Търся апокрифна, почти неоткриваема книга..

  • 3 864
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 740
Ох, това е просто начин да кажеш- "Разкарай ми се от главата", ама по някааква причина не ти стиска да го кажеш директно.
Да и после като се наложи да се видите с този човек е тъпо, тъпо...

# 61
  • Мнения: 516
Ох, това е просто начин да кажеш- "Разкарай ми се от главата", ама по някааква причина не ти стиска да го кажеш директно.
Да и после като се наложи да се видите с този човек е тъпо, тъпо...
Аха. Изключително кофти става.

# 62
  • Мнения: 984
Айде една риалити хейтърка да си каже немеродавното мнение. Опция 4, за твое съжаление. Ще кажа само най-важното, а останалото - първо к`во даваш Mr. Green
1. Фраза е начин да се отложат усещаните намерения за сексоални преживявания от страна на обекта. Т.е. тя/той разбира, че ответната страна има намерения, за които тя/той не е готов или не изпитва необходимост. Съответно казва "Нека си бъдем приятели". Очакването за допълнителен натиск съществува и при единия и при другия пол.
2. Когато обаче я/той усети, че освен фразата има и "разкарай се", просто трябва да се дръпне ако не желае да създава негативни взаимоотношения. Ако желае обаче - влиза с бутонките.
3. Понякога приятелството между мъж и жена може да трае с години /моя случай с мъжа ми - съученици сме от гимназията. Почнахме да излизаме заедно през 1998г. Гаджосахме се през 2001. И се оженихме през 2005г./ Може да прерастне в любов, а може да си остане приятелство.
4. Понеже питаш, явно фразата я чуваш, защото избързваш в отношенията си със съответните жени. Усет му е майката. А ти може би с мааалко напън на размишление, ще го развиеш, защото го имаш.

# 63
  • Мнения: 103
Ох, това е просто начин да кажеш- "Разкарай ми се от главата", ама по някааква причина не ти стиска да го кажеш директно. Използвала съм я веднъж, признавам. После трябваше да си го кажа директно, щото по някаква причина не ме разбраха. newsm78
От тогава съм на принципа "право куме в очи".
ПП. - На анкетата последна опция от мен. Wink

За анкетата съм наясно, нямаше нужда да уточняваш Mr. Green
А иначе съм съгласен с теб, с написаното от теб.

Хайде сега, тъй като ти много ме харесваш hahaha кажи, аз в прав текст ще те питам, искаш ли да СМЕ САМО приятели Joy

# 64
  • Мнения: 516
Хахаха- оценявам иронията.  Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 2 323
Всъщност, като се замисля, жените имат нужда от ,,просто приятел,,. Дали ще е жена /повечето жени избират жена за ,,най-добра,, приятелка/ или мъж /понякога се случва, да не се връщаме към ,,оная,, тема/. Понякога се случва и да нямат най-близък човек. Дори и да имат сериозна връзка в момента, тъй като се предполага, че партньорът ти е най-близкият и доверен човек.  И така - в търсене на довереник стигат до теб  Mr. Green и плачат на рамото ти, хвалят се с малките постигнати неща, пият кафе...Защото си всеотдаен като приятел,пък и щото все пак се надяваш на тия три неща.....Ти страдаш, защото това е идеалната партньорка/за момента Sunglasses/ и все пак да си дойдем на думата....пък тя от секс не е лишена.  Confused Съвети и мнения не давам Peace просто си мисля.....

# 66
  • Мнения: 103
Но не отговори на въпроса.

Ето, ще ти покажа как се прави..

Мишон, не те харесвам и не знам защо след като се разписа, че пускам тъпи теми (темата за най-тъпите теми във форума, стр. 12) пишеш в поредната ми тъпа тема (чак се чудя и Чочка как още не го е направила).

Ето, така се прави hahaha

А иначе тя е написала хубави неща, които си струват да се дискутират, защото мога и си струва да го направя встрани от чувствата си. Ето това жените май май много не го умеете Crazy Thinking Mr. Green

После другото..

# 67
  • Мнения: 516
Но не отговори на въпроса.


Дефинирай "Само приятел", че да не се объркам нещо.

# 68
  • Мнения: 2 323
Пък и , да си довърша мисълта, един истински ,,просто приятел,,  няма да го загубиш, докато с приятелчето за секс или дори да се стигне до сериозна връзка винаги има риск да се оакат нещата и край. Най-добрия вариант е ,,просто приятелят,,  да стане и желаният за Връзката...ама не става веднага. Много бързаш. Не те познавам добре, но мисля,че често си с рогата напред и искаш Веднага-а-а всичко, което си поискал

# 69
  • Мнения: 984
Мишон, не те харесвам
А иначе тя е написала хубави неща, които си струват да се дискутират
За същата ли се отнася?
И аз не те харесвам Mr. Green
Обаче темата си я бива... Simple Smile

# 70
  • Мнения: 103
Пък и , да си довърша мисълта, един истински ,,просто приятел,,  няма да го загубиш, докато с приятелчето за секс или дори да се стигне до сериозна връзка винаги има риск да се оакат нещата и край. Най-добрия вариант е ,,просто приятелят,,  да стане и желаният за Връзката...ама не става веднага. Много бързаш. Не те познавам добре, но мисля,че често си с рогата напред и искаш Веднага-а-а всичко, което си поискал

Една от каките.. покрай, която даже се и  разболях.. я четках три години като един истинки расов мистър глупак; не знам дали това се вписва в това "Веднага" hahaha Преди нея, две години същата история, преди нея една година, преди нея година и половина.. и така, брей как лети времето..

После ще пиша, че съм зает.. само за Доня Флор.. няма смисъл да дефинирам "приятелство, защото е очевидно, че с теб нито секс ще правя, нито ще сме "приятели" Mr. Green Смятам, че такова е желанието ти след като ме коментира хейтърски преди даже да сме си разменили една дума дори.. просто не ме харесваш и това е, трябва ли и аз да те харесвам тогава? Thinking Whistling Не, естествено, лека вечер Mr. Green

Ааааа, добавено: стига с тоя кекс бе Mr. Green ситуациите, които дискутираме са далеч преди него.. нито пък са непременно свързани само с него.. вие какво, наистина ли всички сте на това обобщаващо мнение , че мъжете са само неща с три крака, които мислят само за секс, м?  Joy Joy

# 71
  • Мнения: 516
[само за Доня Флор.. няма смисъл да дефинирам "приятелство, защото е очевидно, че с теб нито секс ще правя, нито ще сме "приятели" Mr. Green

Ти се радвай, че е така- ужасно дърво съм в секса, а  като приятелка съм много досадна.  Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 103
[само за Доня Флор.. няма смисъл да дефинирам "приятелство, защото е очевидно, че с теб нито секс ще правя, нито ще сме "приятели" Mr. Green

Ти се радвай, че е така- ужасно дърво съм в секса, а  като приятелка съм много досадна.  Joy Joy Joy

Веднъж и аз да взема правилно решение по отношение на жените Mr. Green

Почвам да се уча явно, за което ви благодаря. Хубаво е, че на тоя свят има хейтърки: те показват на мъжете, че няма сми чак пък толкова да се прекланят и боготворят пред бившия нежен пол Whistling

# 73
  • Мнения: 216
честно казано не си падам по тази фраза, винаги като сам се разделяла с хора сам го правила защото не съм ги чувствала приятели, в последствие ако се засечем, сме били културни един с друг но не и приятели, сега имам късмета да съм едновременно омъжена за най- добрият ми приятел, но това го разбрах в последствие на известен брой излизания Peace

# 74
  • Мнения: 2 323

Една от каките.. покрай, която даже се и  разболях.. я четках три години като един истинки расов мистър глупак; не знам дали това се вписва в това "Веднага" hahaha Преди нея, две години същата история, преди нея една година, преди нея година и половина.. и така, брей как лети времето..


Хм, тук ме хвърли в  newsm78
Няма да пиша повече в темата Confused

Общи условия

Активация на акаунт