Сами ли заспиват децата ви?

  • 2 267
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Аз или баща му сме при него докато заспива. Кърмене, гушкане, пеене, четене на приказки - кой каквото му се отдава.  Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 5 079
Сам заспива, с шишето с вода...  Crazy

# 62
  • Мнения: 1 081
Не, не заспива сам. Или с шишето, докато яде или в количката. За после не знам.

# 63
  • Мнения: 4 496
Момчетата заспиват сами в стаята си.А малката първо си чака играта на спалнята,около 20 минути,после я слагам в кошарата,давам и АМ,изпива го,обръща се,гушва си любимата играчка-една овчица,и заспива.

# 64
  • Мнения: 2 616
А ти защо си му отнела бибичката на човека?
И какво искаш от него - той си има бибичка... и теб. Ами как ще те остави и да заспи, а ако и теб някой те открадне, докато не те пази!? Как да му вярва на този лош свят, дето краде бибичката на невинните бебета!?

Бибата не е просто още една играчка за бебчо, тя е нещо много по-... лично. Интимно. Ами... Нещо като цицата. Споделя радостта и болката му... изобщо, я си му върни законно притежаваната бибка! И то има някакви човешки права на този свят! Simple Smile

 Hug много яко  Heart Eyes

Абе хора какво са тези примерни и послушни бебета, дето самички си се приспиват? Моето диване не само, че отказва категорично да спи сам, заспива само гушнат в мен, най-често сучейки, ами и след като заспи продължава да ме дебне да не би да стана и да го оставя сам в леглото-а съм мръднала, а е креснал............ и всичко започва отначало. Няма дененм, няма нощем, постояннло сме така  Crazy

# 65
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
Рали заспива сама и през деня и вечер. Давам бибата, мятам едно чаршафче, тя си го хваща завива се и заспива.

# 66
  • Мнения: 5 475
Сама заспиваше с биберона в уста.

Общи условия

Активация на акаунт