Жена роди в тоалетна

  • 3 662
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Господ да му е на помощ на малкото човече, а на "любящата майка"  newsm66 bambam

# 31
  • Мнения: 1 080
Роди ме мамо с късмет , пък ме хвърли на смет .

# 32
  • Мнения: 3 830
Ох, какъв ужас. Дано да живее добре това детенце, но това май ще се случи, ако е далеч от майка си...  #2gunfire

# 33
  • Мнения: 25 646
Предполагам, че не е била ромка, щом се опитвате да я оневините, ако беше, щяхте просто да я наречете животно

Спокойно, Сикрет, ако беше ромка, нямаше да се крие, ами на ръце щяха да я носят - още един източник на средства.   Sick

# 34
  • Мнения: 4 111
Няма значение дали е ромка. Детенцето си има душичка.
А на мен ми е чудна онази част с пъпната връв, но не искам да знам подробностите, освен тези за участта на мъничето.

# 35
  • Мнения: 184
Предполагам, че не е била ромка, щом се опитвате да я оневините, ако беше, щяхте просто да я наречете животно

Спокойно, Сикрет, ако беше ромка, нямаше да се крие, ами на ръце щяха да я носят - още един източник на средства.   Sick

Сигурно е някоя дива селянка. newsm78
п.п. ако беше ромка щеше да искара 1000 евро  Sick

# 36
  • Мнения: 184
Няма значение дали е ромка. Детенцето си има душичка.
А на мен ми е чудна онази част с пъпната връв, но не искам да знам подробностите, освен тези за участта на мъничето.

Абе точно за тия подробности като се замисли човек и започва да се съмнява.  newsm78

# 37
  • Мнения: 25 646
Ох, недей, че всеки месец гледам колко бебенца заминават зад граница - все едни бели, хубави, добре гледани... Аз ги виждам, а полицията - не...  newsm78

# 38
  • Мнения: 5 478
Отвратително.  Аз никога не съм раждала, ама не мога да си представя как отиваш в тоалетната и хоп - бебето излиза...  Тук чета за раждания, които продължават с часове, дори дни, придружени от болезнени контракции  newsm78

Дано детето да се оправи!

# 39
  • на село
  • Мнения: 3 926
Ами тя пак си е имала контракции и обикновено напъните са също като напън при голяма нужда и нищо чудно, че се е озовала в тоалета.

Абе всичко е много гадно, дано детенцето се оправи и да е здравичко.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 456
Тръпки ме побиха. Sick Луди всякакви, но защо трябва да страдат дечица бе хора! #Cussing out
Милото бебче! Да е живо и здраво мъничето. След такава мизерия да го намерят оцеляло и
и да го спасят е цяло чудо. Дано има късмет и бъде щастливо занапред

# 41
  • Мнения: 25 646
Отвратително.  Аз никога не съм раждала, ама не мога да си представя как отиваш в тоалетната и хоп - бебето излиза...  Тук чета за раждания, които продължават с часове, дори дни, придружени от болезнени контракции  newsm78

Дано детето да се оправи!


Моя приятелка разказваше, как докато раждала, една циганка се е примолила да я пуснат до тоалетна. Естествено, отказали й, но тя настоявала, че била родила намсиколко деца и можела да различи напъни за дефекация и напъни за раждане. Е, пуснали я, но след няколко минути я чули да вика за помощ от ВЦ-то. След малко по коридора минала странна делегация - две акушерки водят циганката под мишниците, а трета отзад носи бебето. Между тях - пъпната връв.  Crazy
Та историята помни много подобни куриозни случки. Даже в Педагогическата поема на Макаренко е описан такъв случай - момиче, попаднало бременно в Колонията, крие бременността си, докато съквартирантките й случайно не намират бебето в кутия от обувки под леглото. Онази родила през нощта в стая, в която спят още куп момичета, без никой да чуе и звук. Майката го удушила, за да не изплаче и го скрила под леглото...

# 42
  • Мнения: 884
Боже господи !  Какво има тази жена вместо сърце?!Какво има в главата си?!  Shocked

# 43
  • Мнения: 25 646
Боже господи !  Какво има тази жена вместо сърце?!Какво има в главата си?!  Shocked

Може да не е жена, а малко, изплашено момиче...
Някой знае ли на колко години е?

# 44
  • Мнения: 4 111
Тръпки ме побиха. Защо ли се записах в тази тема.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт