Каква марка пиле купувате?

  • 55 366
  • 214
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 178
oще някой да похвали ДЮК, по-гадно пиле не съм яла .. #Cussing out
Не знам как го гледат и какво точно му предлагат за ядене, но за мен и моето семейство пилето НЕ ставаше за ядене

# 166
  • Сливен
  • Мнения: 894
"Лудогорско пиле",
"Градус" Peace

# 167
  • Мнения: X
"Лудогорско пиле",
"Градус" Peace
Peace И аз, но е имало случаи да вземам и други.

# 168
  • Мнения: 3
извинявам се,от кои хранителни вериги купувате дюк? newsm78
От по-големите супермаркети Фантастико,Пикадили,Била...Аз също купувам само Дюк,от които съм много доволна и по-рядко пилето Росо

# 169
  • Варна
  • Мнения: 522
Аз си копувам пилешко месо , само от специализираните магазини на Добрич. За съжаление не им знам марката.

# 170
  • Мнения: 5 026
"Лудогорско пиле","Градус" , "Виктория-М' -тези купувам.

# 171
  • София
  • Мнения: 26
За втори път вземам бутчета Дюк, пека ги във фурната, извинявам се на всички любители на пилешкото, ама на вкус ми е супер, а на мирис - на урина. Първия път беше преди половин година, реших че на мен ми има нещо  Crazy , но сега и мъжът потвърди. Ако някой може да ми даде обяснение, ще съм благодарна. Иначе подкрепям мнението че охладените пилета често не се съхраняват правилно в магазините, и че не трябва да се чака крайния срок на годност за да се наготвят.

# 172
  • Мнения: 62
вземам пилешко на ''градус'' не е лошо

# 173
  • София
  • Мнения: 36 052
"Лудогорско пиле",
"Градус"

# 174
  • софия
  • Мнения: 2 140
Напоследък Нанюк.

# 175
  • Мнения: 21
 Купувам "Градус "от Метро.

# 176
  • Добрич
  • Мнения: 119
Цитат
Аз си копувам пилешко месо , само от специализираните магазини на Добрич. За съжаление не им знам марката


и аз така,на птицекланица Добрич са,отглеждат се в Дончево и твърдят че ги хранят с царевица,дали е вярно незнам,но ми харесват продуктите им Wink

# 177
  • Мнения: 580
"Амета ","Градус" и понякога "Бестфарм" от Кауфланд .

# 178
  • Мнения: 2 803
Цитат
Аз си копувам пилешко месо , само от специализираните магазини на Добрич. За съжаление не им знам марката


и аз така,на птицекланица Добрич са,отглеждат се в Дончево и твърдят че ги хранят с царевица,дали е вярно незнам,но ми харесват продуктите им Wink

И аз незнам дали е вярно, но само на тях съм се доверила. Ако купувам пиле на фирма Добрич ще е. Peace

# 179
  • Мнения: 4 406
Бестфарм купувам, защото при размразяване пуска най- малко вода, в сравнение с другите марки на пазара

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт