Нокти в ярки цветове

  • 8 254
  • 179
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 299



или предпо4итате по неутрални.
Toва са най-предпочитаните ми лакове в салона Grinning


Някой може ли да ми каже номера на третия лак от картинките на първа стран
ица?
NLL64  Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 4 966
Бейб,много ,много ти благодаря!!!!!!!  bouquet

# 92
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
не  Naughty,предпочитам млечните цветове

# 93
  • Мнения: 507
Момичета, препоръчайте ми лак на друга марка в подобен цвят (като третия), защото 17 лв. ми идват повечко  #Crazy

# 94
  • Мнения: 1 234
Аз предимно с ярки,крещащи цветове се лакирам-от кърваво червено,до електриково зелено и светлоотразително жълто.Много обичам такива наситени,ярки цветове Hug

# 95
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета, препоръчайте ми лак на друга марка в подобен цвят (като третия), защото 17 лв. ми идват повечко  #Crazy

И на мен ми препоръчайте,защото на Бузлуджа нямат този номер,и никакъв подобен:(
Или друго местенце с ОПИ?

# 96
  • Мнения: 5 299



И на мен ми препоръчайте,защото на Бузлуджа нямат този номер,и никакъв подобен:(
Или друго местенце с ОПИ?


Върви в офиса на Стар Нейлз на Дунав 38 - там има изобилие. Wink

# 97
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти отново!  bouquet
Мислех,че само фирми могат да пазаруват от там...

# 98
  • Мнения: 2 575



И на мен ми препоръчайте,защото на Бузлуджа нямат този номер,и никакъв подобен:(
Или друго местенце с ОПИ?


Върви в офиса на Стар Нейлз на Дунав 38 - там има изобилие. Wink






Да, ама не - в момента на Дунав също няма нищо. Или почти нищо. Казаха, че чакат зареждане и затова е толкова зле положението. А иначе на Бузлуджа мисля,че имат принципно доста повече лакове или поне когато аз пазарувах там, имаха 3 стени с O.P.I. - все пак там са вносителите, а на Дунав само препродават  Thinking

# 99
  • Мнения: 1 339
Много ми допадат ярките цветове, а тези трите лака на опи са много хубави   Heart Eyes   Жалко, че са толкова скъпички  Rolling Eyes Чела съм, че са към 30 лв  Thinking  Не бъркам нали ?

# 100
  • Мнения: 2 575
Много ми допадат ярките цветове, а тези трите лака на опи са много хубави   Heart Eyes   Жалко, че са толкова скъпички  Rolling Eyes Чела съм, че са към 30 лв  Thinking  Не бъркам нали ?
о, бъркаш  - цената е 17лв. дори и в МОЛ-овете в Бюти Зоун, където от скоро ги продават.

# 101
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,тези не са перлени нали-на снимките?
Пратих мъж ми да прескочи до Бюти зоната-ама не ми е взел този номер,нямало.Уж подобен.Да ,ама не.Нещо червеникаво,и то перлено.И сега не ми харесва.И ме е яд за парите...

Нали онези не са перлени?

# 102
  • Мнения: 5 317
Чела съм, че са към 30 лв  Thinking  Не бъркам нали ?
30.00 лева са холограмните.

# 103
  • Мнения: 5 317
Нали онези не са перлени?
не,матови са.

# 104
  • Мнения: 1 027
Обичам всякакви цветове, но лятото наблягам на по ярките лакове.

Общи условия

Активация на акаунт