За тайния живот на админи и модове

  • 5 445
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 263
А как се познава кой е мод и админ?!  Embarassed Embarassed Embarassed
Сори ама днес ми е ден за тъпи въпроси и теми - явно фризьорката пак прекали с перхидрола  Twisted Evil Twisted Evil.
Защото има цели раздели като Клю-то в които не виждам имена на модератори.

Мисълта ми е не знаеш на кого да се подмазваш м...... му стара, и в суматохата някак си.... изоставаш.
От друга страна два пъти ползвах бутона информирай модератор за една тема - за да видя какво ще стане - ама нищо не стана!
Така е като не знам как да се подмазвам  newsm78 newsm78 newsm78

# 31
  • Мнения: 1 299
А как се познава кой е мод и админ?!  Embarassed Embarassed Embarassed
Сори ама днес ми е ден за тъпи въпроси и теми - явно фризьорката пак прекали с перхидрола  Twisted Evil Twisted Evil.
Защото има цели раздели като Клю-то в които не виждам имена на модератори.

Мисълта ми е не знаеш на кого да се подмазваш м...... му стара, и в суматохата някак си.... изоставаш.
От друга страна два пъти ползвах бутона информирай модератор за една тема - за да видя какво ще стане - ама нищо не стана!
Така е като не знам как да се подмазвам  newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 7 263
Ланфеар ти си злато направо! Hug Hug Hug
Най-накрая ще знам на кой да се подмазвам да вземе и мойта детска мечта да стане реалност!

Шегата настрана наистина е интересно инфото. Благодаря ти!  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 212
Не мога да си представя да срещна админ или мод на живо, страшно ще се притесня, те са невероятни, страхотни хора, истински герои и звезди   bouquet  bouquet  bouquet
Прекланям се пред таланта на Кифлата. Имам много още да уча .... Grinning

# 34
  • Мнения: 2 013
Аз съм фен на падуаните Joy

# 35
  • Мнения: 1 671
....Абе, това Клюкарник ли е или напреки?  Joy
Ами и аз това се чудя. От доста време нито една клюка не се е родила тук. А уж било клюкарник... Че то тук трябваше да се вихрят здрави клюки а то ... много възвишено стана напоследък... все едни такива възвишени теми се обсъждат. Загърбихме клюките ей... никакви клюкарки не сте да знаете. Аз да бях клюкарка ама не съм от тия, как Сийке, не съм.....  Mr. Green

Мдаа, най-големият клюкарник, е в скрития админо-модовски форум, дето ние го не виждаме Mr. Green

Дали да не направим една петиция до админите и модовете - да пуснат 1 /един само бе  Praynig/ час свободен достъп там,  newsm78

# 36
  • Мнения: 212
Мдаа, най-големият клюкарник, е в скрития админо-модовски форум, дето ние го не виждаме Mr. Green
Съгласен съм с теб. ... Ама помисли защо е най-големия клюкарник там. Защото са се събрали само модове и админи и могат да говорят всичко което им е на сърце без страх че някой ще ги банне или ще им изтрие мнението защото както знаем "гарван, гарвану око не вади"  Wink
А тук... какво става. Ай си казал нещо по-така пикантно, някоя стабилна клюка, ай са ти ударили сикирата... не е честно пък  Sad

# 37
  • Мнения: 1 671
Мдаа, най-големият клюкарник, е в скрития админо-модовски форум, дето ние го не виждаме Mr. Green
Съгласен съм с теб. ... Ама помисли защо е най-големия клюкарник там. Защото са се събрали само модове и админи и могат да говорят всичко което им е на сърце без страх че някой ще ги банне или ще им изтрие мнението защото както знаем "гарван, гарвану око не вади"  Wink
А тук... какво става. Ай си казал нещо по-така пикантно, някоя стабилна клюка, ай са ти ударили сикирата... не е честно пък  Sad

Което ме навежда на мисълта, че май е време да се учреди "награда на публиката - бан за мода" Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 029
аз не съм им писала. веднъж ми е писал еди на лс. за един подпис. и веднъж мамма ми беше намалила една снимка. пак в подписа.
на никой не се подмазвам и не разбирам това държание. по-скоро ще отнеса бан некой ден от неподмазване Mr. Green

# 39
  • Мнения: 6 167
Един мод познавам лично-варненската модова връзка, но тя отказа да признае за тайния модски форум въпреки подризурстването ми. Сигурно ги имунизират, защото съм настоятелен подлизурко.  newsm78

и аз, а мислех, че съм с връзки  Laughing модката е желЕзна обаче.
а така ми се искаше да замарзи една-две кухавини....

# 40
  • Мнения: 212
Което ме навежда на мисълта, че май е време да се учреди "награда на публиката - бан за мода" Mr. Green
Идеята е супер. Приемам я с ентусиазъм. Можем веднага дори да започнем номинации за мод който ще отнесе първия бан от публиката... Mr. Green

# 41
  • Мнения: X
по-скоро ще отнеса бан некой ден от неподмазване Mr. Green

 Mr. GreenНе знам дали заради неподмазване или за притежаване на леки наркотици Joy


# 42
  • Мнения: 1 671
Което ме навежда на мисълта, че май е време да се учреди "награда на публиката - бан за мода" Mr. Green
Идеята е супер. Приемам я с ентусиазъм. Можем веднага дори да започнем номинации за мод който ще отнесе първия бан от публиката... Mr. Green

Ай пускай тема с анкета Mr. Green

# 43
  • Мнения: 6 029


 Mr. GreenНе знам дали заради неподмазване или за притежаване на леки наркотици Joy




на завиждай Mr. Green

# 44
  • Мнения: 5 478
Кака ви Сийка е затънала в модериране и администриране повече от колкото можете да си представите даже Joy

Общи условия

Активация на акаунт