Днес скайпа изчезна !

  • 10 603
  • 242
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Само аз ли имам проблеми днес със скайпа?До обяд идваше и спираше,а след това все е в позиция - в процес на свързване  newsm78
Към Евроком ми е интернета в къщи,а на работа БТК

# 1
  • Мнения: 1 371
Аз си имам цял ден. Но не го следя постоянно.
 Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 550
да не епроблем на евроком
в офиса сме към тях и тццц!
цял ден едвам се свързвам
половин час се мъчих преди малко
най накрая съм онлайн

# 3
  • Мнения: 143
i moi e taka tsial den - ne sum kum evrocom, iavno na skypa serverite neshto imat problem

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Интернета ти ноже да е бил лош.
Аз съм си онлайн винаги.

# 5
  • Мнения: 397
Не е явно в тях проблема. Ние не сме на евроком и пак нямам скайп.
Явно нещо друго newsm78

# 6
  • Мнения: 237
И аз имах същия проблем, едва от около час всичко е наред.

# 7
  • Мнения: 1 371
Само да допълня, че много от приятелите ми не са на линия, а би трябвало....  Mr. Green
Явно има някакъв проблем.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 797
и моят Скайп цял ден го няма.Най-странното беше, че получавах съобщения , а аз се водих в процес на свързване и не можех да изпращам, т.е. едностранна връзка имаше newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
И при мен е така  ooooh!  Явно повсеместно се е бъгнал  Laughing

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Ами аз съм от Пловдив,в къщи нямаме и на работа сме на БТК,пак нямаме
Оф,от къде може да разберем какъв е проблема и дали ще го оправят,че довечера ми предстои важен разговор с чужбина и е от скайпа  Sad

# 11
  • Мнения: 154
Днес скайп няма. Факт. Прекъсва независимо от доставчика. Аз и колегите в офиса също се чудехме какво става.  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 098
Да,проблем и при мен има.Всъщност,силно казано,тъй като от4ита 4е е в "процес на свързване",а аз виждам вси4ките си абонати и мога да 4атя и изпращам снимки.
Преди време полу4их някакво съобщение,не помня то4но какво пишеше,но общо взето е,4е няколко дни от мес.август ще има нещо като "профилактика".Така 4е не се притеснявайте.

# 13
  • Мнения: 3 743
И при мен е така, непрекъснато е в процес на свързване.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз съм от Русе и не съм на евроком, нито на Бтк
и цял ден съм "в процес на свързване"  newsm78

# 15
  • Мнения: 3 219
И аз нямам от обяд, на БТК съм.
Моля ако някой разбере нещо или причината, да пише.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Току що дойде при мен.Ех,дано не се загуби пак

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Току що дойде при мен.Ех,дано не се загуби пак

И пак се загуби  #2gunfire

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
Моят още го няма.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 815
И при мен няма скайп, на работа сме на БТК. Ама явно това няма значение. аз дори не съм в процес на свързване, а ми пише неустановено свързване.Сега съм пък се свързах, ама няма никой онлайн в списъка ми, а това не е възможно.

# 20
  • Мнения: 502
И аз нямам скайп цял ден.

# 21
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
И ние в офиса сме с БТК и реших, че проблемът е при тях, защото имам проблем и с отварянето на някои страници, а и сега няколко пъти трябваше да рефрешна страницата, за да видя какво сте писали Thinking.

# 22
  • Мнения: 1 339
Тотално е издухал и моя. Ту се включва, ту изключва  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Един разговор не мога да проведа  #2gunfire

# 23
  • Мнения: 3 423
Ами аз съм от Пловдив,в къщи нямаме и на работа сме на БТК,пак нямаме
Оф,от къде може да разберем какъв е проблема и дали ще го оправят,че довечера ми предстои важен разговор с чужбина и е от скайпа  Sad
Аз съм към германския телеком
и също нямам цял ден скайп.
Разговорът ти с чужбина може
и да се осуети не по твоя вина.

# 24
  • Мнения: 7 723
Я, и аз нямам скайп!  Shocked

# 25
  • Мнения: 307
... скайпа?До обяд идваше и спираше,а след това все е в позиция - в процес на свързване  newsm78
И при мен беше така  newsm78 и все още е!

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Само аз ли имам Скайп цял ден  Shocked
Явно съм късметлийка.

# 27
 #Crazy  Аз съм към Спийтнет и  също е много проблемен,какво ли става? newsm78

# 28
  • Мнения: 490
И при мен така. Появява се- изчезва.

# 29
  • Мнения: 220
Май наистина никъде няма скайп.И аз нямам на работата ,а в къщи сме на БТК и имаме.

# 30
  • Мнения: 185
И в Ст.Загора няма,мислех че е само при мен,но явно не е Tired

# 31
  • Мнения: 5 468
И моя го няма. Само върти, за да се свърже.

# 32
  • Мнения: 1 334
Ако това ще ви успокои и тук няма. И аз го чакам с нетърпение.

# 33
  • Мнения: 238
много е неприятно,  Tired
дано да е само за пез деня.явно на много хора им трябва вечер skype.
явно ще се прибягва до други програмки....

# 34
  • Мнения: 13
Бъгнат е нещо, ту се свързва, ту се мъчи.. #2gunfire

# 35
  • Мнения: 1 282
И при мен няма. Не съм нито към Евроком, нито към БТК. През две минути съм в процес на свързване и никой от абинатите ми не е на линия, а това е невъзможно. Явно някакъв проблем има, дано само да мине по- скоро.

# 36
  • Мнения: 2 849
И аз нямам Shocked

# 37
  • Мнения: 82
аз сьм от плевен #Puppy dog и при мен няма гадна работа

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 841
да му се не види, и аз нямам скайп  #2gunfire

# 39
  • Мнения: 11 607
Ох, успокоих се...помислих,че повредата е в моя телевизор.....

# 40
  • Мнения: 338
Аз също нямам  Thinking

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 113
 ooooh! няма ли някой,който знае дали има повреда и кога ще се оправи  Sad

# 42
  • Мнения: 2 082
от ст.загора съм и от следобяд съм в процес на свързване...

# 43
  • Мнения: 4 965
Ами аз съм от Пловдив,в къщи нямаме и на работа сме на БТК,пак нямаме
Оф,от къде може да разберем какъв е проблема и дали ще го оправят,че довечера ми предстои важен разговор с чужбина и е от скайпа  Sad
Аз съм към германския телеком
и също нямам цял ден скайп.
Разговорът ти с чужбина може
и да се осуети не по твоя вина.


Вкъщи сме с Евроком - няма.
Кака ми е в Канада - няма.
Голямата ми зълва е в САЩ - няма.
Наши приятели-немци са като Лиска - нямат.
Т.е. няма никъде - или има някакъв проблем, или се оправдават слуховете, че щ го изключват или ще става платен...

# 44
  • Мнения: 105
 smile3521 темата кърти  Joy

# 45
  • Мнения: 743
Добре, че погледнах за какво пишете. Цял следобяд съм в "процес на свързване". Дано бързо го оправят.

# 46
  • Мнения: 2 849
Аз вече имам Flutter

# 47
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
и при мен се появи  и пак изчезна Sad

# 48
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Моят чак сега се появи.Цял следобед се "свързва". Twisted Evil

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
И моят е "в процес на свързване".Цял ден.С малки включвания.
Ей го и сега се "свързва" Mr. Green

Най ме изкефи слухът, че ще го изключват окончателно.А така, че ми писна от тоя Скайп.Колко добре си беше в кю-то , кат' си кютах, а сега, всички искат в Скайп.
Да го махат!!!

# 50
  • Мнения: 1 334

Що бе, това е жизнено важно!
Едно време чакахме писмата със седмици по-пощата, сега скайпа зачезна за няколко часа...ми кофти си е. Технически прогрес му викат на това.

Надявам се скоро да го пуснат.

# 51
  • Мнения: 2 199
 И аз имам проблеми  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 52
  • Мнения: 5 622
И моят скайп днес го нямаше. Обикновено по него се ориентирам дали имам нет, но след като изчезна и случайно реших да си отворя пощата все пак, се оказа, че просто няма скайп, но нет си има  Crazy

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 841
UPDATED 16 August, 2007 14:02 GMT: Some of you may be having problems logging in to Skype. Our engineering team has determined that it’s a software issue. We expect this to be resolved within 12 to 24 hours. Meanwhile, you can simply leave your Skype client running and as soon as the issue is resolved, you will be logged in. We apologize for the inconvenience.

Мацки, това пише в страницата им. Остава ни да чакаме

# 54
  • Мнения: 1 334
 Е, значи ще почакаме... Мерси за инфото.

# 55
  • Мнения: 220
Тази новина ми вдъхна надежда.  bouquet

# 56
  • Мнения: 2 180
A аз без да видя темата го деинсталирах и инсталирах наново, мъчих го, ядосвах се......а то каква била работата. Tired

# 57
  • Мнения: 1 380
Само аз ли имам проблеми днес със скайпа?До обяд идваше и спираше,а след това все е в позиция - в процес на свързване  newsm78
Към Евроком ми е интернета в къщи,а на работа БТК
И при мен е така. Мислях ,че в моя компютър е проблема.сега ти прочетох темата и се успокоих.Не е и от интернет доставчика.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Споко, сега разчитаме на техните инженери да ни върнат жизненоважния скайп  Praynig

# 59
  • Мнения: 220
A аз без да видя темата го деинсталирах и инсталирах наново, мъчих го, ядосвах се......а то каква била работата. Tired
И аз напарвих същото упражнение днес.И след това видях темата.А такъв смях ме напушва от тази всенародна треска -защо скайпа го няма.А едно време като нямаше и телефони,спомняте ли си как бяхме а?

# 60
  • София
  • Мнения: 2 840
Ей, няма спасение от тоя Скайп.Тамън се израдвах, че се е затрил окончателно Mr. Green

# 61
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Problems with Skype login

By Joosep on August 16, 2007.

UPDATED 14:02 GMT: Some of you may be having problems logging into Skype. Our engineering team has determined that it’s a software issue. We expect this to be resolved within 12 to 24 hours. Meanwhile, you can simply leave your Skype client running and as soon as the issue is resolved, you will be logged in. We apologize for the inconvenience.

Additionally, downloads of Skype have been temporarily disabled. We will make downloads available again as quickly as possible.

# 62
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ей, няма спасение от тоя Скайп.Тамън се израдвах, че се е затрил окончателно Mr. Green
Защо?

# 63
  • Мнения: 220
Абе май и на мен взе да ми писва вече от него ,но пък сега ми е тъпо като няма.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 840
Ей, няма спасение от тоя Скайп.Тамън се израдвах, че се е затрил окончателно Mr. Green
Защо?

Как що, бе, за да си кютим в кю-то, както преди.Ех, носталгия.

# 65
  • Мнения: 1 238
И при мен скайпа го няма. Живея извън България. Не вярвам да е от Интернет връзката.

# 66
  • Мнения: 2 199
Случва се   Flutter
и кюто е изчезвало и мсн сега и скайп, ще го оправят колегите инженери

# 67
  • Мнения: 11 607
Според мен цялата работа е заради добавяне на нови опции...Напр. сега в моя скайп,дето се върти като побъркан и се опитва да се свърже - с кой ли? - му излезе едно нещо - Указател, а досега май го нямах???? newsm78

С английският език сме на вие Embarassed,ако може и кратък превод като пускате ингилизки текстове.....

# 68
  • Мнения: 4 111
Не бях ползвала кю-то скоро, гледам - подобрили го, на скайпа заприличало. И аз нямам Скайп днес.

# 69
  • Мнения: 139
и аз нямам скайп, а съм здраво пристрастена  Cry
Искам си скайпаааааа!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Според мен цялата работа е заради добавяне на нови опции...Напр. сега в моя скайп,дето се върти като побъркан и се опитва да се свърже - с кой ли? - му излезе едно нещо - Указател, а досега май го нямах???? newsm78

С английският език сме на вие Embarassed,ако може и кратък превод като пускате ингилизки текстове.....
Пише че някои от нас може да имат проблеми с логването и това е софтуерен проблем, но техните инженери са се захванали и до 24 ще го опрвят. Съжаляват за неудобството. Това в общи линии   bouquet

# 71
  • Мнения: 6 417
И аз нямам  smile3506

# 72
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Нямам Скайп #Cussing out  Даже го преинсталирах, ама пак ц. Кю не ползвам Naughty

# 73
  • Мнения: 2 180
При мен върти, върти, не се логвам и ми дава съобщение, след което се затваря автоматично. Не се рекънектва постоянно. /ама че го казах и аз  ooooh! /

# 74
  • Мнения: 18
Хм... аз съм от Казанлък, моят Скайп също не зарежда  Sad

# 75
  • Мнения: 2 028
и аз нямам скайп, а съм здраво пристрастена  Cry
Искам си скайпаааааа!

мдааам, нямам какво да добавя, и аз съм от пристрастените...

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Явно наистина има някакъв проблем със скайп.В процес на свързване съм постоянно,а имам абонати,които виждам онлайн и като им пиша,изписва,че съобщението не е доставено  newsm78,а пък ги виждам.Уф....

# 77
  • Мнения: 118
И аз  си нямам цял ден е в процес на свързване.
Чакам го с нтърпение. smile3512

# 78
  • Мнения: 11 607
ДОЙДЕ МИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!

# 79
  • Мнения: 5 622
На мен още не ми е дошъл. Скайпа де...  Crossing Arms

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 113
ДОЙДЕ МИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!

Ееее Мама Цоцоланка,добре си ти,а аз след час ми е важния разговор и не мога да го проведа Sad,от мобилния ще ми излезе много солено на стационарен в Швейцария да звъня

# 81
  • Мнения: 11 607
На мен още не ми е дошъл. Скайпа де...  Crossing Arms

Ама имам само един логнат,който не ми и отговаря, но е с отметка и зелен, и реално не мога да проведа ни един разговор......

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 113
На мен още не ми е дошъл. Скайпа де...  Crossing Arms

Ама имам само един логнат,който не ми и отговаря, но е с отметка и зелен, и реално не мога да проведа ни един разговор......

И аз имам 3-ма ама и те не ми отговарят и не получавам съобщенията  newsm78

# 83
  • Мнения: 4 111
Хич го няма моят.  Crossing Arms

# 84
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 и  моят  скайп цял ден го няма.,  върти като луд и нищо Sad . Дано скоро да дойде Praynig

# 85
  • Мнения: 2 673
и аз сега видях че нямам, на обяд имах

# 86
  • Мнения: 3
Абе хора имате ли някаква допълнителна информация зя скайп? Не мога да влезна цял ден..Тъкмо се впиша и след няма и 1 минута ме отписва! По едно време си помислих че проблема е от мен,но не е защото днес всички мои приятели се оплакаха че не могат да се впишат.Постоянно излиза "В процес на свързване...." и до там !!

# 87
  • Мнения: 2 229
Не бачка. Ще стане като с ICQ. Прекалено много юзъри станаха. Като всички започнаха да използват ICQ започна да забива, сега и със Скайп ще стане същото........ Outta Joint
Hello MSN...

# 88
  • Мнения: 61
 cryИ АЗ НЯМАМ..

# 89
  • Мнения: 11 607
Не завиждайте.....Моя пак започна да върти като бесен.......Обаче му променят интерфейса...При хронологията на разговорите към даден юзер има добавени вече и преди дни, седмици, месеци.....А при указателя - опции за търсене на ресторанти, фирми и пр. в страната...Ако правят такива промени...естествено,че ще им трябва време....

# 90
  • Мнения: 6 417
Аз нямам нито Кю, нито Скайп. Край! Всички са уволнени!  smile3516

# 91
  • София
  • Мнения: 15 466
И моя цял ден е в процес на свързване.Що ли?

# 92
  • Мнения: 18
Аз също имам един абонат он-лайн, но върху зелената отметка има едно много малко телефонче, което значело, че е активирал някакво пренасочване???!!!  newsm78 т.е. не бил на линия

# 93
  • Мнения: 154
и моя скайп го няма ...Добре че поне нета не се е скапал Thinking

# 94
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не завиждайте.....Моя пак започна да върти като бесен.......Обаче му променят интерфейса...При хронологията на разговорите към даден юзер има добавени вече и преди дни, седмици, месеци.....А при указателя - опции за търсене на ресторанти, фирми и пр. в страната...Ако правят такива промени...естествено,че ще им трябва време....

След като аз цял ден си имам скайп, дори в момента. Говорих с Хаити и там имаше ( сега няма ), значи ли, че нищо не се променя в моя скайп? Хронологията ми винаги е била такава каквато ти я описваш  Thinking

# 95
  • Мнения: 6 029
очевадно има проблем със самия скайп. моя също се смаза днес.

# 96
  • Мнения: 1 163
И тук цял ден ту го има ту го няма

# 97
  • Мнения: 2 199
Не завиждайте.....Моя пак започна да върти като бесен.......Обаче му променят интерфейса...При хронологията на разговорите към даден юзер има добавени вече и преди дни, седмици, месеци.....А при указателя - опции за търсене на ресторанти, фирми и пр. в страната...Ако правят такива промени...естествено,че ще им трябва време....

Това го имаше и преди 2-3 седмици с последната версия на скайп, ще дойде спокойно  Hug

# 98
# 99
  • Мнения: 2 386
Ramada, точно щях да пускам линка и се чудех как така толкова страници никой не го е направил  Grinning

# 100
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И при мен скайпа цял ден почти е в процес на свързване.В момента се оправи ,но докаога ли?Даже се накарах на 10годишният си син,че пак е направи нещо Embarassed

# 101
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 Момичета, как  е скайпа  при  вас ........завърна ли се  вече? При мен още  никакъв го няма- идва и си отива ooooh!

# 102
  • Мнения: 1 163
От 2ч.през ноща имам скайп Grinning

# 103
  • Мнения: 2 229
Аз още нямам...

# 104
  • Мнения: 11 607
аз имам скайп....дори си комуникирах с една позната.....

# 105
  • Мнения: 25
и аз вчера цял ден нямах ама за сега уж е тук но докога незнам newsm78

# 106
  • Мнения: 772
A аз без да видя темата го деинсталирах и инсталирах наново, мъчих го, ядосвах се......а то каква била работата. Tired
И аз така си играх цял следобед вчера...Дано се оправи по-бързо.Тази сутрин като включих компа зареди,но след минута пак изчезна.

# 107
  • София
  • Мнения: 750
[Тази сутрин като включих компа зареди,но след минута пак изчезна.
същата работа

# 108
  • Мнения: 656
И аз от вчера нямам скайп, непрекъснато е в процес на свързване

# 109
  • Мнения: 852
Аз също от вчера съм постоянно в процес на свърване,днес като включих компа беше същата работа!Май и днес няма да има скайп Sick

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да, вчера беше абсурд. Но засега и днес доста трудно свързва.

# 111
  • Мнения: 1 339
Днес съвсем никакъв го няма  #Cussing out  Какво става  newsm78 newsm78 newsm78

# 112
  • Мнения: 222
И при мен е така, от сутринта - появява се за няколко минути и после дъъълго се свързва. В момента от многото ми контакти, виждам он-лайн само 3ма, и то само от България (а повечето са ми от чужбина и по това време трябва да са он-лайн, използваме Скайп служебно - сега сме с "вързани ръце"). Ужас, някой има ли представа какво става?

# 113
  • Варна
  • Мнения: 815
И при мен е така. Сутринта се свързах, но само за няколко минути и така от един час. Ту има, ту няма.

# 114
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз имам.Засега,де, не зная по-нататък, щотои вчера беше така - първо тръгна, а после цял ден се свързваше.
Голяма мъка, с моите 5-ма абонати Mr. Green

А, за успокоение на тези, дето наистина си го обичат тоя Скайп - пак зацикли и моят Wink

# 115
  • Мнения: 3 423
Тази сутрин на два пъти имах скайп.
За по две-три минути. Не, че е важно...

# 116
  • Мнения: X
Въобще не съм имала проблеми със скайпа.Мдам.

# 117
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
И при мен е така, от сутринта - появява се за няколко минути и после дъъълго се свързва. В момента от многото ми контакти, виждам он-лайн само 3ма, и то само от България (а повечето са ми от чужбина и по това време трябва да са он-лайн, използваме Скайп служебно - сега сме с "вързани ръце"). Ужас, някой има ли представа какво става?

според блога на скайп: Проблемът се дължи на непостоянност в алгоритъма на скайпмрежата. Този алгоритъм отговаря за комуникацията между локалния скайп клиент и скайпмрежата.

не бих ползвала скайп за служебни цели. Peace

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 113
А уж в сайта им пишеше,че до 24 часа проблема ще е решен  Sad!

# 119
  • Мнения: 3 219
Ей, забелязвате ли, как едно такова на пръв поглед малко нещо обърква живота на хората ?
Ами тези , дето нямат въобще интернет, на тях им дреме за скайпа. Аз снощи по едно време и интернет нямах, моя мъж така самодоволно се изхили... Mr. Green

# 120
  • Мнения: 1 334
От 15 мин има при мен, показва че никой не е на линия. Което го прави доста неизползваем. Ще почакам.

# 121
  • Мнения: 25
офффффффф аман пак изчезна Weary,но се успокоявам,че не съм само аз

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Ей, забелязвате ли, как едно такова на пръв поглед малко нещо обърква живота на хората ?
Ами тези , дето нямат въобще интернет, на тях им дреме за скайпа. Аз снощи по едно време и интернет нямах, моя мъж така самодоволно се изхили... Mr. Green

Направо сме зависими вече.....  Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: 2 414
Леле и на мен ми почнаха номерата от вчера,а си мислих,че се е оправил Cry

# 124
  • Мнения: 393
Мацки, да ви успокоя-и при нас в САЩ е "тука има тука нема"-цял де е така. За предположих първо , че бандата разбохници наколо е направола бози по трасето (не им е за първи път). Накрая си вкарах автогол-оказа се, че никой не помни паролата. Мозъка ми задейства на бързи обороти и си припоних отдавна забравената ми парола за другия ми юзер -опцията забравена парола не действа, тъй като чичко Гейтс   #2gunfireми "зададе" задачка с повишена трудност на тема интернет експл. преди две години и вместо да си губя времето (загубих около ден),  минах на мозила Mr. Green
Та, споко-проблема не е във ВАШИЯТ комп. Бъг-че по системата   comp03
Та не  hit
А,  fight "татко" Гейтс
 smile3515

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 113
А знаете ли някоя друга програма за видео разговори,не кю,че там където е човека,снощи пробвахме с кю,не става.
Моля и линк ако може  Blush

# 126
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А знаете ли някоя друга програма за видео разговори,не кю,че там където е човека,снощи пробвахме с кю,не става.
Моля и линк ако може  Blush
Яху! става за видео разговори. Трябва ти и отсрещната страна да ползвате Яху! Месинджър и, разбира се, да имате камера/микрофон.

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 113
А знаете ли някоя друга програма за видео разговори,не кю,че там където е човека,снощи пробвахме с кю,не става.
Моля и линк ако може  Blush
Яху! става за видео разговори. Трябва ти и отсрещната страна да ползвате Яху! Месинджър и, разбира се, да имате камера/микрофон.

Мис Бу ,а може ли линк да ми дадеш от където да ги изтегля тези програми,че снощи един месинджър уж изтеглих и нищо не стана  ooooh!,хич ме няма с английския и някакви кодове ми искаше,после пари....та,ще съм ти благодарна,ако помогнеш!

# 128
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
http://messenger.yahoo.com/webmessengerpromo.php#intl

# 129
  • Мнения: 1 334
А дали изобщо някога ще го пуснат?

# 130
  • Мнения: 3 423
А дали изобщо някога ще го пуснат?
срещу пари, а?! Joy

# 131
  • Мнения: 3 098
Е,не е истина 7 страници вайкане,4е скайп го няма! LaughingГоляма работа,все нещо ще се появи,което да го замести. PeaceПисах ви още на първа страница,4е бяха предупредили хората за този момент_"skypeto shte bude sprqno iz cqla strana poradi tehnicheski prichini...Skype shte se podnovqva..."Това за август месец се отнасяше,профилактика пишеше,4е ще правят хората.

# 132
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Е,не е истина 7 страници вайкане,4е скайп го няма! LaughingГоляма работа,все нещо ще се появи,което да го замести. PeaceПисах ви още на първа страница,4е бяха предупредили хората за този момент_"skypeto shte bude sprqno iz cqla strana poradi tehnicheski prichini...Skype shte se podnovqva..."Това за август месец се отнасяше,профилактика пишеше,4е ще правят хората.

Именно Laughing

Ето ви информация от извора http://www.skype.com/intl/en/helloagain.html

"UPDATED 16 August, 2007 14:02 GMT: Some of you may be having problems logging in to Skype. Our engineering team has determined that it’s a software issue. We expect this to be resolved within 12 to 24 hours. Meanwhile, you can simply leave your Skype client running and as soon as the issue is resolved, you will be logged in. We apologize for the inconvenience."

# 133
  • Мнения: 1 371
Цял ден сама си седя в скайпа...  Tired

# 134
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Цял ден сама си седя в скайпа...  Tired

И аз така...никой от моите контакти не е онлайн.

# 135
  • Мнения: 1 334
А дали изобщо някога ще го пуснат?
срещу пари, а?! Joy

Еми.... Embarassed Embarassed, кво да се прави..човещинка. Чак пък пари...

# 136
  • Мнения: 3 423
Моят скайп позеленя.
Фуки-фуки-фук.

# 137
  • Мнения: 7 723
А моя кога ще позеленее? Crossing Arms

# 138
  • Мнения: 185
Моя още се върти и се мъчи Tired

# 139
  • Мнения: 30
Моят скайп позеленя.
Фуки-фуки-фук.
И моя, и моя Party

# 140
  • Мнения: 3 886
На мен вече 2 ри ден ми е в процес на свързване #Crazy #Crazy

# 141
  • Мнения: 7 723
 Shocked Дойде!!! Party

# 142
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Тцъ.

# 143
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Моя още се върти и се мъчи Tired

и моя и моя  Tired Tired

# 144
явно на много малко места се появява от време на време.....И аз нямам два дни и в офиса и вкъщи Sad

# 145
  • Мнения: 11 607
От вчера  моя скайп прилича на Сиганин дето играе - Тука има, Тука нЕма.......

# 146
# 147
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Shocked Ти отде знаеш, че пак ми изчезна?  newsm78

Голямата Щука вижда всичко.

# 148
  • Мнения: 7 723
Ще побързам да преваря Бу и да кажа, че пак дойде! Whistling

# 149
ДО КОЛКОТО РАЗБРАХ СМЕНЯТ ОПТИЧНИ КАБЕЛИ  ПОНЕ ТАКА МИ КАЗАХА ОТ ДОСТАВЧИКА МИ АЗ КОГАТО ИМАМ ВСИЧКИ СА НА (X)A KOГАТО НЯМАМ СА НА ЛИНИЯ Simple Smile

# 150
Аз вчера с тоя скайп се побърках.Гледам,че няма и мисля че нета нещо се скапа.Рестартирах хъба,компа,обаждах се на БТК какво ли не.Ама не се сетих,че може само скайпа да е повреден.Сега пак нямам.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 113
ДО КОЛКОТО РАЗБРАХ СМЕНЯТ ОПТИЧНИ КАБЕЛИ  ПОНЕ ТАКА МИ КАЗАХА ОТ ДОСТАВЧИКА МИ АЗ КОГАТО ИМАМ ВСИЧКИ СА НА (X)A KOГАТО НЯМАМ СА НА ЛИНИЯ Simple Smile

И при мен е абсолютно същото.

# 152
  • Мнения: 1 938
И при мен Скайпа от 2 дни никакъв го няма.  Twisted Evil

# 153
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ще побързам да преваря Бу и да кажа, че пак дойде! Whistling
А ся? Mr. Green

# 154
  • Мнения: 7 723
Ще побързам да преваря Бу и да кажа, че пак дойде! Whistling
А ся? Mr. Green
И ся! Mr. Green

# 155
  • Мнения: 1 975
И ние нямаме от вчера, точно си е има-няма, направо свят му се зави да се вртъка  hahaha

# 156
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825

За кратко ще е! Crossing Arms

# 157
  • Мнения: 1 371
Аз все още съм сама. А ми дава 2300000 абоната на линия и нито един от моите приятели  Thinking. Почвам да се чудя дали наистина съм "вътре"...  newsm78
Не е честно.  Crossing Arms

# 158
# 159
САМО НЕ РАЗБРАХ КОГА ЩЕ ГО ОПРАВЯТ Simple Smile ПАК СЪМ НА ЛИНИЯ А НИКОЙ ДРУГ НЕ Е ХАХАХА

# 160
ТОВА Е ИСТЕРИЧЕН СМЯХ ВЕЧЕ ИСКАМ СИ СКАИПААААААААААААА  newsm61 smile3507 smile3507 smile3507 smile3507

# 161
ТЦ ТЦ ТЦ  ГОЛЯМА СКУКА БИЛО БЕЗ НЕГО

# 162
  • Мнения: 11 315
Проблемът не е само в България.
В Германия също няма от вчера Whistling

# 163
  • Мнения: 2 407
И аз нямам ,явно е голяма повреда!

# 164
  • Мнения: 2 126
Мъжа ми ми каза, че имало някаква хакерска атака срещу скайп и скоро нямало да го оправят Rolling Eyes

# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Мъжа ми ми каза, че имало някаква хакерска атака срещу скайп и скоро нямало да го оправят Rolling Eyes

Уф  Sad,мъжа ти от къде знае ?

# 166
  • Мнения: X
Само аз ли нямам проблеми със скайпа? Rolling Eyes

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аз уж имам, от около 3 часа не е прекъсвал. Обаче само 2 контакта "в зелено". И като им пиша не отговарят... Thinking newsm78

# 168
  • Мнения: 511
тоя месиндъж има ли си меню на български.

# 169
  • Мнения: 1 840
И аз нямам Скайп - вчера изчезна, днес все още не се е появявал. Thinking

# 170
  • София
  • Мнения: 15 466
Аз уж имам, от около 3 часа не е прекъсвал. Обаче само 2 контакта "в зелено". И като им пиша не отговарят... Thinking newsm78
Същото, имам уж ,а никой не ми отговаря! А вчера бях  "в процес на свързване" целия ден.

# 171
  • Мнения: 34
Профилактика на сървъра на скайп,ще го оправят.Ама кога....

# 172
  • Сопот
  • Мнения: 165
След два дни "въртене" моя дойде!Пиша,говоря на воля....
Скоро и при вас  bouquet

# 173
  • Мнения: 237
След два дни "въртене" моя дойде!Пиша,говоря на воля....
Скоро и при вас  bouquet
Е, честито!!! При мен още върти Laughing

# 174
  • Мнения: 598
в сайта на Скайп се извиняват за днешните и вчерашните проблеми със свързването и обещават, че до края на деня всичко ще е наред.... Сега го прочетох тук: http://www.skype.com/intl/en/

# 175
  • Мнения: 3 219
тоя месиндъж има ли си меню на български.
Ми не, но е много интересен,преди малко си го инсталирах, лесно е и е много щур и весел. Има много хубави опции.Писна ми да чакам скайпето да дойде и му изневерих. Mr. Green

# 176
  • Мнения: 27 524
Имат проблем. С сайта им обещават до 24 часа /броено от вчера/ всичко да е наред, но преди малко все още не беше. ще се оправи  Peace

# 177
  • Мнения: 28
И при нас няма от вчера скайп, към БТК сме. Същото е и при една приятелка, каза че правели профилактика.

# 178
  • Мнения: 274
Само аз ли нямам проблем със скайпа? Работи си ми, за разлика от 90% от потребителите в листата ми. Confused

# 179
  • Мнения: 1 339
от има няма 20 мин. работи без прекъсване. Май вече няма проблеми  Simple Smile  Или поне така си мисля  Thinking

# 180
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
При мен още драпа да се свърже Sad Скука ме тресе на работното място Embarassed

# 181
И при мене от вчера изчезна .Цял ден върти и е в процес на свързване .А в листата ми от 50човека поне 10 имат =Какво е това нещо ?#2gunfire smile3515 Banghead

# 182
  • Мнения: 1 334
При мен още драпа да се свърже Sad Скука ме тресе на работното място Embarassed

Тъкмо ще се види , кой колко работи и колко чати... Wink Laughing

# 183
  • Мнения: 2 199
При мен още драпа да се свърже Sad Скука ме тресе на работното място Embarassed

Тъкмо ще се види , кой колко работи и колко чати... Wink Laughing

 hahaha hahaha hahaha

# 184
  • Мнения: 1 334
При мен още драпа да се свърже Sad Скука ме тресе на работното място Embarassed

Тъкмо ще се види , кой колко работи и колко чати... Wink Laughing

 hahaha hahaha hahaha

Ми така, де..10 страници се изписаха за този скайп. А сега тъкмо 2 дена работа ще се свърши....Шегувам се..

# 185
  • Мнения: 2 199
Леле човек колко се пристрастява; форум, скайп ,кю - това е краста  Crazy Crazy Crazy




# 186
  • Мнения: 330
Добре, че случайно попаднах на тази тема, че си мислех , че само моя Скайп има проблем от вчера. Сега вече ми е ясна работата...

# 187
и моя скайп изчезна вчера

# 188
# 189
  • София
  • Мнения: 3 797
Моят Скайп вече се оправи Hug

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Моят Скайп вече се оправи Hug

И моя вече час е на линия  Simple Smile,дано се задържи така

# 191
  • Мнения: 11 607
Моят Скайп вече се оправи Hug

И моя вече час е на линия  Simple Smile,дано се задържи така

Моя е в процес на въртене...Питам се...не му ли се зави свят 2 дена да се върти като муха без глава?????

# 192
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Моят Скайп вече се оправи Hug

И моя вече час е на линия  Simple Smile,дано се задържи така

Моя е в процес на въртене...Питам се...не му ли се зави свят 2 дена да се върти като муха без глава?????

Еее,трябва вече на всички да се оправи де,нали по назад в темата пишеше,че до вечерта вече ще е ОК!  newsm78

# 193
  • Мнения: 516
Хмм- аз нямам нито един контакт онлайн. А и вчера и днес нямах проблем със Скайпа. Някой онлайн да иска да се впише при мен? Депресиращо е така всичко в сиво. Wink

# 194
  • Мнения: 11 607
Еее,трябва вече на всички да се оправи де,нали по назад в темата пишеше,че до вечерта вече ще е ОК!  newsm78

Явно аз не спадам към категорията - всички, или скайпа ми не знае,че е вече вечер,че да се вземе в ръце.....

# 195
Еее,трябва вече на всички да се оправи де,нали по назад в темата пишеше,че до вечерта вече ще е ОК!  newsm78

Явно аз не спадам към категорията - всички, или скайпа ми не знае,че е вече вечер,че да се вземе в ръце.....
И аз така!и моят не знае!!!!!1 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Еее,трябва вече на всички да се оправи де,нали по назад в темата пишеше,че до вечерта вече ще е ОК!  newsm78

Явно аз не спадам към категорията - всички, или скайпа ми не знае,че е вече вечер,че да се вземе в ръце.....

Току що ми се вписаха наведнъж 10 от абонатите ми.
Вече май се оправи

# 197
  • Мнения: 2 229
Хмм- аз нямам нито един контакт онлайн. А и вчера и днес нямах проблем със Скайпа. Някой онлайн да иска да се впише при мен? Депресиращо е така всичко в сиво. Wink

И аз нямам никой онлайн, а най-накрая се логнах. Confused Още не е в ред според мен...

# 198
  • Мнения: 220
Има ли вече някой с действащ скайп?При мен още няма нищо.

# 199
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Е*аси отчетната за Скайп Laughing

# 200
  • Мнения: 7 723
Бу, дойде по- трайно! Whistling

# 201
Ураааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!Оправисе!!!!!Дойде! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 202
  • Мнения: 1 163
И на мене ми дойдеееее Laughing Laughing

# 203
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Кажете, милички, как е вашето Скайпче сега? Свети ли му в зеленичко иконката?
На моето му е сивичка и много се притеснявам да не е нещо недоволно, като чуе, че на другите им е зеленичко. Какво ще ме посъветвате да направя?
Цунки! Hug

# 204
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хайде на всички , честит ви Скайп!  Grinning
Плашещо е колко сме зависими от тези технологии...

# 205
  • Мнения: 2 550
на мен не ми е дошъл
ма то и да дойде кел файда
трябавше ми по работно време  Crossing Arms

# 206
  • Мнения: 1 334
Ха, и контактите ли ви ги има? Тук още няма нищо...

# 207
  • Виена
  • Мнения: 725
И при мен още го няма  Close
 Тъкмо се зарадвах,рекох да пробвам,но уви  Rolling Eyes

# 208
  • Мнения: 7 723
Ха, и контактите ли ви ги има? Тук още няма нищо...
Имам и няколко контакта  Laughing

# 209
  • Мнения: 1 163
Дори го сефтосах вече а вие? newsm26 newsm26 newsm26

# 210
  • Мнения: 11 607

И отвреме на време посивява.....Но зеленото започна трайно да преобладава......Цял разговор и цяла снимка успях обаче да реализирам.....

# 211
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Еми, не ми е дошъл още Скайпът. Crossing Arms

# 212
  • Мнения: 185
И моя го няма Tired

# 213
  • Мнения: 2 229
Аз още нямам контакти...иначе съм зелена от около час. Tired

# 214
  • Мнения: 1 008
И моят  го няма-мислех,че проблемът е в моя телевизор Grinning

# 215
  • Мнения: 6 029
Кажете, милички, как е вашето Скайпче сега? Свети ли му в зеленичко иконката?
На моето му е сивичка и много се притеснявам да не е нещо недоволно, като чуе, че на другите им е зеленичко. Какво ще ме посъветвате да направя?
Цунки! Hug

съветвам те да се обърнеш към специалист. ний не можем да гадаем. моя си е зилен.

# 216
  • Мнения: 1 339
При мен вече е добре. Пиша си с хора.
Дано не се развали пак  Rolling Eyes

# 217
  • Мнения: 220
Ахаааа има,има.Хайде пускайте нова тема-ДНЕС СКАЙПА ДОЙДЕ Joy Joy Joy

# 218
  • Мнения: 1 334
Ахаааа има,има.Хайде пускайте нова тема-ДНЕС СКАЙПА ДОЙДЕ Joy Joy Joy

 Да бе, дошъл....

# 219
  • Мнения: 1 455
И при мен няма скайп Tired
Нищо зелено не се види..

# 220
  • Мнения: 1 163
Я тропнете едно   http://www.vbox7.com/play:f6fc3dcd       за успокоение или нещо друго

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Ахаааа има,има.Хайде пускайте нова тема-ДНЕС СКАЙПА ДОЙДЕ Joy Joy Joy

 JoyОх,аз пуснах темата,просто ми беше наложително да говоря с чужбина снощи,ама и се радвам,че не само аз съм зарибена с тези скайпове,кю-та и т.н. и въобще с интернет,че по едно време мислих,че съм пристрастена  Joy е то не ,че не съм ама.....не съм само аз  Hug,абе всички сме ха-хо,ами...... Stop

А по темата,пиша си вече и с България и с приятелка в Анкара.И там нямали скайп

# 222
И при мен няма скайп Tired
Нищо зелено не се види..
зелено е зелено вече от2ч.и е трайно!!!!!!!!!!!!! hahaha newsm74 newsm26 newsm26 newsm26

# 223
  • Мнения: 1 455
И при мен няма скайп Tired
Нищо зелено не се види..
зелено е зелено вече от2ч.и е трайно!!!!!!!!!!!!! hahaha newsm74 newsm26 newsm26 newsm26
И при мен е зелено,но никой от списъка ми не е зелен Tired...ти успя ли да си пишеш с някой?

# 224
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
О, Божичко! Милички, при мен ни помен от Скайп! Какво да правя, кажете, какво!!!  smile3544

# 225
  • Мнения: 2 199
О, Божичко! Милички, при мен ни помен от Скайп! Какво да правя, кажете, какво!!!  smile3544

Та така ...
Прецакали са си всички сървъри доколкото разбрах... сега ги оправят на етапи ще ги оправят спокойно  Blush

# 226
  • Мнения: 4 111
Да ти кажа, ама нямам каска.  newsm43

# 227
  • Мнения: 4 111
Проработи, изпробвах го вече.  Flutter

# 228
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ооо, колко ме е срам. Моят скайп не работел, защото не го включих. Ужасно. Ето как неудачно се включих в отчетната тема за скайпа, тюх! Laughing

# 229
  • Мнения: 215
Писаха, че на 16 и 17 ще има проблеми със скайп. Вече всичко е наред

# 230
  • Мнения: 511
аиде и при мен доиде,даже говорих с чужбина.

# 231
  • Мнения: 11 607
Проблема със скайпа е разрешен...Явно сме пристрастени към този вид комуникация....Спете спокойно, деца!

# 232
  • Мнения: 185
И аз си имам  Party

# 233
  • Мнения: 1 008
И при нас дойде Grinning

# 234
  • Мнения: 6 029
сега  кат се отчете целия форум, че му е дошло.... и темата стана 30 страници....

# 235
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Така се бях изнервила вече, помислих че е нещо от вин-а, тъй като нета си е ток, само скайпа не ми работи. Бях се приготвила за преинстал  Embarassed , а тя каква била работата.  Joy

# 236
Здравейте мили приятели!Имам една страхотна молба. WinkМоля ви да ми кажете,дали имате скайп,защото аз днес нямам-26 август. Heart Eyes

# 237
  • Мнения: 17 546
Има си!

# 238
  • Мнения: 2 229
Дам има, не ми се е прецаквал от онзи път. Grinning

# 239
  • Мнения: 2 978
Ооо, колко ме е срам. Моят скайп не работел, защото не го включих. Ужасно. Ето как неудачно се включих в отчетната тема за скайпа, тюх! Laughing

Миличка, как е скайпа? Скапа ли се пак или вече всичко е наред? Притесних се ooooh! Hug

# 240
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ох, не знам и аз, Вини! Притеснявам се. Сега работи, но докога... защо... как... Безкрайни са тревогите ми.

# 241
  • Мнения: 2 978
Ох, не знам и аз, Вини! Притеснявам се. Сега работи, но докога... защо... как... Безкрайни са тревогите ми.

Ех и ти  action032
Не успя да си починеш като хората. Идваш на работа и хоп- тревоги.
Не е лесен живота. До къде го докарахме.. Praynig newsm27

# 242
Мерси все пак.А дано да отсраня повредата.Нали за това сме програмистите. Wink

Общи условия

Активация на акаунт