Жени войници

  • 4 941
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
Добре, бе, борисефикс, къде ги
тези бойни части и къде ги тези
жени, дето маат гащи из тях?!
Не мога да си представя, че има
бойни части! Нали за БГ говориш.

# 46
  • Мнения: 212
Добре, бе, борисефикс, къде ги
тези бойни части и къде ги тези
жени, дето маат гащи из тях?!
Не мога да си представя, че има
бойни части! Нали за БГ говориш.
Ами за БК бе Лиске. за какво друго. има бойни части има и жени в тях. нали на НАТО му трябва пушечно месо и нашите войници са много удобни за това. ходят по мисии най-вече бойните части. и жени си има в тях колко искаш. и то по желание ходят жените не насила.

# 47
  • Мнения: 3 423
Ми значи са го закъсали.
И едните, и другите.
Кво толкова питаш.
Българската армия няма ли
си форуми, та си седнал тук
да питаш. Голям човек си, де,
не бъркай бойна с дойна единица!

# 48
  • Мнения: 2 891
Добре, бе, борисефикс, къде ги
тези бойни части и къде ги тези
жени, дето маат гащи из тях?!
Не мога да си представя, че има
бойни части! Нали за БГ говориш.
Ами за БК бе Лиске. за какво друго. има бойни части има и жени в тях. нали на НАТО му трябва пушечно месо и нашите войници са много удобни за това. ходят по мисии най-вече бойните части. и жени си има в тях колко искаш. и то по желание ходят жените не насила.

Само талибаните използват жените си за пушечно месо. Те са единствените, които понякога ги пускат да вървят пред тях. Да се виждало къде са мините  Whistling

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Не само те, jj. Израелската армия също. Жените подлежат на задължителна военна служба

# 50
  • Мнения: 8 999
Войниклъкът за мен не е професия - не става нито за жени, нито за мъже. Ега ти заниманието - да стреляш с пушка и да пълзиш сред окопите. Това става само за детска игра, но не и за сериозно занимание за възрастен.

# 51
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За мен жените са по-страшни в бой от мъжете, било то и обвити в Шанел №5.


Мнението ми за военните е лошо, няма как да бъде променено и докато имам разсъдък в главата си, бягам от всяка военщина.

# 52
  • Мнения: 2 891
Не само те, jj. Израелската армия също. Жените подлежат на задължителна военна служба

Нямах това предвид  Laughing , а отношението на талибаните към жените им. Нали не разрешават жена давърви пред мъжа си, защото е по-низшо същество. Използват ги за да прочистват мините.

# 53
  • Мнения: 2 070
Нито бих станала войник нито бих си имала вземане даване с войник мъж. Не ги приемам нито едните нито другите, без значение мъже ли са жени ли са. Също така и полицаите и полицайките.  Вчера разбрах за една приятелка, която ще става войник, към момента е все още учителка. Самотна майка с дете първолаче, заради парите се е навила. Ще може така да изтегли кредит или поне да живее отделно от техните, жена на 30г е все пак, разбирам я, но аз не бих могла.

Общи условия

Активация на акаунт