Споделете - 18

  • 22 016
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 1 163
Споделям,че утре отиваме до Бачковския манастир малко на екскурзия да сефтосаме новата камера от свекито.

# 931
  • Мнения: 2 716
Ходих на плаж. За втори, последен път това лято.
Догодина пак. Беше ми потиснато като си го мислех. И почти се разревах в басейна.
За следващото лято имаме обещано море извън страната. Ще пиша де.

# 932
  • Мнения: 5 370
Ходих на плаж. За втори, последен път това лято.
Догодина пак. Беше ми потиснато като си го мислех. И почти се разревах в басейна.
За следващото лято имаме обещано море извън страната. Ще пиша де.
И аз съм в такова положение, обаче не ревах. Щото разбрах, че "мога" да плувам само в басейн.
Изовд-ще си търсим хотели с басейн вече. Mr. Green

# 933
  • Мнения: 4 371
Показвала ли съм ви тази снимка  Grinning
Къде се затриха тези момичета newsm78
Буми беше 2 седмици на море. радвам се на тази снимка- сега съм много по- пухкава и готиния тен не може да компенсира телесата ми...
Еее, оправдано ти е пухкавеенето Heart Eyes

Изовд-ще си търсим хотели с басейн вече. Mr. Green

Не те ли е страх от невидимите неща, дето плуват вътре. Можеш не само тен да си донесеш от басейна, уви.
Иначе и аз предпочитам хотел с басейн, гледката за очите определено е по-приятна.

# 934
  • Мнения: 5 370
Дуци-не, в морето плуват малко доста повечко. Освен това в конкретно този хотел и този басейн видях лично как се чисти. Peace

# 935
  • Мнения: 4 371
Ми там вълни има, чисти се newsm78
А ти какво видя, то това чистене не се вижда, дето аз си мисля за него?

# 936
  • Мнения: 5 370
Ми там вълни има, чисти се newsm78
А ти какво видя, то това чистене не се вижда, дето аз си мисля за него?
Целият басейн беше минат с нещо като :"прахосмукачка",по дъното. После момчето извади филтрите, нещо им бая, после наля течност и така.

# 937
  • Мнения: 4 406
абе що си натоварвате психиката с това чисто ли е или не?  по- важно е да сте настроени положително и да си изкарате добре, нали така?
аз , като неходила на море семейно от 1997 година, си прекарах учудващо добре и съм много доволна. чух там обаче страхотни отзиви за Турция и си мисля за догодина... как няма да ме огрее заради бебето... дано поне да е момиче...

# 938
  • Мнения: 5 370
абе що си натоварвате психиката с това чисто ли е или не?  по- важно е да сте настроени положително и да си изкарате добре, нали така?
аз , като неходила на море семейно от 1997 година, си прекарах учудващо добре и съм много доволна. чух там обаче страхотни отзиви за Турция и си мисля за догодина... как няма да ме огрее заради бебето... дано поне да е момиче...
Буми, аз си прекарах страхотно, довзех си още малко почивни дни, тоест. Липсва ми.....по това време си плацикам безметежно и си нямам си хабер да излизам.....а вечерята на фона на басейна беше неповторима.

# 939
  • Мнения: 4 406
ето, браво!

# 940
  • Мнения: 4 371
Добре, направи му реклама, сега кажи кой е, искам да знам Simple Smile

# 941
  • Мнения: 4 406
кой кой, и аз искам да знам

# 942
  • Мнения: 5 370
Добре, направи му реклама, сега кажи кой е, искам да знам Simple Smile
Хотел "Бриз-2"-Варна.
И да предупредя-нямам нищо със собствениците, от Стара Загора са. Ако някой обаче ги познава-да им прати много поздрави за хубавата работа и само така да го раздават! Heart Eyes

http://www.briz2.com/hvtours.php?lang=1

# 943
  • Мнения: 4 371
Aaa, много добре изглежда.

# 944
  • Мнения: 5 370
Aaa, много добре изглежда.
Не само изглежда-той Е. Намерих сайта, след като вече бях там.
Дано не го развалят за в бъдеще. Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт