малко по-интимен въпрос!!!!!!????

  • 27 436
  • 140
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 418
   Признавам и двата вида.
   Въпросче: оргазъм на сън,като какъв се води? newsm78 Трети вид?Комбиниран?
   Една обрязана африканка дали може да изпита такъв(на сън),как мислите?

 Shocked

Това пък какво е?  Shocked
   В началото на темата се говореше за това.В някои африкански племена на жените им се отрязва клитор.Такъв е обичая. ConfusedМисля,че този обичай е в сила и в някои арабски държави,но не съм сигурна в кои....

# 121
  • Мнения: 4 447
   Признавам и двата вида.
   Въпросче: оргазъм на сън,като какъв се води? newsm78 Трети вид?Комбиниран?
   Една обрязана африканка дали може да изпита такъв(на сън),как мислите?

 Shocked

Това пък какво е?  Shocked
   В началото на темата се говореше за това.В някои африкански племена на жените им се отрязва клитор.Такъв е обичая. ConfusedМисля,че този обичай е в сила и в някои арабски държави,но не съм сигурна в кои....

 #Crazy #Crazy #Crazy

Еее, не това вече ме разби. Пропуснала съм го явно...ох, чак като го прочетох си присвих краката.... ауу

Това, което не разбрах целия или....част  Sick Sick Sick Sick

# 122
  • Мнения: 7 418


Това, което не разбрах целия или....част  Sick Sick Sick Sick
   само от дясно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 123
  • Мнения: 4 447


Това, което не разбрах целия или....част  Sick Sick Sick Sick
   само от дясно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Стига, ма, сериозно питам  Confused

# 124
  • Мнения: 7 418


Стига, ма, сериозно питам  Confused
  Не знам подробностите.Предполагам,че целия го режат,поне,външната част. Cry

# 125
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
режат клитора и големите срамни усни. 20% от момичетата умират след интервенцията. Приема се, че по този начин се "укротяват" "мръстните" страсти и на жените не им се кръшка ....
http://spisania.rozali.com/ot-tq/p5949.html

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Е, не, такива ужасии възможно ли е да правят ??? Чак ми звучи малко фентъзи, ама не вярвам, сигурно е истина Sad

# 127
  • София
  • Мнения: 5 742
Истина си е.Даже има книги по тоя въпрос,изобщо не е литературна измисльотина.

# 128
  • Мнения: 4 447
режат клитора и големите срамни усни. 20% от момичетата умират след интервенцията. Приема се, че по този начин се "укротяват" "мръстните" страсти и на жените не им се кръшка ....
http://spisania.rozali.com/ot-tq/p5949.html

Отврат! Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 129
# 130
  Имах приятелка-египтянка.И един ден говорихме точно за това-обрязването при жените.Майка и и леля и са са били обрязани като малки.Майка и никога не изпитала удоволствие от секса,но и според тяхната религия това именно е целта-жената да не изпитва удоволствие.Сега вече нещата са се променили и единствено в малките,"забутани" селца все още го правят и тя беше благодарна че е родена в по-голям град.
 Дотогава не бях чувала за обрязване при жени и бях силно възмутена като ми разказваше за това. smile3515

# 131
  • Мнения: 7 418
това именно е целта-жената да не изпитва удоволствие. smile3515
    смята се (от някои  Wink ),че женското удоволствие в пъти превъзхожда мъжкото.

# 132
  • Мнения: 4 447
това именно е целта-жената да не изпитва удоволствие. smile3515
    смята се (от някои  Wink ),че женското удоволствие в пъти превъзхожда мъжкото.


Все пак те нямат многократни оргазми, така, че не знам кои са тези "някои", които смятат.  Shocked Mr. Green

# 133
  • Мнения: 22 995
А някои специалисти твърдят, че оргазмът си е само един (клиторен), друг е въпросът кои други ерогенни зони участват при постигането му.  Laughing Клиторът при жената е същото, каквото е пенисът при мъжа. Мъж без пенис може ли да изпита оргазъм?  newsm78
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green
И накрая, наистина, какво значение има кой как си нарича оргазмите? Важното е да ги има, а не да се лъжат горките мъже...  Wink
Peace

# 134
  • Варна
  • Мнения: 138
режат клитора и големите срамни усни. 20% от момичетата умират след интервенцията. Приема се, че по този начин се "укротяват" "мръстните" страсти и на жените не им се кръшка ....
http://spisania.rozali.com/ot-tq/p5949.html
варварщина  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт