Търся апокрифна, почти неоткриваема книга..

  • 3 852
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 103

Една от каките.. покрай, която даже се и  разболях.. я четках три години като един истинки расов мистър глупак; не знам дали това се вписва в това "Веднага" hahaha Преди нея, две години същата история, преди нея една година, преди нея година и половина.. и така, брей как лети времето..


Хм, тук ме хвърли в  newsm78
Няма да пиша повече в темата Confused

Да, ще си я довършим на друго място Flutter

---

Добре де, тия дето са в 4-та опция, що мълчите? Или щото не съм казал какво давам? Е, какво искате, пишете Mr. Green

# 76
  • Мнения: 7 723
...

Добре де, тия дето са в 4-та опция, що мълчите? Или щото не съм казал какво давам? Е, какво искате, пишете Mr. Green


Дай оферта и ще гласувам и аз с №4 Whistling

# 77
  • Мнения: 103
За теб естествено персонална оферта.. ще те бия с 3 игри по-малко, т.е само 13952.. и ще ти опростя още 3276 йероглифа Joy Доволна, само не ми казвай, че искаш още да давам ли давам hahaha

Ай кажи нещо по темата де.. напъни се и измисли, нъл си Руска hahaha Hug

# 78
  • Мнения: 7 723
За теб естествено персонална оферта.. ще те бия с 3 игри по-малко, т.е само 13952.. и ще ти опростя още 3276 йероглифа Joy Доволна, само не ми казвай, че искаш още да давам ли давам hahaha

Ай кажи нещо по темата де.. напъни се и измисли, нъл си Руска hahaha Hug
Не мога да ти отговоря по темата адекватно,
по простата причина, че офертата ти не може да бъде валидна...
...и една игра не можеш да ми вземеш... Whistling

# 79
  • Мнения: 103
Айде една риалити хейтърка да си каже немеродавното мнение. Опция 4, за твое съжаление.

Психолог ли си? Това Ph. D. това ли означава?

# 80
  • Мнения: 103
Ема Руске ма, слушаш ли, отсрещната страна наистина предпочита само да сте приятели.. пас си така или иначе..
Гледах ти на карти - няма да я бъде тая Mr. Green щом има секс в главата на единия, а при другия не - никакво приятелство. Приятелство в истинския смисъл. Едния никога няма да дава наистина нужното на човека с/у него, а другия винаги ще се чувства отхвърлен в някаква степен. Аз не бих оставала в  такава връзка никога. Нещата или са някакви, или не са - не могат да станат - щом не може това, поне онова Confused

Всъщност, като се замисля, жените имат нужда от ,,просто приятел,,. Дали ще е жена /повечето жени избират жена за ,,най-добра,, приятелка/ или мъж /понякога се случва, да не се връщаме към ,,оная,, тема/. Понякога се случва и да нямат най-близък човек. Дори и да имат сериозна връзка в момента, тъй като се предполага, че партньорът ти е най-близкият и доверен човек.  И така - в търсене на довереник стигат до теб  Mr. Green и плачат на рамото ти, хвалят се с малките постигнати неща, пият кафе...Защото си всеотдаен като приятел,пък и щото все пак се надяваш на тия три неща.....Ти страдаш, защото това е идеалната партньорка/за момента Sunglasses/ и все пак да си дойдем на думата....пък тя от секс не е лишена.  Confused Съвети и мнения не давам Peace просто си мисля.....

Пък и , да си довърша мисълта, един истински ,,просто приятел,,  няма да го загубиш, докато с приятелчето за секс или дори да се стигне до сериозна връзка винаги има риск да се оакат нещата и край. Най-добрия вариант е ,,просто приятелят,,  да стане и желаният за Връзката...ама не става веднага. Много бързаш. Не те познавам добре, но мисля,че често си с рогата напред и искаш Веднага-а-а всичко, което си поискал

Седя и умувам над това, което си написала. За първия цитат.. Значи, ако говорим за ситуацията, когато мъжа иска да прави секс с жената, а тя не иска и съответно казва "хайде да си бъдем само приятели".. то вариантите са минимум два.. мъжът се съгласява и да, не се чувства напълно удовлетворен от тези отношения (ситуацията естествено може и да е наобратно по отношение на ролята на половете).. знае, че го използват за да им е готино, забавно, да имат на кого да се оплачат и да споделят някои неща, които дори и с гаджетата/съпрузите си не споделят.. т.е той технически е глупак в тези отношения..

Другият вариант е, когато мъжът постъпва така както тук чух, че трябвало.. и като чуе тази фраза просто следващата, ако и там не стане, следващата.. и така все някъде ще стане.. но акцента в този случай ще е почти изцяло върху секса.. има ли изобщо приятелство в тези случаи.. после жените се омъжват за тези мъже, които обаче не винаги ги правят щастливи, защото самите отношения по начало са тръгнали единствено и само от секса.. говорим само за случая, когато първоначалната ситуация е мъжа иска жената не, не смятам, че това изчерпва възможните ситуации.. та във втория вариант понякога жената е технически глупачката и от такива жени често се чува то мъжете това, те онова, моя мъж е еди какво си и т.н.

Е, тъй като всички сме много умни и глупаци сред присъстващите естествено няма Mr. Green Flutter логичен ми се струва въпроса аджаба при какви условия и дали изобщо може да има приятелство между мъжа и жената.. което е и наскоро обсъждана тема, доколкото помня.. значи просто ще трябва да я прочета един два пъти.. и тогава да се върна към другите ти постове, следващите цитати след първия..

# 81
  • Мнения: 7 723
...

Е, тъй като всички сме много умни и глупаци сред присъстващите естествено няма Mr. Green Flutter логичен ми се струва въпроса аджаба при какви условия и дали изобщо може да има приятелство между мъжа и жената.. ...
Няма правила за точно определени условия-
ситуацията се получава от самосебе си.

# 82
  • Мнения: 103
За кой от всичките варианти на ситуацията говориш обаче? Ясно е, че няма правила.. друго имах предвид като казах "условия".. Ровя се за онази тема..

# 83
  • Мнения: 103
За тази тема говоря, че ще прочета след малко: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211513.0;all.

# 84
  • Мнения: 103
Абе прочетох я темата.. мисля да гласувам с опция 5 и да си самохейтирам  hahaha
Безнадеждна ситуация.
Къде съм тръгнал се чудя Rolling Eyes
Я да се шиба тази тема #Cussing out

(Тази тема, т.е.. тази тема Joy)

# 85
  • Мнения: 7 723
ЕВРИКА!  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 103
Да бе "Еврика!" Mr. Green

Нъл се сещаш накъде отиват нещата? hahaha

Ако в събота дойда и ходя леко разкрачен не се учудвай Joy Ама пак ще те утрепя на пинг понг Whistling Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3 835
Няма опция " Нямам я".

Казвала съм тъпата фраза, ама беше много отдавна, май.

# 88
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Добре, ако някой упорито тропа на портата (извинявам се за израза  Mr. Green), как да го разкараш тактично, ъ? Как да не нараниш неговите чувства (каквито и чувства да са  Laughing)?
И тук идва спасението.
Ти (жената, тоест):
- Много ми харесваш, но... бла-бла. Нека останем само добри познати-и-и-и.
Той:
- Как да разбирам това? Как да разбирам това-а-а?
Ти (мислиш си): "Както искаш го разбирай пич, само се разкарай. Падам си по приятеля ти, тъпако."

# 89
  • Мнения: 3 835
Василисо, то при всички положения ще нараниш чувствата му, ама не е нужно да се подиграваш с човека. Имам предвид фразата. Може просто да кажеш, че няма да се получи и толкова.

Общи условия

Активация на акаунт