Какво искате да оставите на децата си?

  • 1 163
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Щастливо и спокойно детство, изпълнено с много интересни и разнообразни преживявания и добро образование. Това автоматично би трябвало да им даде самочувствие, уважение към другите и достойни цели в живота, както и възможността да ги постигнат.
Искам да им "дам" възторга и въодушевлението си от толкова много неща - планината, книгите, звездното небе, животните, чувството на уют, когато вън вали сняг и всичко е потънало в мрак, а вкъщи те чакат любимите хора и още и още.... Но най-много се радвам, че успях да "дам" на Цвети Теди, а на Теди - Цвети.

И на последно място искам да им оставя спомен за безграничната ми обич и вяра в тях, тогава когато няма да ме има. Тя да ги обгръща и да предизвиква усмивка, а не тъга, на лицата им, когато си спомнят за нея. Да станат по-добри хора от мен! Амин!
И това искам. Много хубаво казано Ramada!

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 21:51 от Лекси

# 16
  • Мнения: 4 496
Увереност в собствените сили,вяра в доброто,сила-да се преборят с лошите моменти.Винаги ще имат подкрепата ми,независимо от това дали аз самата няма да имам нужда от подкрепа...

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако е за 'оставяне':

Искам да оставя на дъщеря си една по-добра държава, в която да живее... за съжаление едва ли ще успея.

Да й дам искам: Добро образование и позитивно отношение към жиеота. - Това надявам се ще успея.

# 18
  • Мнения: 1 035
Природата сама определи какво най-ценно да оставим на децата си-ами самите тях.До всяка оставяме още двечки.За да се подкрепят в трудните моменти когато нас вече няма да ни има.Да пътуват върху прекрасни спомени през времето когато сме били до тях.Да са винаги заедно,колкото и да са далече.
ТРИ СЕСТРИЧКИ.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за сега - прекрасни спомени от прекрасно детство.

Общи условия

Активация на акаунт