Без какво не можете, когато се събудите сутрин?

  • 8 535
  • 249
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 603
Ставам, слагам кафеварката, взимам душ, през това време кафето е готово.....кеф - седя си свежа с чаша горещо кафе и чета вестник... после тичам на работа.
Сега е различно де, взимам душ и пия кафе когато намеря 5-10 мин. лично време.

# 46
  • Мнения: 656
Без кафе Peace

# 47
  • Мнения: 732
Без кафе  Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 563
 morning  Crazy

# 49
  • Мнения: 3 356
Кафе и горещ душ

# 50
  • Мнения: 15
първо си взимам ободряващ душ,след това си мия зъбите и накрая следва чаша горещо кафе!

# 51
  • Мнения: 985
Без студено кафе не мога. Правя си го от предишната вечер.

Биляна, мислех, че само аз си правя кафето от вечерта. Не само защото го обичам студено. Като се събудя сутрин и като ми замирише на кафе- денят вече го пиша започнал. Преди да пийна, обаче, мия зъби и се ДУШа. Уютно е някак си сутрин  да си по халат с кафе в ръката.

# 52
  • Мнения: 393
Ами сутрин не мога без кафе и молива си за вежди  Embarassed (за сутрешния тоалет мисля че е ясно)

# 53
  • Мнения: 2 407
Миене на зъбки и лице и нанасяне на крем за лицето.

# 54
  • Виена
  • Мнения: 725
Душ, кантара, кафето и цигарата!!!  Mr. Green
И аз без това не мога,само,че първо кантара  Mr. Green,а след това останалите 

# 55
  • Мнения: 5 103
четка за зъби Mr. Green

# 56
  • Мнения: 447
Душ и кафе

# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз като всички - кафе, душ, крем за лице... Добавям и нещо сладко за ядене и мнооого вода за пиене.
Като започнах да чета темата, очаквах да има писани, че някои не могат без секс. Понеже имам такива приятелки... Но явно те ми разправят или митове, или пък са изключения.

# 59
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
И аз като всички - кафе, душ, крем за лице... Добавям и нещо сладко за ядене и мнооого вода за пиене.
Като започнах да чета темата, очаквах да има писани, че някои не могат без секс. Понеже имам такива приятелки... Но явно те ми разправят или митове, или пък са изключения.
сутрин , ако не съм на работа , ми е едно , такова мързеливо, че изобщо не ми е до секс...
а като съм на работа, бързам като фурия и няма време Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт