www.Promod.eu- 7

  • 14 213
  • 388
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Теди, някакъв приятен повод ли?! Hug

# 316
  • Мнения: 3 215
Теди, аз днес пътувам и ще се прибера в сряда вечер. Мисълта ми е - ако ми пристигнат якето и дънките, ми ги пусни в сряда, а не във вторник  Hug

# 317
  • Мнения: 2 015
Ей, къде се изгубихте newsm78?
И да питам този колан къс ли е http://www.promod.eu/what-s-new/wide-cinch-topstitch-belt-black- … 001N119P15Z1.html
от ония, които се носят под гърдите?Ох, дали ме разбрахте newsm78!

# 318
  • Мнения: 1 236
Моми4ета,да ви кажа 4е продавам още една туника.Ето тази е:
http://www.promod.fr/tops/tunique-en-resille-froissee-imprime-no … 8501N61P2O32.html
Мъжа ми не спря да ми повтаря 4е мъ прили4ало на нощница и в крайна сметка и аз по4нах да мисля така Sad.Продавам я за 40 лева,номера е най-малкия!Ще ка4а снимката и в сайта с нещата,кото продаваме,но исках и тук да ви кажа,за да съм по-сигурна 4е ще го видите!Ако има въпроси,пишете!Не е обли4ана!

# 319
  • Мнения: 9 095
Теди, някакъв приятен повод ли?! Hug

не, Здравчето ми направи подаръче Blush за което трябва мноооооооооого да я черпя, ама ще видим как  Blush


Ей, къде се изгубихте newsm78?
И да питам този колан къс ли е http://www.promod.eu/what-s-new/wide-cinch-topstitch-belt-black- … 001N119P15Z1.html
от ония, които се носят под гърдите?Ох, дали ме разбрахте newsm78!

http://www.promod.eu/what-s-new/comparable-items-wide-fashion-be … 6N119P15STA2.html

това е такова със сигурност, незнам за другото Peace


Моми4ета,да ви кажа 4е продавам още една туника.Ето тази е:
http://www.promod.fr/tops/tunique-en-resille-froissee-imprime-no … 8501N61P2O32.html
Мъжа ми не спря да ми повтаря 4е мъ прили4ало на нощница и в крайна сметка и аз по4нах да мисля така Sad.Продавам я за 40 лева,номера е най-малкия!Ще ка4а снимката и в сайта с нещата,кото продаваме,но исках и тук да ви кажа,за да съм по-сигурна 4е ще го видите!Ако има въпроси,пишете!Не е обли4ана!

много добре изглежда, а прозира ли?

# 320
  • Мнения: 9 095
Теди, аз днес пътувам и ще се прибера в сряда вечер. Мисълта ми е - ако ми пристигнат якето и дънките, ми ги пусни в сряда, а не във вторник  Hug

аз когато и да ги пусна, по официалните празници незнам кой кога ще работи, но ще ви държа в течение при всички положения Hug


Здравче, да си измислиш черпене между другото Hug

# 321
  • Мнения: 1 236
Не,никак даже не прозира,наистина е оригинална туниката,ама си втълпих 4е не ми харесва и това е!може и заради цвета да е,незнам....4е аз тази комбинация 4ерно и бяло никак не я харесвам и още в на4алото си мислех 4е модела е много готин ама да беше в друг цвят.Какато и да е като я пробвах за пръв път се харесах,ама мъжа ми беше категори4ен първо 4е тези цветове никак не ми подхождали(за по принцип нося само цветни неща)и второ 4е материята била като едно времешното жерсе(което не е вярно,ама той незнам защо така реши)и само ми повтаря 4е съм била смешна с нея и по-добре било ве4ер като си лягам да си я обли4ам Laughing!Та ве4е и аз повярвах 4е не ми стои добре и затова искам да я продам,4е нещо като не го харесвам не мога да го търпя дълго време край себе си,или хвърлям или подарявам....Ина4е си е едно към едно като на снимката модел4ето!

# 322
  • Мнения: 1 236
Теди, аз днес пътувам и ще се прибера в сряда вечер. Мисълта ми е - ако ми пристигнат якето и дънките, ми ги пусни в сряда, а не във вторник  Hug

аз когато и да ги пусна, по официалните празници незнам кой кога ще работи, но ще ви държа в течение при всички положения Hug


Здравче, да си измислиш черпене между другото Hug
Никакво 4ерпане няма да мисля аз,ти малко зор ли виждаш докато на вси4ки ни поръ4ваш,а после разпращаш нещата?На вси4кото отгоре го правиш докато си на работа...така 4е напълно си си заслужила едно малко подаръ4е! EmbarassedНаистина се радвам 4е ти е станала!  bouquet

# 323
  • Мнения: 9 095
аз ще си помисля за туниката, много ми харесва, като нищо да си я взема, само да прочета кой размер е, че съм пропуснала вчера докато наваксам всичко дето бяхте изписали Blush а щом заради това ми правиш подаръка, смятам че другите трябва да те черпят Hug

# 324
  • Мнения: 2 199
Теди  newsm78 лични съобщения получаваш ли  Embarassed

# 325
  • Мнения: 9 095
със закъснение май, сега имам няколко гледам че от миналата седмица Rolling Eyes

# 326
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
dilandii, разкрий "конспирацията" Joy!!!

# 327
  • Мнения: 2 199
със закъснение май, сега имам няколко гледам че от миналата седмица Rolling Eyes

 Praynig Praynig Praynig

# 328
  • Мнения: 375
аз ще си помисля за туниката, много ми харесва, като нищо да си я взема, само да прочета кой размер е, че съм пропуснала вчера докато наваксам всичко дето бяхте изписали Blush а щом заради това ми правиш подаръка, смятам че другите трябва да те черпят Hug
Права е Тедито, всички ни отсрамваш  Embarassed

А тази туника е много сладка, ама като съм само 1.60 ще ми стои като рокличка Joy

# 329
  • Мнения: 1 236
аз ще си помисля за туниката, много ми харесва, като нищо да си я взема, само да прочета кой размер е, че съм пропуснала вчера докато наваксам всичко дето бяхте изписали Blush а щом заради това ми правиш подаръка, смятам че другите трябва да те черпят Hug
Права е Тедито, всички ни отсрамваш  Embarassed

А тази туника е много сладка, ама като съм само 1.60 ще ми стои като рокличка Joy
Ами да,малко по-дълги4ка е отколкото и аз о4аквах,а уж съм доста висока....Дано се намери някой дето да му стане!

Общи условия

Активация на акаунт