За живеещите в USA

  • 12 097
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 114
Хе хе!Здравейте и от мен! Спомням си тази тема още от БГ преди близо година.... Laughing Сега се включвам и аз! Hug Живеем в Staten Island,NYC. Съпругът ми е тук от 11 месеца,а ние с Алекс от почти 8. 
Поздрави Heart Eyes

# 121
Момичета, радвам ви се от сърце.
Аз не съм чужбинска мама, но имам питане към вас:
какво можем да изпратим на детенце около 1,6 годинки от БГ като добър подарък. Както и на майка му и татко му?
Освен книгите, които са задължителни.
Питам ви, защото вие най-добре можете да прецените, да дадете оригинална идея, за да бъде хубава изненадата.
Семейството, което искаме да изненадаме Simple Smile живее в Чикаго.
Благодаря Ви за помощта!

# 122
  • Мнения: 1 393
Момичета, радвам ви се от сърце.
Аз не съм чужбинска мама, но имам питане към вас:
какво можем да изпратим на детенце около 1,6 годинки от БГ като добър подарък. Както и на майка му и татко му?
Освен книгите, които са задължителни.
Питам ви, защото вие най-добре можете да прецените, да дадете оригинална идея, за да бъде хубава изненадата.
Семейството, което искаме да изненадаме Simple Smile живее в Чикаго.
Благодаря Ви за помощта!

Мисля че ти сама си открила най-сполучливата идея- книги. Това е много хубава идея, просто няма никакъв смисъл да пращате дрехи или играчки, защото тук ги има в повече и от изобилие и, честно казано, хората не се впечатляват много от тях. Хубави детски книжки на български, подходящи за възрастта, или може би друго, което ми хрумва- ако в България има (предполагам, че да) -дискове с хубави български песнички, а защо не и приказки- аз много бих се зарадвала на такъв подарък.
А за родителите- сигурно ще получиш доста идеи тук от типа икони и картини- аз не бих ти препоръчала такива подаръци, защото всеки си има вкус и идея за дома си и понякога такива подаръци са невероятно неподходящи (поне в моите очи е така).
Аз бих ти препоръчала една хубава българска готварска книга например, аз поне бих харесала такъв подарък.

# 123
  • Мнения: 3 491
Момичета, радвам ви се от сърце.
Аз не съм чужбинска мама, но имам питане към вас:
какво можем да изпратим на детенце около 1,6 годинки от БГ като добър подарък. Както и на майка му и татко му?
Освен книгите, които са задължителни.
Питам ви, защото вие най-добре можете да прецените, да дадете оригинална идея, за да бъде хубава изненадата.
Семейството, което искаме да изненадаме Simple Smile живее в Чикаго.
Благодаря Ви за помощта!
Също, играчки с български букви, стига да са домислени добре и докрай. За готварската книга подкрепям MrsG!

Общи условия

Активация на акаунт