За тайния живот на админи и модове

  • 5 492
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Току що боднах на Бу едно ЛС от типа 'Мързи ме да чета, я ми намери еди-коя-си-тема', ако бях прочела първо тук, щях да предложа и подкуп.
Бу, шъ прощаваш. Embarassed
О, не се тревожи грам. Следващият март се чувствай поканена да ми предложиш подкуп под формата на готови захванати прилично големи каскадни мушката Grinning Как' Сийка например я владее тази тактика Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 070
Бу, сори, ама аз не те мисля като модератор, прекалено често и навсякъде пишеш, съвсем някакси не ми всяваш авторитет. Пък и в Кърмене като не съм влизала... Номинирам те за "на всяко гърне мерудия мод"...  Wink

# 77
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Или "Мод на народа".

# 78
  • Мнения: 1 951
Благодаря, Дикси. Ако някога стана мод, ще си спомня този миг Laughing

Мисля няколко хода напред, дааа  Wink

# 79
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
ДеЩо, исках аз някога да владея вледеняващия модски стил на писане на Ваче, но прекалено активно участвам във форумните дела, за да го постигна... Затова - като пиша, пиша като потребител, а като раздавам правосъдие - го правя от името на поста си Grinning Йезуитски.

# 80
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Този приз Бу вече го има.
Аре стига сте депресирали останалите модове, че ще станат още по-зли...

# 81
  • Мнения: 4 195
Аз пък благодарих на Реза, че ме помете в една тема, защото ако не го беше направила................направо щяха да ме изхърлят от форума - форевър, подведох се по глупостта на един потребител, влезнах в неговия тон и наруших де що има правила из форума. Отговора, който ми върна Реза, ме накара да се смея цял ден и ми оправи настроението - от тогава ме сърбят ръцете да продължавам да и се мазня Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 070
Дивиана, тя си знае, казала съм вече, че е "доброто ченге", тя почти не пише, само минава и раздава правосъдие. А Реза е мод с най-бърза реакция - ако пусна молба за заковаване или заключване до два три мода, тя винаги свършва работата на момента.
Представете си Лиска като мод...

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Знам, че го има Mr. Green Припомням... А ти не завиждай, ами се учи.

# 84
  • Мнения: 25 641
Следващият март се чувствай поканена да ми предложиш подкуп под формата на готови захванати прилично големи каскадни мушката Grinning Как' Сийка например я владее тази тактика Mr. Green

Въх!  Shocked И със сакъзи ли съм се мазнила?  ooooh!
Бях забравила - мислех, че само чушките бяха.  Embarassed
Да беше казала поне дали ги нася?  Mr. Green

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Да беше казала поне дали ги нася?  Mr. Green
Насях и ти благодарих, склерозо Simple Smile Чушки, сакъзи, коприви и (подмолно!) семена за албиция, които добри хора ме възпряха да засея в саксии, че ставало дърво!

# 86
  • София
  • Мнения: 3 099
Малиииии, хлъзгаво станало тук, аз докато нахраня потомъка.
И аз си имам любим мод, но нали съм дърво - не знам как да и се обясня в обич...  Embarassed

# 87
  • Варна
  • Мнения: 917
аз нещо не разбирам, защо трябва да се подмазваш на модовете?

# 88
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е как защо?! За покровители не си ли чувала? Друго си е да кажеш, че си под егидата на ЕдиКойСи Мод. Може и като титла да си го сложиш.

# 89
  • Мнения: 25 641
Е как защо?! За покровители не си ли чувала? Друго си е да кажеш, че си под егидата на ЕдиКойСи Мод. Може и като титла да си го сложиш.

Да, ама ще те таксуват по по-високата тарифа.  Mr. Green За Коледа - прасенце, за Великден - агънце, за Богородица - бостан с дини...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт