, който важи за всички. Когато се маха памперса е много важно детето да се слага на гърне на всеки 2-2.30 часа. Идеята е детето да се привикне да не стиска, защото при смяната на обстановката от махането на памперса точно това става, стискат и въобще не дават сигнал че им се пишка докато положението не стане много напечено. Това задържане може да доведе до поява на бактерии и възпаления така че момичета, слагайте по-честичко децата на гърне  Thinking

Много се радвам че с Оги всичко е наред Heart Eyes (уф и ние веднъж лежахме в токсикологията с малката и не искам да повтарям)  Бубка, на всеки 5 минутки лъжичка вода мила на Гогата, че Мая я обезводнихме Sad

Видях че съм изпуснала и детския рожден ден, но много набързо ще го организирали Simple Smile

Много ви целувам и да сте здрави  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 698
Ритка, ЧЕСТИТО ПАК. Целувки на каката Wink

Ние утре заминаваме на моренцетоооооооооооооооооооо. Едва го дочаках, значи. Laughing Другата седмица по някое време пак ще съм на линия.
Целувки на мъниците Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт