Днес скайпа изчезна !

  • 10 612
  • 242
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 335
От 15 мин има при мен, показва че никой не е на линия. Което го прави доста неизползваем. Ще почакам.

# 121
  • Мнения: 25
офффффффф аман пак изчезна Weary,но се успокоявам,че не съм само аз

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Ей, забелязвате ли, как едно такова на пръв поглед малко нещо обърква живота на хората ?
Ами тези , дето нямат въобще интернет, на тях им дреме за скайпа. Аз снощи по едно време и интернет нямах, моя мъж така самодоволно се изхили... Mr. Green

Направо сме зависими вече.....  Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: 2 414
Леле и на мен ми почнаха номерата от вчера,а си мислих,че се е оправил Cry

# 124
  • Мнения: 393
Мацки, да ви успокоя-и при нас в САЩ е "тука има тука нема"-цял де е така. За предположих първо , че бандата разбохници наколо е направола бози по трасето (не им е за първи път). Накрая си вкарах автогол-оказа се, че никой не помни паролата. Мозъка ми задейства на бързи обороти и си припоних отдавна забравената ми парола за другия ми юзер -опцията забравена парола не действа, тъй като чичко Гейтс   #2gunfireми "зададе" задачка с повишена трудност на тема интернет експл. преди две години и вместо да си губя времето (загубих около ден),  минах на мозила Mr. Green
Та, споко-проблема не е във ВАШИЯТ комп. Бъг-че по системата   comp03
Та не  hit
А,  fight "татко" Гейтс
 smile3515

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 113
А знаете ли някоя друга програма за видео разговори,не кю,че там където е човека,снощи пробвахме с кю,не става.
Моля и линк ако може  Blush

# 126
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
А знаете ли някоя друга програма за видео разговори,не кю,че там където е човека,снощи пробвахме с кю,не става.
Моля и линк ако може  Blush
Яху! става за видео разговори. Трябва ти и отсрещната страна да ползвате Яху! Месинджър и, разбира се, да имате камера/микрофон.

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 113
А знаете ли някоя друга програма за видео разговори,не кю,че там където е човека,снощи пробвахме с кю,не става.
Моля и линк ако може  Blush
Яху! става за видео разговори. Трябва ти и отсрещната страна да ползвате Яху! Месинджър и, разбира се, да имате камера/микрофон.

Мис Бу ,а може ли линк да ми дадеш от където да ги изтегля тези програми,че снощи един месинджър уж изтеглих и нищо не стана  ooooh!,хич ме няма с английския и някакви кодове ми искаше,после пари....та,ще съм ти благодарна,ако помогнеш!

# 128
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
http://messenger.yahoo.com/webmessengerpromo.php#intl

# 129
  • Мнения: 1 335
А дали изобщо някога ще го пуснат?

# 130
  • Мнения: 3 423
А дали изобщо някога ще го пуснат?
срещу пари, а?! Joy

# 131
  • Мнения: 3 098
Е,не е истина 7 страници вайкане,4е скайп го няма! LaughingГоляма работа,все нещо ще се появи,което да го замести. PeaceПисах ви още на първа страница,4е бяха предупредили хората за този момент_"skypeto shte bude sprqno iz cqla strana poradi tehnicheski prichini...Skype shte se podnovqva..."Това за август месец се отнасяше,профилактика пишеше,4е ще правят хората.

# 132
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Е,не е истина 7 страници вайкане,4е скайп го няма! LaughingГоляма работа,все нещо ще се появи,което да го замести. PeaceПисах ви още на първа страница,4е бяха предупредили хората за този момент_"skypeto shte bude sprqno iz cqla strana poradi tehnicheski prichini...Skype shte se podnovqva..."Това за август месец се отнасяше,профилактика пишеше,4е ще правят хората.

Именно Laughing

Ето ви информация от извора http://www.skype.com/intl/en/helloagain.html

"UPDATED 16 August, 2007 14:02 GMT: Some of you may be having problems logging in to Skype. Our engineering team has determined that it’s a software issue. We expect this to be resolved within 12 to 24 hours. Meanwhile, you can simply leave your Skype client running and as soon as the issue is resolved, you will be logged in. We apologize for the inconvenience."

# 133
  • Мнения: 1 371
Цял ден сама си седя в скайпа...  Tired

# 134
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Цял ден сама си седя в скайпа...  Tired

И аз така...никой от моите контакти не е онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт