Доволни ли сте от " Pampers"

  • 6 312
  • 207
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 229
Не, въобще не съм доволна! Малчо вечно беше мокър около кръстчето.
Thinking newsm11

# 136
  • Мнения: 1 420
В началото не бях доволна - все имах чувството, че пропускат. Оказа се, че нещо все не мога да нагодя номерата. За сега сме с Памперс 3ка и съм много доволна. По принцип само Памперс купуваме. Друга марка, от която също съм доволна е Huggies  Peace
Molfix съм пробвала, но не ми харесват - дупето на Кари беше все мокро.

# 137
  • Мнения: 262
при нас вечно пропускаха,а от моуфикс се изрина. взимам на Шампион или Мамия-само опаковката е различна. цената е 0.34лв и при положение,че пишка много издържат до3.5-4часа без инциденти. а на разтройството никой памп. не може да устои!!  bouquet

# 138
  • Мнения: 1 230
при нас вечно пропускаха,а от моуфикс се изрина. взимам на Шампион или Мамия-само опаковката е различна. цената е 0.34лв и при положение,че пишка много издържат до3.5-4часа без инциденти. а на разтройството никой памп. не може да устои!!  bouquet
Потърси по-изгодни оферти. Там откъдето купувам, Мамия номер 4 излизат 28 ст.  Peace
Сори за спама, обаче памперсите са си голям разход  Embarassed

# 139
  • Мнения: 244
Много съм доволна,в момента сме на размер 3  bouquet

# 140
  • Мнения: 649
Много съм доволна, но.. с нараставне на номера ни излизат ммного соленичко, и сега ги смених.

# 141
  • Мнения: 184
много съм доволна,от самото начало си ползваме pampers

# 142
  • Мнения: 2 849
Да ,но от тукашния Памперс,в България само Либеро .Разликата от тукашния и Памперса на българския пазар е от земята до небето .Тук са меки и ароматизирани ,българските твърди .

# 143
  • Мнения: 209
не, доволна съм от Либеро  Peace

# 144
  • Мнения: 2 936
да,доволна съм  Peace сега слагам само през ноща

# 145
  • Мнения: 887
Доволна съм и не използвам други памперси.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 621
Не съм доволна, направо съм в нервна криза от тях последната седмица. Едно че се обринахме, второ че пропускат нон стоп. Пера поне по 2 чаршафа и безброй дрешки. Много се ядосах. Сега взехме Либеро - те пък ужасно твърди на коремчето, егати. Взела съм и едни неизвестни - Премиум - много са мекички и хубавки на вид, ама ще видим дупе какво ще каже

# 147
  • Мнения: 98
Да доволна съм , но ми излиза доста скъпо. Затова ползвам Премиум , и те са много мекички , но ги ползвам само през деня , а нощно време - с пелена и пликченца.

# 148
  • Мнения: 1 165
Да, доволна съм.Пробвах и няколко други марки, но твърдо реших да си остана на Памперс.

# 149
  • Мнения: 990
И до сега ползвам само на Памперс. Никога не са ми пропускали .

Общи условия

Активация на акаунт