Извисих се над всички останали и измислих следното:

  • 4 834
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 250
За мен да се извися, означава да надскоча себе си. Да помогна, когато аз самата имам нужда от помощ. Да утеша, когато аз имам нужда от утеха. На този етап така. По-късно ще видим.

Ооо не мерси, това съм го минала. Човек все някога трябва да си слага граници. Извинете, че пак говоря егоистично в тема за извисяване.

Казах, че това означава за мен. Не казах, че го правя. Аз също съм егоист донякъде, но понякога си заслужава да надскочиш себе си.

# 136
  • Мнения: 2 891
Не се сещам за такъв момент. Жалко!

# 137
  • Мнения: 3 782
Страданието, мисля, че то извисява човек.
Щом боли не е извисяване за мен.
А какво ще кажете за страданието и любовта, те не могат да съществуват едно без друго?
Любовта също е болка. Може би пътя до нея, или пътя през страданието е извисяване, но не самите те.

И аз така мисля. Не болката е извисяване, а това, до което води, начина, по който впоследствие се чувстваш.

Любовта, омразата истинските неща извисяват. Усмивката от сърце, топлата прегръдка, благата дума, нежното докосване...
Взех тези цитати защото и аз искам да добавя нещо, незнам дали болката извисява,но пътя до истината извисява. Всички спомени също, аз не съм черногледа и не помня лошите неща. Дори много пъти съм си казвала е защо  не помня всичко лошо,което са ми направили... Тогава може би нямаше да помагам на никой, а сега помагам. Помагам и се чувствам извисена, Обичам и очаквам скоро да бъда обсебена т тази любов и да полетя горе,високо в небесата да се извися.
Скоро бях на почивка, отдавна не бях гледала в нищото, стоя просто така и съзерцавах, природата,това е също извисяване.

# 138
  • Мнения: 2 716
Най-извисена се чувствам когато любим мъж ме носи на ръце!
Оооо ДА!
Това не се ли нарича оргазъм? Но си е извисяване по своему...

# 139
  • София
  • Мнения: 1 750
ani_4ka, е, как омразата извисява? За мен лично това чувство натоварва много. А извисяването го свързвам с лекота, ефирност...
Говориш за истинските неща... но в истината има и плюс и минус. Отрицателните истински неща дали извисяват?!
Разсъждавам си просто на глас...



# 140
  • Мнения: 3 782
Tatalina, съгласна съм с теб Peace Незнам защо съм го написала по този начин, изключено е омразата да извисява. Виж може да извиси този към когото е насочена /въпреки,че и това е малко вероятно/...
Явно съм се запетлала. Embarassed
Аз лично най-обичам когато някой изпитва отрицателни емоции към мен да му се усмихвам.
Когато са лоши да бъда добра.
Това ме извисява. Peace

# 141
  • Мнения: 15 619
Аз открай време се чувствам извисена.
... а напоследък все повече... Grinning

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 14:58 от luna

# 142
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Егото, но то е само двигател на техническия прогрес и на .... мързела.

 Духовната храна, помагайки дискретно и безкористно на болно и беззащитно създание.

# 143
  • Мнения: 3 835
За мен да се извися, означава да надскоча себе си. Да помогна, когато аз самата имам нужда от помощ. Да утеша, когато аз имам нужда от утеха. На този етап така. По-късно ще видим.

Ооо не мерси, това съм го минала. Човек все някога трябва да си слага граници. Извинете, че пак говоря егоистично в тема за извисяване.

Де Що Види, накара ме да се замисля. Аз това, за което говори Инесса, не съм го минала като етап. Но се замислих как ли бих се чувствала, ако го мина и дали бих могла. Стигнах до извода, че няма да се чувствам добре. Тоест от егоистична гледна точка, предпочитам да си седя на този етап, но не се чувствам извисена, ни най-малко. Някой спомена природата, в такива мигове мисля, че съм чувствала някакво извисяване. Когато съм някъде високо, далеч от цивилизацията, когато усещам величието на природата и собственото си нищожество.

Общи условия

Активация на акаунт