Доволни ли сте от " Pampers"

  • 6 289
  • 207
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 2 968
Ползвам ги и ги харесвам.

# 181
  • Мнения: 1 483
Понякога изпускат,но съм доволна от тях.

# 182
  • Мнения: 1 416
Доволна съм. За Маргарита са най-добрите...

# 183
  • Мнения: 660
Да, пробвала съм всякакви други, но все нещо не ми допадаха и си се връщах на "Pampers" въпреки цената! Peace

# 184
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не.  Peace

# 185
  • Мнения: 4 447
Да, пробвала съм всякакви други, но все нещо не ми допадаха и си се връщах на "Pampers" въпреки цената! Peace

Въпреки цената? Либеро-то не са по-добри а са на егати цената. За Молфикс-а да не говорим, пак са на ебати цената.  Crossing Arms

# 186
  • Мнения: 4 621
Доволна съм и използвам само тях Peace

# 187
  • Варна
  • Мнения: 1 921
Ползвахме докато Марти стана ок. 5 мес., тогава бях доволна.
Сега не съм нмер 4 и 5 са по-малки като размер, в срявнение с други и макар че детето е слабико, не ги предпочитам. Naughty

# 188
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
ДА

# 189
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Доволна съм, сменях ги с Хъджис и Нанис, главно заради това, че е по-слабичка и Памперс изпускаха, особено като преминаваме на следващия номер, а гореспоменатите имат нещо като ластик на кръста и прилепват по-добре според мен. А колкото до цената, взимаме ги от Метро, най-големите опаковки и то по 2 наведнъж, излизат доста по евтино Wink Обриви и зачервявания никога не е имала, с каквито и памперси да е била. Явно всичко е строго индивидуално!

# 190
  • Мнения: 724
Доволна съм да

# 191
# 192
  • Мнения: 204
Az ne bjah dovolnai sega polzvam Libero. Ot Libero sum mnogo dovolna. S purvoto dete izpolzvah Pampers no sega sa gi razvalili.

# 193
И ние имахме проблеми с дупенцето от тях... Сега сменяме почти всяка седмица марката, като пробваме такива, които ни препоръчат. В момента сме на Бейби Ситър и за щастие на този етап няма оплаквания Simple Smile Laughing

# 194
да доволна съм.Подариха ми един палет либеро които трябваше да използвам от кумова срама  както се казва,но те са по твърди и ние се подсякохме от тях.между другото цената на памперс и либеро е 2-3лв. това не е голяма разлика. Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт