Доволни ли сте от " Pampers"

  • 6 294
  • 207
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 5 362
До 10-я месец ползвахме пелените на "Памперс".После минахме на други марки-"Мамиа" и "Кан-бебе".Но като цяло бях доволна от "Памперс".

# 152
  • Мнения: 124
Само  Peace Памперс.
От съображения за цената преди време пробвахме и с други пелени, но Памперсчето се оказа най-доброто за нашето дупе.

# 153
  • Мнения: 102
Честно казано въобще не съм доволна.С баткото ги ползвах около 2-3 месеца но постоянно беше мокър.За дъщеря ми също взех в началото от тях с надеждата след 4години нещата да са се променили но...уви-същата работа.Сега съм на Либеро и съм много доволна

# 154
  • Мнения: 1 733
И аз, и бебо сме много доволни!

# 155
  • Мнения: 317
Ползвам ги от самото начало , но откакто минах на четворка непрекъснато ми изпускат . Май ще пробвам Либеро! Wink

# 156
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, доволна съм от Памперс. Винаги съм ги ползвала. Пробвала съм и други марки -ей така, от любопитство, но от Памперс по-добри не съм срещала - едни са по-твърди, други пропускат, трети не се залепват добре.... ooooh!

# 157
  • Мнения: 377
Вече твърдо НЕ. 1 беше ОК, 2 - горе долу, сега сме на тройка и е ужас.Много чести изпуска, а и там където е заланикавата лента, която абсорбира, кожата му се зачелвява. Незнам кои памперси да купувам? Кои се добри?

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз не съм доволна.Няколко пъти пропуснаха.По-евтините не пропускат.

# 159
  • Мнения: 2 336
Аз не съм доволна и на мен на няколко пъти ми пропуснаха и минах на Либеро

# 160
  • София
  • Мнения: 6 286
Вече твърдо НЕ. 1 беше ОК, 2 - горе долу, сега сме на тройка и е ужас.Много чести изпуска, а и там където е заланикавата лента, която абсорбира, кожата му се зачелвява. Незнам кои памперси да купувам? Кои се добри?
Аз минах на Хепи, по-евтини са и са хубави, с ластиче отпред и отзад, до сега не са ми пропуснали

# 161
  • Мнения: 4 447
Да, много! По едно време бяхме на Хъгис няколко месеца, но преди месец и нещо се върнахме на Памперс, нямам проблеми! На 4+ сме.

И мокрите кърпи са ни на Памперс също!

 Peace

# 162
  • Мнения: 406
Когато се роди започнах с PAMPERS и се подсече-не можех да поярвам : #CrazyСмених ги с MAMIA и сега от скоро пак сме с PAMPERS Peace

# 163
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Абе нещо май попаднахме на кофти партида на Памперс- всеки втори пропускаше. И това само от пакета от 78бр. Преди това изхабихме един от 24бр и нямаше проблем.  newsm78 Сега сме с Хъджис, но не ми харесват, та май пак ще пробваме с Памперс, като ни свършат тези.

# 164
  • Мнения: 306
Не съм доволна.Мислех, че е от партидата, но след като направиха обрив който стана на рана се отказах.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт