Нокти в ярки цветове

  • 8 228
  • 179
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 140
Да побутна малко темата и да попитам - някой да ходил до Бузлуджа скоро - има ли зареждане , утрепах се да търся 3 лак никъде го няма - накрая си взех мавала но цветът не е съвсем същия Sad

# 151
  • Мнения: 1 322
Аз също се лакирам с ярки цветове, но не винаги.

# 152
  • София
  • Мнения: 7 097
Ползвам предимно такива цветове.

# 153
  • Мнения: 498
Да,харесвам ярки цветове,особено за ноктите на краката.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Винаги съм лакирана и поради тази причина сменям цветовете. Гласувах с понякога , защото през останалото врме съм с неутрални и не толкова ярки цветове на ноктите. Peace

# 155
  • Мнения: 1 247
да харесвам но предимно за педикюр и от време на време на маникюра

# 156
  • София
  • Мнения: 1 176
Харесвам наситени цветове, по-скоро по-тъмните нюанси.

# 157
  • Мнения: 649
много ги харесвам ярките цветове, но на всеки стои различно. Купих си вчера 2 лилави лака единия много наситен другя по тъмен и се лакирах с по яркия и ми казаха, че съм като циганка и веднага го изтрих и подмених с по тъмния.

# 158
  • Мнения: 54
Ярките цветове ми харесват на къси, добре оформени естествено, нокти.

# 159
Много ги харесвам , червеното е моят цвят.. Flutter винаги гледам да бъда с червен лак и на ръцете и на краката. Като се замисля други цветове лак нямам. Thinking Flutter

# 160
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Да, харесвам ярките цветове. Ползвам червен лак основно, обожавам го този цвят!
И аз съм така.Умирам за червен лак

# 161
  • Мнения: 1 043
Да, харесвам ярките цветове. Ползвам червен лак основно, обожавам го този цвят!
И аз съм така.Умирам за червен лак
аз също обичам най много червено, имам малко къса плочка и поддържам ноктите си къси ,но пак се получава доста добре дори и с ярки цветове.
п.с. като се сетя как нямам никавко време да се поддържам с тези две деца  ooooh! кво беше кво стана  Embarassed , сега по често слагам телесен цвят бързосъхнещ лак на лореал  Rolling Eyes

# 162
  • Мнения: 1 313
Последните 2-3 години ползвах предимно светли лакове. Преди две седмици се захласнах по едно много тъмно розово и нещо взех да си мисля, че с тъмни цветове е по-хубаво. Женска работа Laughing Мисля, че ще сменям гамата Grinning

# 163
  • Мнения: 205
Използвам само ярки лакове, предимно черен

# 164
  • София
  • Мнения: 1 462
Oт 2г съм само с  различни нюанси на червеното, сменям го само лятото ако съм облякла нещо розово, защото тези два цвята ми се бият, но това се случва доста рядко Peace

Общи условия

Активация на акаунт