За тайния живот на админи и модове

  • 5 466
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За да се запиша в темата - казвам, че имам ЛС-та с няколко модове.
Интересува ли ви за какво са? Mr. Green

# 61
  • Мнения: 212
Идеята е супер. Приемам я с ентусиазъм. Можем веднага дори да започнем номинации за мод който ще отнесе първия бан от публиката... Mr. Green
Хе-хех! Grinning
Първа ще ме номинираш, знам си.  Flutter
На никого не съм казал кой ме банна, да знаеш ... питаха ме но аз мълча като риба...  Peace
Колкото до номинирането за "бан на публиката" - веднага щях да те номинирам на първо място, но ме е страх  Mr. Green малка шегичка разбира се

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Тъй като и аз работя админ и модератор към два сайта- на моменти едва ги издържам лапетата като почнат да ми спамят. Обаче аз правя и нещо на своя глава- трия спамовете естествено, но от собствения профил в сайта ги предупреждавам на лични съобщения да спрат, иначе ще им се наложи БАН и да ви кажа, има ефект Wink

# 63
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Василисо, подмазването върви към споменаваните вече екстри като кисело мляко и СПА процедури. При тази цена на млечните произведения, направо си е далавера да си мод.

# 64
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Хайде аз да поведа хорото - светнах Бу за плюсовете на меда от детелина. Това беше по времето, когато се казваше Проклетница. Омекна, ей...От меда ще да е тази особена благост...

Не лъжи. За меда от магарешки бодил и връзката му с либидото беше. Пусто, не го ям, та не съм уверена действа ли.

вече не само с избори, има и назначени отгоре Simple Smile

Ахам. Парашутисти им викат Whistling
Не точно. По-рано за модове се избираха хората, предложили осъществяването на нов подфорум. Тъй се сдобих с Кърменето аз, завидуй, народе Mr. Green А вече, поради достатъчен брой модератори, даден модератор може да поиска жокер 'Обади се на приятел' и да му отпуснат за другарче някой съшествуващ мод - тъй Йосарян стана ми стана съ-мод по време на едни брожения там.

Конкретно по как' Сийкиното питане - понеже ни мъ йе срам да разоблича който и да е от вас! - общо взето няма много 'подмазване'. Виж, поучаване кой как трябва да си върши работата според виждането на всеки отделен потребител се среща сравнително често... 'Ако бях на твое място, щях...' ... 'Защо този/тази не го ... еди какво си'... и т.н.

ЛС-тата, които аз получавам, в най-голямата си част се отнасят до кърмене (питанки); друга голяма част е от типа 'Мързи ме да чета, я ми намери еди-коя-си-тема', щото нали, бюро Справки работи без пари тука. Трета част са 'Лентичката ми не става, защо?!' и 'Ама как да си кача ей тая снимка на аватар?', които препращам към съответната тема на Правила (пак попада в раздел бюро Справки). Пренебрежимо малко са ЛС-тата с оплаквания от даден човек - за щастие опцията 'Информирай модератор' се ползва все по-често.
Чистото подмазване обикновено идва от потребители, на които аз също се възхищавам, включително сама съм писала често ЛС-та с текст тип 'Много мъ кефиш, да знайш!', просто защото наистина много ме кефят (като цялостно творчество или някоя зашеметяваща реплика).

А, да. Има ЛС-та, на които не отговарям, макар и много рядко. Айля, може би си писала на мен.

# 65
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хубу де, няма да се напираме. Владееш силата, все пак.

# 66
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
За да се запиша в темата - казвам, че имам ЛС-та с няколко модове.
Интересува ли ви за какво са? Mr. Green

Сигурно им предлагаш сирене, че то скочи най - много от млечните, а?

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Хубу де, няма да се напираме. Владееш силата, все пак.
Но всъщност не, не беше меда причината. Ти си в графата 'Кефиш ма, шти звънна', затова и ми омекнаха коленете Grinning

# 68
  • Мнения: 2 070
Аз не вярвам да има чак много подлизурковци. В крайна сметка какво може да се спечели...  newsm78

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Аз не вярвам да има чак много подлизурковци. В крайна сметка какво може да се спечели...  newsm78
Всъщност понякога потребители се пробват да получат информация за други потребители Grinning Която обичайно бива отказвана, ако не спада в графа 'публично достояние'.

# 70
  • Мнения: 1 937
Току що боднах на Бу едно ЛС от типа 'Мързи ме да чета, я ми намери еди-коя-си-тема', ако бях прочела първо тук, щях да предложа и подкуп.
Бу, шъ прощаваш. Embarassed

# 71
  • Мнения: 25 639
За да се запиша в темата - казвам, че имам ЛС-та с няколко модове.
Интересува ли ви за какво са? Mr. Green

Сигурно им предлагаш сирене, че то скочи най - много от млечните, а?

Или люти чушки!  Mr. Green Joy

# 72
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре де, подмажете се колективно на Бу и ми намерете темата за 17те мига. Иначе ще карам нея да ми я търси Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 951
Добре де, подмажете се колективно на Бу и ми намерете темата за 17те мига. Иначе ще карам нея да ми я търси Mr. Green

Ето, Де Ваня  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104824.0

# 74
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Благодаря, Дикси. Ако някога стана мод, ще си спомня този миг Laughing

Общи условия

Активация на акаунт