Сменяте ли си шампоана за коса и колко често...

  • 5 667
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.София
  • Мнения: 430
Сменям го почти всеки път след като ми свърши-винаги търся по-хубав и по-хубав...

# 61
  • Мнения: 2 005
Особено пък за Низорала знам ,че не трябва да се ползва продължително време , защото спира своето действие  newsm78 Защо не продължиш сега с head shouders , който е против пърхут, ползвай го известно време и виж резултата Thinking Брат ми има много пърхут и му изписваха Низорал , но само 1 месец да го ползва, след което продължава с този , който ти предложих Rolling Eyes Той направо му се люще кожата - много беше зле , но се оправи по тази схема Hug А , до колко често си сменям шампоаните - отговарям доста честичко  Wink Не ползвам един и същ Grinning

# 62
  • Мнения: 912
Боже, аз ли съм единствената, която се е вкопчила в този Сънсилк от 2г. насам ?!
От тази тема поне ми стана ясно, че се налага да сменя шампоана и балсама си, след като косата ми от известно време е отново изтощена и пда, скалпа ми се бели и ме сърби...Мисля да си сложа от бадемовото малсо на Икаров, и да сменя с Пантен, може би, макар че никога не съм вярвала, че косите стават толкова лъскави като по техните реклами, смешничко е... Simple Smile Blush

# 63
  • Мнения: 289
След всяка опаковка купувам друг - различен... но не защото "така трябва", просто обичам разнообразието в козметиката като цяло  Hug

# 64
  • Мнения: 3 216
Боже, аз ли съм единствената, която се е вкопчила в този Сънсилк от 2г. насам ?!


И аз мног харесвам Сьнсилк-а. Лилавия Peace

# 65
  • Мнения: 893
Аз бях 3 години на Хед анд Шоудърс за чувствителна кожа на главата....Защото само той не ми правеше пърхут...От два месеца обаче не съм с него, а с розовия Елсев...Мисля да го сменя, де...
Вече ще сменям често шампоаните си! Hug

# 66
  • Мнения: 5 500
От както ползвам Керастаз не съм си и помислила да го сменям Peace

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 22:54 от AFRODDITA

# 67
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Сменям го постоянно и действа по-добре на косата ми а и да не ми омръзва също

# 68
  • Мнения: 1 234
Една опаковка обикновено ми се свършва за 2-3 месеца.После купувам някакъв друг шампоан.Чела съм и че трябва,и че не е задължително да си сменяш често шампоаните.Не знам кое е вярно,но ги сменям.

# 69
  • Мнения: 4 496
Всеки път си купувам различен от този който е свършил,защото много бързо ми омръзва.Мъжът ми казва,че съм жертва на рекламата,а аз просто не мога да си намеря шампоан,който НАИСТИНА да ми харесва... Whistling

# 70
  • Мнения: 2 323
Сменям го - като ми свърши опаковката с нов, редувам ги, защото ползвам няколко

# 71
  • Мнения: 372
Не го сменям особено.. Редувам Клоран с Елсев общо взето.

Общи условия

Активация на акаунт