За тайния живот на админи и модове

  • 5 462
  • 129
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 274
А как се става мод?! Whistling

# 46
  • Мнения: 2 673
аз пак нищо не разбирам.
явно е от ЕГН-то Sick

# 47
  • Мнения: 2 199
 Laughing И аз писах веднъж на Модератор ли беше Джедай ли беше  Mr. Green но не ми отговори  Cry

а въпроса ми беше дали мога да пусна еди си коя тема в клюкарника, не за друга , а да не се повтарям  Rolling Eyes защито тази темя я търсих, но нямаше такава, но както и да е

Не ми отговориха  Tired

# 48
  • Мнения: 7 837
Обожавам да се мазня на модовете, а на някои да им трия и лигите, течащи от устата  Hug
Някои си мислят че ставам със задника нагоре, а всъщност задника е техен... Hug Heart Eyes  Аз си имам дупе  Hug Има разлика все пак  Hug
 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 2 212
Кейс, кво се праиш, ти се мазниш наред, няма админи, няма модове, няма обикновени потребители....  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 013

С избори.
Като се откаже някой мод - те нямат мандати, за разлика от всички други изборни длъжности в държавата - се правят избори за нов такъв. Или пък като някой подфорум се разрастне много и са нужни повече модове. Първо се събират предложения, после се гласува. Разбира се, питат се номинираните дали са съгласни.

# 51
  • Мнения: 4 390
Идеята е супер. Приемам я с ентусиазъм. Можем веднага дори да започнем номинации за мод който ще отнесе първия бан от публиката... Mr. Green
Хе-хех! Grinning
Първа ще ме номинираш, знам си.  Flutter

# 52
  • Мнения: 25 636
Кака ви Сийка е затънала в модериране и администриране повече от колкото можете да си представите даже Joy

Не й личи, тъй като я гледам. На всяко гърне - мерудия.  Thinking

# 53
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И какво стана, Сийо, никой не си призна как се мазни...

Хайде аз да поведа хорото - светнах Бу за плюсовете на меда от детелина. Това беше по времето, когато се казваше Проклетница. Омекна, ей...От меда ще да е тази особена благост...

# 54
  • Мнения: 25 636
И какво стана, Сийо, никой не си призна как се мазни...

Хайде аз да поведа хорото - светнах Бу за плюсовете на меда от детелина. Това беше по времето, когато се казваше Проклетница. Омекна, ей...От меда ще да е тази особена благост...

И като потече, за чудо и приказ - от единия чучур мед, от другия мляко!  Joy

# 55
  • Мнения: 984
Тука един "потребител" ме информира на лични, че е информирал мод за своето си поведение спрямо "потребителки" като мен, нахално-неугледни! Crazy Честно, щях да падна, докато четях. На всичкото отгоре, личното е пълно с правописТни и пОнкОационни грешки, назидателно - ревлив тон и много ",м?", "АУУУ", "бреее" и т.н. звукоподражания. Тъъъпо-тъпо-тъпо!
Ей, туй е подмазвачество от най-висока стапен!
Номинирам с "модски лигавник на 2007"  bouquet

# 56
  • Мнения: 9 903

С избори.
Като се откаже някой мод - те нямат мандати, за разлика от всички други изборни длъжности в държавата - се правят избори за нов такъв. Или пък като някой подфорум се разрастне много и са нужни повече модове. Първо се събират предложения, после се гласува. Разбира се, питат се номинираните дали са съгласни.


вече не само с избори, има и назначени отгоре Simple Smile

# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
вече не само с избори, има и назначени отгоре Simple Smile

Ахам. Парашутисти им викат Whistling

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Как'Сийка ми отвори очите. Ето защо значи толкова се натискат потребителите обикновени да са модове и пр.
Чудех се защо, аджеба, искат доброволно да се заробят тез хора. Пък то подмазване имало.
П.П.Абе, пак не разбирам. Едното голо подмазване не стига. Виж, ако имаше подаръчета. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 013

С избори.
Като се откаже някой мод - те нямат мандати, за разлика от всички други изборни длъжности в държавата - се правят избори за нов такъв. Или пък като някой подфорум се разрастне много и са нужни повече модове. Първо се събират предложения, после се гласува. Разбира се, питат се номинираните дали са съгласни.


вече не само с избори, има и назначени отгоре Simple Smile

Кой? Кой? Поименно, моля!

Общи условия

Активация на акаунт