Каква марка пиле купувате?

  • 55 539
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 740
"Лудогорско пиле" и "Градус".
и аз Peace

# 151
  • Мнения: 4
Купете си пилето дюк.То е истинското селско пиле.Вкуса му е като на домашната кокошка.

# 152
  • Мнения: 4
Пилето ДЮК е по хубаво от лудогорското пиле

# 153
  • София
  • Мнения: 750
Аз също най-често купувам Дюк, но ми се случи на два пъти - преди изтичане на срока на годност (1-2) , указан на опаковката, пилето да е почнало да понамирисва леко, та ми се наложи да го варя и сменям водата поне 5 пъти....

# 154
ПРЕПОРЪЧВАМ ако търсите истинско пилешко месо, без антибиотици и набухватели, да си купувате само пилето DUC, това е истинско пилешко месо. За съжаление, по -трудно се намира навсякъде - има го само в големите хранителни вериги. Произвежда се и се отглежда по специална френска технология.Производителите са фирма СВС 98 и от две години налагат марката на френския производител в България.Това пиле е създадено между бройлер и домашно пиле и  при отглеждането му се спазват стриктно правилата - пилетата ядат само царевица и жито - няма антибиотици, няма стимулатори на растежа- ядеш хубаво пилешко месо, супата ти ухае приятно, абе нещо истинско.............браво на производителите. В тия времена дето изядохме и котки и кучета.........и нокти и кожи ...........нещо истинско - браво,браво на Вас/ производителите имам предвид/.

# 155
Не е възможно да е замирисало, не вярвам да се изложат производителите - пилето е страхотно. Само такова купувам, малко е по-скъпичко, но е супер- заслужава си.

# 156
  • София
  • Мнения: 7 149
Купете си пилето дюк.То е истинското селско пиле.Вкуса му е като на домашната кокошка.
Четири поста с едно и също значение, разбрахме те, спри се. Безплатната реклама не се харесва в този форум.

# 157
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Купете си пилето дюк.То е истинското селско пиле.Вкуса му е като на домашната кокошка.
Четири поста с едно и също значение, разбрахме те, спри се. Безплатната реклама не се харесва в този форум.
  Laughing Laughing Laughing Laughing  Да се повтори,че може да има недоразбрали Mr. Green

# 158
  • София
  • Мнения: 3 064
Четох тук за пилето ДЮК. http://bg-mamma.com/actuals/full/1508

Явно са си платили за рекламата.

Ще взема да ги опитам. Не взимам пиле вече повече от половин година, гадно ми миришат и не са вкусни.

# 159
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Най-доволна съм от Лудогорското и Градус.
Гледам да купувам само охладено, ако мога избягвам замразените пилета.

# 160
  • Мнения: 3 641
Честно да  си кажа вече забравих вкуса на пилето .Отдавна спрях да купувам след всичко прочетено Rolling Eyes

# 161
# 162
  • Countryside
  • Мнения: 11 652
Напоследък купувам Дюк. Преди купувах Лудогорско и Градус.

# 163
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
извинявам се,от кои хранителни вериги купувате дюк? newsm78

# 164
  • Мнения: 39
Виктория-М

Общи условия

Активация на акаунт