Споделете - 18

  • 22 001
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 3 818
Споделям, че тази вечер ми е адски смотано. Чакахме едни приятели да ни дойдат на гости. Обадиха се малко след като бях приготвила всичко за вечерта Rolling Eyes
Мъжът ми е безкрайно уморен и притеснен заради все повече струпващи се житейски проблеми, а аз се чувствам виновна от това, че не мога да се притесня в синхрон с него, а се чувствам спокойна, защото знам, че всичко ще се нареди, трябва само време и търпение.
Цял ден вегетирах  заради непоносимо топлото време, а сега, когато е по-хладно, така ми се иска някой да вземе детето и да се разходим... ама няма. И почивка няма тази година.

Ай стига съм се оплаквала, ще ходя в темата за Студентски град да се отдам на спомени Laughing

# 946
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Споделям, че снощи не успяхме да оставим Васи при мама. Уж двете приготвихме дрешки, купихме нова книжка, нови боички...И като отидохме, като започна да рони едни сълзи...ама без да издаде звук. Нищо не искаше да чуе, само повтаряше "Ама аз не искам да остана, искам при вас". Разплака ме. Натоварихме си обратно колелото, топката и другите екстри и, чак когато се закопча в седалката, тогава спря да повтаря, че иска с нас. В продължение на 20 километра брадичката и трепереше Cry Оказа се, че е силно впечатлена от моите сълзи. "Когато ти се успокоиш, мамо, тогава и аз..." Милото то... На мен ми дожаля за нея, а на нея - за мен.

# 947
  • Мнения: 2 212
Ванче, много добре я разбирам малката сладуранка  Heart Eyes Аз бях същата едно време, голям ентусиазъм примерно да ида на гости у братовчедите ми хем в Пловдив пак, през деня играем това онова, ама като се свечери и почвам едни такива сълзи и искам при нашите...Почти никога не можех да се отделя, та и до ден днешен ми е криво като съм някъде далеч повече време...

# 948
  • Мнения: 4 586




Резонанс се е получило. Всеки отчита чувствата на другия, и се усилват все повече.
Прочети "Да срешеш таласъмче" - фантастичен разказ, ама пусто като не помня
човешки имена, нямам идея кака се казва авторът.

# 949
  • Мнения: 4 371
Душица малка Heart Eyes А сестра й къде е?

Ох, с малкия си направихме една хубава разходка току що, която завърши с омацано колело в сладолед Grinning
Търсих аптека, която работи със здравната каса, защото тази, от която по принцип му взимам лекарството е далеч и се ходи с кола. Намерихме, де, но през почивните дни не давали лекарства Shocked А не трябва да се прекъсва. Е, понякога забравям да му го дам Embarassed, но сега ще се съберат 3 дни, в които няма да ги пие Confused Защо е тая глупава недомислица и се дава само през седмицата, че и от 9 до 5 Shocked

# 950
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Споделм, че снощи с мъжа ми си изкарахме прекрасно двамата в един ресторант. Цяла вечер се смяхме и говорехме разпалено. Все едно бяхме гаджета  Blush Аз малко се и понатрясках де, но беше хубаво

# 951
  • Мнения: 9 905
идиотска работа ми се случи. В морската градина се появи клоун, който застана на оживено място, извика при себе си едни дечица, приближих се и аз с малкия. Каза им: "Илати да видити ко ша ви кая", което никой уважаващ себе си клоун не би казал, но нейсе. Децата затаили дъх, чакаха да видят какво ще стане. той извднъж извади кречетало и затрака с него, в същия момент скочи от бордюра срещу тях, викайки "Искам да ви изям очичките!"  Sick а децата се разбягаха с писъци.

разкарах се веднага оттам, на 30 метра видях полицаи, разказах им. С неутрален тон ме осведомиха, че този имал разрешително да забавлява дечица на обществени места и да се снима с тях.

# 952
  • Мнения: 4 371
Бррр Sick Много гадно.
Един продавач на гевреци на плажа каза на Пепи, че ще му изяде пишката. Не му свалих банските от задника до края.

# 953
  • Мнения: 3 405
 Shocked леле, и за двете реплики, гадно  ooooh!

# 954
  • Мнения: 4 371
Пълно е с ненормалници по улиците, сега ми е до полата малкия, ама един ден се моля да има достатъчно акъл, за да се опази сам Praynig

# 955
  • Мнения: 7 837
Явно това са новите вариации на "Ще ти изям румените бузки" и т.н....

# 956
  • Мнения: 1 163
С малката вървим по улицата и тя реве като магаре,една клошарка й вика сега ще те изям а Криса я поглежда и отговаря-Не можеш защото устата ти е много малка,и продължава да рере без притеснения.

# 957
  • Мнения: 984
А аз днес кво чудо видях!  Shocked Чичка с дълга коса и брада, на мотор от ВСВ, с тенджера на главата привързана с коланче за панталон. Видях го на кръстовището на ВиК. Joy Луди хора, ей! Joy 

# 958
  • Мнения: 2 792
 Не знам Димана на кой се е метнала, редовно залита по гримове и козметика, сега си е присвоила хидратиращия ми лосион за тяло, който аз ползвах от дъжд на вятър и след всяко къпане прилежно се маже. Сега водих ме преговори, че иска лак, пълна противоположност ми е  в това отношение и наистина й идва спонтанно, защото аз козметиката основно я трупам и рядко я използвам  Blush

# 959
  • Мнения: 3 423
ДЕ ВАня, стана ми мъчно, като четях.
Горките малки човечета, какво изживяват!

Тити, Дуци, това с клоуните направо ме срази!
Дори аз нямам такова чувство за хумор! Гадно, бре!


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт