Продажба на апартамент в Младост 4

  • 4 565
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ман. ливади не е най-доброто предложение за кв. в София  Sick
Не точно сега. Но до 5-10г. може да е апетитна хапка.

# 31
  • Мнения: 474
Ман. ливади не е най-доброто предложение за кв. в София  Sick
Не точно сега. Но до 5-10г. може да е апетитна хапка.

Блокът, в който живея, е в Гоце Делчев.
Ман. ливади наистина още не става за живеене, но за инвестиция е доста добро.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ееееееех Гоцето, Гоцето.... newsm76
Там е друго нещо   Hands Thumbsup

# 33
  • Мнения: 7 263
Малиии 45 000 за гарсониера. Преди две години за 37 се купуваше четиристаен!
Значи все още остава добра инвестиция. Иначе и аз си мислех че не харесвам панелите, но като огледах килийките в някои новостроящи се "Многостайни" от тук цитираните по 70кв.м и вече много си обичам панелката - ширя си се в нея и ми е гот Peace Peace Peace
Най-малката ми стая е 18 квадрата, а в новото това ще е хол с кухненски бокс  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Любимия лаф на баба ми - "Не е луд който изяжда баницата" и тук важи с пълна сила hahaha hahaha

# 34
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Искаме да си продадем апартамента. Каква е процедурата? Трябва ли да се снима апартамента? Да го пуснем ли за продажба без брокери? Който има опит от фирми и брокери, нека сподели.

# 35
  • Мнения: 393
Предимството на продажбата с брокер е че те се занимават изцяло с документите после, тичане водене на клиенти и т.н. Тяхната комисионна по принцип се образува така: питат те колко пари искаш да получиш от имота и като кажеш те слагат по висока цена за тяхната комисионна. Повечето хора пускат имотите си в повече от една агенция. Моя съвет е обаче преди това проучи агенцията. Ако пуснеш частна обява в интернет или вестник 90% от хората искащи оглед ще са именно брокери, просто те са окупирали вече пазара на имоти и няма начин.Успех с продажбата   bouquet Надявам се че съм помогнала поне малко

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами на първо време, не е лошо да посмалите цената, защото като я видях в другия форум и направо се оцъклих #Crazy

# 37
  • Мнения: 660
И аз си мисля, че е добре да използваш фирма. Има доста подробности и тънкости, с които специалистите са наясно.
Ето тук можеш да видиш някои напътствия за документи и подробности около процедурата!

http://imoti.primarealestate.com/index.php?act=view&id=4

http://imoti.primarealestate.com/index.php?act=view&id=3

Успех!   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 492
Познати продадоха 30квадрата жилище за 52000 Евро. Смях се като ми казаха за колко пари са го пуснали , а те се смяха на физиономията ми , когато ми казаха че са го продали ooooh!
Поразчисти си пощата, ако обичаш Simple Smile

Извинявам се на авторката  bouquet

# 39
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Извинявам се за офтопика, но докато гледахме новостроящи се апартаменти съм попадала и на " многостаен 70 кв.м"  например Shocked.

Изби рибата  hahaha

# 40
  • Мнения: 2 818
Еха, не знаех че вече цените са такива  Money
Един въпрос - ако апартамента е на последен етаж това оскъпява или не апартамента? За панелка...

# 41
  • Мнения: 4 300
Еха, не знаех че вече цените са такива  Money
Един въпрос - ако апартамента е на последен етаж това оскъпява или не апартамента? За панелка...
Понижава. Първи и последен етаж са най малко желани.

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 1 105
Да използвам темата да попитам, може ли да се даде имот за продажба на повече от една агенция?

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 358
Може естествено, който ти доведе първи клиент с него работиш! Успех

Общи условия

Активация на акаунт