Каква марка пиле купувате?

  • 55 364
  • 214
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 433
На Добрич NaughtyДругите са инжектирани с много вода #2gunfire

# 181
  • Мнения: 52
Купувам най-вече на "Градус", и на Виктория-М

# 182
  • София
  • Мнения: 1 847
Дюк купувам доста отдавна, предпочитам замразено, проблем с вкуса не съм имала досега. Единствената ми забележка е че не е оскубано хубаво, та все го пърля с една запалка

# 183
Цитат
Аз си копувам пилешко месо , само от специализираните магазини на Добрич. За съжаление не им знам марката


и аз така,на птицекланица Добрич са,отглеждат се в Дончево и твърдят че ги хранят с царевица,дали е вярно незнам,но ми харесват продуктите им Wink

И аз купувам само на Добрич и съм много доволна, защото са чисти а не наблъскани с вода и какво ли не..

# 184
  • Поморие
  • Мнения: 85
Аз предпочитам да купувам охладено пиле, напоследък купувам от охладените пилета пакетини за Карфур. Незнам на коя фирма са, но съм много доволна.

# 185
  • Viena
  • Мнения: 3 596
само Дюк признаваме

# 186
  • Мнения: 1 437
Предпочитам охладено пиле, проблем с марките не съм имала

# 187
  • Мнения: 940
Аз напоследък минах само на домашно, но като купувам избирам охладено.

# 188
  • Мнения: 68
Аз също купувам охладено, предимно Соларис

# 189
  • Мнения: 522
Аз купувам на "Градус" охладено.

# 190
  • Мнения: 162
Ако случайно попаднете на замразено месо от фирма Гала - Ви препоръчвам да не го купувате! Месото е тъпкано с Е-та, сол, нишесте  и мазнина. Човек от завода ми го каза.от 900 гр месо правят 1300 гр #Cussing outи после имало закони в БГ... ядеме най- големите буклуци #2gunfire

# 191
  • Мнения: 433
Всички месопреработватели работят така.Аз пък имма приятели,собственици на такъв завод за пилешки продукти и сами ми го казаха,че инжектират вода и печалбата им е основно от водата Mr. GreenНай-големият майтап е че като им ходим на гости,носим от домашните пилета та свеки,защото им били по-вкусни  LaughingЗатова да е жива и здрава свеки,та да знаем какво ядем.

# 192
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
На местна фирма - Гранит - охладено. Иначе са пълни с Е-та и миришат гадно. А иначе на old свеки съм и забранила да праща, че и тя ги тъпче със смески и пак миришат, та не се трае. И всичкото с кърмата ми в детето Naughty Тия хормони и какво ли още не в бебето си не искам #2gunfire

# 193
  • Мнения: 353
Аз предимно охладено купувам - Росо, или Поло-комерс, онзи ден обаче ми донесоха едно замразено на Градус - меко казано щях да се издрайфам, отвътре не бе почистено - цялата вътрешност пълна с лед, и пера, пера - адска гнусотия - не ги харесвам тези Градус и това е Naughty

# 194
  • Мнения: 116
Предимно на "Градус", такова има в кварталния магазин.

Общи условия

Активация на акаунт