Децата Козирог

  • 9 596
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Нищо не забравя и не й пука да се въргаля по улицата, стига да постигне своето.

Това и за моето козле е характерно, но тъй като и аз съм козле за сега успявам да се налагам.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Привет моят син също е Козирог /20 януари 22.45ч/ Laughing.
Аз-Скорпион
Татко-Риби

Като бебе беше супер кротък,всеки ми казваше,че иска такова кротко бебе...само се усмихваше и ядеше Crazy.
Като поотрасна започвада проявява ужасен инат и често става на неговото,това със тръшкането и виенето си е редовна практика,обича да се търкаля по земята от инат.
Обича да чисти да мете,да мие с парцала,да бърше шкафове,но хин не обича да си подрежда играчките,все трябва да го изнудвам по някакъв начин. Crazy
Много е гальовен,обича да се гушка в мен спонтанно и да ми казва "Обичам те" Heart Eyes...
Общо взето е добро дете,всичко е с мярка,не е много лигав,в рамките на нормалното кат овсяко дете,напоследък обича да се побийва повечко,в резултат от детските с Костенурките Нинджа и Звездни Рейнджъри.Та тук малко трябва да понаблегна на възпитанието,въпреки че всячески опитвам и не е лесно.
С храната и спането,проблеми нямам.
Малко е страхлив,но пкък е пъргав.
Това е в общи линии,което се сещам за моят Козелчо. Laughing

# 62
  • Мнения: 47 986
Напоследък моят малък козирог с голямо удоволствие се въргаля по земята крещейки, като не е на неговата
Лошото е, че не прества, докато не постигне целта си
Ужасно е  Tired

# 63
  • Мнения: 1 325
Моята малка Даная също е Козирог родена е на 14число, аз съм Стрелец а татето Скорпионче.Малката ми принцеска е изключително кротко дете.Много майки ми завиждат за това.Значи откакто се е родила мога да преброя на пръсти колко пъти е плакала.Просто ми е мечта в това отношение.Незнам как ще е занапред newsm78 Ще следя темата и ще пиша Grinning

# 64
  • Мнения: 71
....Малката ми принцеска е изключително кротко дете.Много майки ми завиждат за това.Значи откакто се е родила мога да преброя на пръсти колко пъти е плакала....

Беше, беше....  smile3521

Сега сме  smile3515 smile3511 smile3513 smile3533 smile3514 newsm61 smile3534 newsm45 newsm48 newsm48.... така, май горе долу е това.

Днес например като ще излизат с баба си решила чорапогащник да слага ooooh! . А вън 40 градуса  Rolling Eyes Война в къщи! накрая се обаждаха по телефона да въдворявам ред. И докато не казах че ще я накажа - не, та не #Cussing out

# 65
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
mari_rus, дано твоето бебче да е изключение от правилото. Моята дъщеря също беше най - кроткото бебе на света. Беше много лакома. Още от родилния дом се хранеше на 4 часа и половина, защото сучеше в по - голямо количества наведнъж. Не ми създаваше никакви неприятности. Даже коликите при нас не бяха много сериозни. Буквално беше бебе мечта. Всички познати се чудеха как може да е толкова кротка. Когато излезем на разходка с количката приятелките се чудеха как това дете не проявява никакви фасони и гласът му не се чува, освен да си гука. Сега обаче си наваксва и за тогава. Също като детето на wee.jess. Науми ли си нещо, реве, вика, тръшка, блъска и т. н. Страшен инат. Ако баща и е у дома мурафетите се правят с два пъти повече енергия, защото тя е момичето на татко и той много и угажда. Понякога ми се налага за едно излизане по два пъти да я обличам, защото от рев и тръшкане докато излезем се е изпотила.

# 66
  • Мнения: 71
[. Ако баща и е у дома мурафетите се правят с два пъти повече енергия, защото тя е момичето на татко и той много и угажда.

Аман от татковци  Rolling Eyes После ние сме били лошите! Ами нали все някой трябва да е  Twisted Evil
 
А това за яденето - същата работа - като бебе - в Ст.Загора не вярваха че бебе на 5-6 дни ще суче по 100-120 гр. кърма, та идваха те да я теглят ooooh! . До към 2-3 г. - каквото и дадях- поглъщаше се... а сегаааа.....ох, направо сме на разделно хранене. Няма филия с масло или сандвич или готвено - ако ще е хляб - хляб, ако ще е салам- яде се само салам. И то от точно определена марка и не може да се сменя  Crazy

# 67
  • Мнения: 1 325
mari_rus, дано твоето бебче да е изключение от правилото Hug Дано Вела Laughing Но като чета в темичката портрета на малките козиргчета е един и същ.Изключително кротки бебенца и големи инатчета после Laughing Ще я видим и нашата Дая Grinning

# 68
  • Мнения: 1 217
Бебка е козирог-1.5м. Laughing Аз също съм козирог,та понякога мъжът ми изкризва Laughing Много е рогата,но кажа ли веднъж"не" за нещо,старая се да си го отстоявам.

# 69
  • Мнения: 2 757
Племенникът ми е козирог. Много интелигентен, прекалено развит за възрастта си във всяко едно отношение, с чувство за хумор, любознателен, хубав, горд и инат, но има чувство за справедливост, пада си по хубави каки  Grinning.  За мен той е най-прекрасното дете, нищо че не е мой  Blush

# 70
  • Мнения: 625
И аз си имам Козирог.Много умен и красив,възприема бързо както физически така и умствено.Изглежда винаги по-зрял от връстниците си,предпочита компанията на по-големи от него.НО,страхотен инат е,почти е невъзможно да го прелъжеш с нещо(дори и с най-любими неща),когато е решил,че нещо няма да го направи-значи няма.Баща му винаги казва,че още от раждането му е проличало,че е инат-не искаше да се ражда,после не искаше да суче и т.н.Общо взето винаги той сам ни води,при него нещата не стават когато ние искаме.За щастие никак не е злопаметен,дори когато ми е адски сърдит е само за 2 минути,после забравя всичко и се извинява.Аз лично го обожавам и ако не беше такъв сигурно щеше да ми е много скучен живота Laughing

# 71
  • Мнения: 804
Дъщеря ми е козирог и има силен характер. Знае какво иска и си преследва целите. Инат е, но с течение на времето й хванах цаката (тук няма правило, защото за всяка отделна ситуация действам различно). Много е чувствителна и жалостива (съжалява и помага на всякакви деца, които са "по-различни"). Обожава животните (щяла да става джи-пи ветеринар, хем да работи с животни, хем да не оперирала Laughing). Обича реда. Любознателна е и има много силна памет. Има склонност към изкуствата - рисува, пее, танцува доста добре за възрастта си. В училище засега се справя перфектно (засега).
Мога само да допълня, че тези качества се запазват и доразвиват в бъдеще. Освен това рядко дисциплинирани, отговорни, романтични и раними. 

# 72
  • Мнения: 4 516
Привет моят син също е Козирог

Като бебе беше супер кротък,всеки ми казваше,че иска такова кротко бебе...само се усмихваше и ядеше Crazy.
Като поотрасна започвада проявява ужасен инат и често става на неговото,това със тръшкането и виенето си е редовна практика,обича да се търкаля по земята от инат.
Обича да чисти да мете,да мие с парцала,да бърше шкафове,но хин не обича да си подрежда играчките,все трябва да го изнудвам по някакъв начин. Crazy
,напоследък обича да се побийва повечко,
С храната и спането,проблеми нямам.
Малко е страхлив,но пкък е пъргав.
Това е в общи линии,което се сещам за моят Козелчо. Laughing

Абсолютно същото описание мога да дам за моя син!  Grinning Също и за гальовността, често идва при мен и ми казва "гуши, мамо!", но най-вече ако ме видя, че се занимавам нещо с братчето му. Страшен ревнивко е.  Grinning Агресията му, когато я проявява, също е в резултат на ревност.  Confused
Видях в предишни страници, че някой говори за гнусливост - и това го имаме!  Laughing Ако се спъне и падне, първо си чисти ръцете, после си изтупва и дрехите.  Grinning Като ходим на плаж, докато свикне с пясъка, доста време минава - то е едно пристъпяне, подскачане, охкане, не дава да му събуя сандалите... Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 14:02 от Анту

# 73
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте  Hug
И аз съм горда майка на две козлета Laughing Криси и Петя, душата и сърцето са ми те Heart Eyes и еднакви, и коренно различни, душички и зверчета Laughing
Все още се уча, че баланс между характерите ни трудно се постига, но пък с разбиране и ако откриеш водещата линия в характера на детето, е по-лесно Hug
Съответно аз съм - близнаци, а таткото - стрелец Laughing



Общи условия

Активация на акаунт